Нотатки Госптовари Калькулятори Презентації Рапідографи
Категорії
Новини

Як обрати офісний степлер?

06.12.2016

Сьогодні хочемо дати декілька порад щодо вибору офісного степлера. Всі знають, для чого саме потрібен степлер в офісі: за допомогою цього офісного ..

Читати далі

Вітаємо зі Святом Преображення Господнього!

19.08.2016

Є привід до радості сьогодні: Преображення Господнє! Поставши в сяючих шатах, Господь тим, хто просить, дав надію. І день цей, з давніх тих ..

Читати далі

Читати всі новини

Степлери

Показувати:
Список
Сітка
Відображати:
Сортування
Степлер Axent Shell 4832-A пластиковий, №24 / 6, 20 аркушів
Всі робочі механізми степлера Axent Shell 4832-A виконані з металу, корпус - з міцного ABS-пластика. Ергономічний дизайн підвищує зручність в роботі. Є можливість зміни способу скріплення з закритого на відкрите - натисненням кнопки на підошві степлера. Є віконце контролю наявності скоби. ..
Степлер №10 Buromax BM.4127
Для настільного та ручного скріплення аркушів паперу. Скріплює до 15 аркушів паперу 80 г/м2. Скоби №10. Пластиковий корпус, металева підошва. Вбудований антистеплер. Розмір: 103 х 23 х 41,5 мм. Кольори: чорний, сірий. ..
Степлер №10 Buromax BM.4128
Для настільного та ручного скріплення аркушів паперу. Скріплює до 15 аркушів паперу 80 г/м2. Скоби №10. Пластиковий корпус, металева підошва. Вбудований антистеплер. Розмір: 104 х 22 х 44 мм. Кольори: чорний, сірий, синій. ..
Степлер №10 Buromax BM.4130
Скріплює до 15 аркушів паперу 80 г/м2. Загинає скоби всередину. Скоби №10. Пластиковий корпус, пластикова вставка з гумовим покриттям, металева підошва. Оснащений вбудованим металевим дестеплером. Колір: чорний. Розмір: 107,2 х 27 х 44 мм ..
Степлер №10 Buromax BM.4131
Скріплює до 12 аркушів паперу 80 г/м2. Загинає скоби всередину. Скоби №10. Пластиковий корпус, пластикова вставка з гумовим покриттям, металева підошва. Оснащений вбудованим металевим дестеплером. Кольори: бузковий, рожевий, блакитний. Розмір: 110 х 27 х 50 мм ..
Степлер №10 Eagle 1001 AD
  Степлер для скоб №10 з антистеплером. Скріплює 8 аркушів. Загинає скоби всередину та назовні. Повністю металевий корпус. Кольори: чорний, червоний, синій. ..
Степлер №10 Eagle 1001 ВD
Степлер для скоб №10 з антистеплером. Скріплює 8 аркушів. Загинає скоби всередину та назовні. Кольори: чорний, червоний, синій, сірий, оранжевий. ..
Степлер №10 Eagle 2001 ВD
Степлер для скоб №10 з антистеплером. Скріплює 8 аркушів. Загинає скоби всередину та назовні. Індикатор закінчення скоб. Кольори: чорний, червоний, синій, сірий, оранжевий. ..
Степлер №10 Eagle 3001 ВD
Степлер для скоб №10 з антистеплером. Скріплює 10 аркушів. Загинає скоби всередину та назовні. Індикатор закінчення скоб. Посилена конструкція. Кольори: чорний, червоний, синій, сірий, оранжевий. ..
Степлер №10 Eagle 5002
Степлер для скоб №10. Скріплює 10 аркушів. Загинає скоби всередину та назовні. Індикатор закінчення скоб. Напівпрозорий пластиковий корпус. Кольори: червоний, синій, бузковий, коричневий. ..
Степлер №23 Buromax BM.4286 підвищеної потужності
Для настільного скріплення аркушів паперу. Скріплює до 100 аркушів паперу 80 г/м2. Скоби №23/8, 23/10, 23/13. Металева основа підошви, пластиковий важіль. Рельєфні вставки з прогумованого пластика на важелі. Пересувна лінійка дозволяє регулювати глибину завантаження паперу і т..
Степлер №23 Eagle 938
Степлер для скоб №23/6, 23/8, 23/10, 23/13, 23/15. Скріплює 2-100 аркушів. Загинає скоби всередину. Повністю металевий корпус. Кольори: чорний, синій, сірий. ..
Степлер №23 Eagle S6030B
Степлер для скоб №23/10. Скріплює 2-60 аркушів. Загинає скоби всередину. Сучасний дизайн з гумовою вставкою. Контейнер вміщує до 200 скоб. Кольори: чорний, синій, червоний. ..
Степлер №24 Buromax BM.4200
Для настільного скріплення аркушів паперу. Скріплює до 20 аркушів паперу 80 г/м2. Скоби №24/6, 26/6. Пластиковий корпус. Прогумоване покриття основи підошви запобігає ковзанню степлера по столу. Рельєфна вставка з прогумованого пластика на важелі запобігає ковзанню руки в проц..
Степлер №24 Buromax BM.4225
Для настільного скріплення аркушів паперу. Скріплює до 20 аркушів паперу 80 г/м2. Скоби №24/6, 26/6. Металева підошва, пластиковий важіль. Прогумоване покриття основи підошви запобігає ковзанню степлера по столу. Вставка з прогумованого пластика на важелі запобігає ковзанню ру..
Степлери

Історія канцелярського степлера

Чи знаєте Ви історію походження такого незамінного офісного інструменту, як степлер? Насправді, його історія налічує не так вже й мало років. Перший прототип сучасного степлера був винайдений у часи короля Людовика XV, цей пристрій мав спеціальні скоби, прикрашені королівською символікою. Пізніше, в другій половині XIX віку Джорджу МакГіл отримав патент на винахід, що був призначений саме для скріплення аркушів паперу за допомогою скоб, хоча при скріпленні використовувалася лише одна скоба. Назва «степлер» почала використовуватися не відразу, спочатку цей пристрій іменували за назвою фірми виробника і він не користувався шаленим попитом через те, що в конструкцію заправлялася лише одна скоба. Модель, приближену до сучасних степлерів, розробила фірма «Boston Wire Stitcher Co» в 1923 році. В такий степлер можна було б вставили цілу пластину склеєних між собою скоб, він швидко завоював прихильність користувачів своєю простотою, а за прихильністю користувачів і визнання на ринку.

Сучасний степлер – необхідний офісний інструмент

Сьогодні канцелярський степлер є необхідною річчю в кожному офісі, він призначений для зшивання аркушів паперу за допомогою канцелярських скоб. Що ж необхідно знати про цей офісний інструмент для того, щоб купити степлер, який буде зручним у використанні? По-перше, слід ознайомитися з видами степлерів.

Види степлерів

За способом використання розрізняють ручні степлери та настільні степлери. Ручний степлер, або міні-степлер – це компактна модель, що, як правило, зшиває невелику кількість аркушів паперу. Настільний степлер відрізняється від ручного за розміром та здатністю зшивати більшу кількість аркушів паперу. Також від має спеціальну підошву, з гумовим покриттям або без нього для того, щоб не ковзати по поверхні стола а також не залишати на ньому подряпин. Степлер для брошурування – це спеціальний степлер, в якого регулюється глибина. Він оснащений лінійкою для зручності використання і призначений для скріплення брошур, каталогів, тощо. Типографський, або банківський степлер розрахований на велику кількість аркушів паперу, що зшиваються, він має спеціальну посилену конструкцію, яка тим міцніша, чи більше аркушів паперу скріплюється між собою.

Де купити степлер у Львові за доброю ціною?

Ціна на степлер залежить від багатьох параметрів. В тому числі, і від скоб, що використовуються в степлері. Отже, за видами скоб, що використовуються, розрізняють три види степлерів: №10, №23 та №24. Степлер № 10 призначений для скріпення невеликої кількості аркушів паперу, переважно 8-15. В степлері № 23 використовуються скоби 23 типу з різною довжиною ніжки. В залежності від довжини скоби, такі степлери можуть зшивати різну кількість паперу. Степлери № 24 – це універсальний вид, вони здатні скріплювати як невеличку, так і велику кількість аркушів.