Нотатки Госптовари Калькулятори Презентації Рапідографи
Категорії
Новини

Як обрати офісний степлер?

06.12.2016

Сьогодні хочемо дати декілька порад щодо вибору офісного степлера. Всі знають, для чого саме потрібен степлер в офісі: за допомогою цього офісного ..

Читати далі

Вітаємо зі Святом Преображення Господнього!

19.08.2016

Є привід до радості сьогодні: Преображення Господнє! Поставши в сяючих шатах, Господь тим, хто просить, дав надію. І день цей, з давніх тих ..

Читати далі

Читати всі новини

Куби та підставки для канцтоварів: каталог, види, ціни на куби та підставки

Показувати:
Список
Сітка
Відображати:
Сортування
Підставка для канцтоварів Buromax BM.6242
Металева сітка. Розмір: 100х150х90мм. Кольори: сріблястий, чорний. ..
Підставка для канцтоварів Economix E32205
Підставка середня. Незаповнена, пластикова, обертається на 360 градусів. Колір чорний. ..
Підставка для канцтоварів Economix E32207
Підставка середня. Незаповнена, пластикова, обертається на 360 градусів. Колір чорний. ..
Підставка для канцтоварів Economix E32209
Підставка маленька. Незаповнена, пластикова, обертається на 360 градусів. Кольори: чорний, синій, черовний, зелений, рожевий, сірий. ..
Підставка для канцтоварів Economix E32210-01
Підставка. Незаповнена, пластикова, обертається на 360 градусів. Колір чорний. ..
Підставка для канцтоварів Economix E32211
Підставка. Незаповнена, пластикова, обертається на 360 градусів. Кольори: чорний, сірий. ..
Підставка для канцтоварів Economix E81031
Підставка. Незаповнена, пластикова, обертається на 360 градусів. Колір чорний. ..
Підставка для канцтоварів Optima O36330
Підставка для паперу, ручок та дрібниць. Металева. Колір: чорний. 4 відділення. ..
Підставка для канцтоварів Спектр ПН-12
Настільна підставка «Каскад». 7 відділень: три відсіки для ручок, маркерів, лінійок, два відсіки для паперу для нотаток, візиток, два відсіки для скріпок, ластиків і т.п. Виготовлена з пластику, з еластичними опорами. Розміри: висота – 105мм, основа – 117 х 117мм. Постачається без..
Підставка для канцтоварів Спектр ПН-2
Пластикова пуста підставка для канцтоварів. Чотири відділення для письмового приладдя. Три відділення для паперу для нотаток, стікерів, візиток. Одне відділення для офісних інструментів: скріпок, ластиків і т.п. Розміри: 125 х 115 х 155 мм. Кольори: прозорий, димчастий.  ..
Підставка для листів Buromax BM.6210
Металева сітка. Розмір: 170х80х135мм. Колір: чорний. ..
Підставка для паперу Buromax BM.6215
Металева сітка. Розмір: 100х100х100мм. Кольори: сріблястий, чорний. ..
Підставка для паперу Buromax BM.6281
Металева сітка. Розмір: 80х150мм. Колір: чорний. ..
Підставка для паперу Optima O36313
Металева. Кольори: чорний, сірий. ..
Підставка для ручок Buromax BM.6202
Металева сітка. Розмір: 80х95мм. Кольори: сріблястий, чорний. ..
Куби та підставки для канцтоварів: каталог, види, ціни на куби та підставки

Торговий дім «А-Плюс» пропонує постачання канцтоварів, паперу та господарських товарів з безкоштовною доставкою у Ваш офіс. Ми приготували широкий асортимент товарів для офісу кожного свого клієнта, не оминули увагою і такі помічні речі помічників, як куби та підставки для офісного приладдя.

Підставки для канцтоварів

В цій категорії ми раді запропонувати купити підставки для канцтоварів. Вони відрізняються від офісних наборів тим, що підставки не мають наповнення. Ціна на підставку для канцтоварів, звісно, нижча, ніж ціна на цілий набір. Але є суттєва перевага пустої підставки – наповнення можете підібрати Ви самі, адже не завжди використовуються всі інструменти, що вклав виробник у офісний настільний набір, або ж Ви не хочете розлучатися з якісними офісними інструментами, які обрали раніше за підставку.

До Вашої уваги пластикові підставки для канцтоварів різних розмірів, що обертаються на 360 градусів для зручності експлуатації, будь-якого кольору, від стриманих кольорів до яскравих. Металеві підставки для канцтоварів Ви також знайдете в нашому асортименті. Вони, як правило, виконуються в чорному або сріблястому кольорі та мають подовжений термін служби в порівнянні з пластиковими підставками.

Наповнити підставку можна офісними інструментами, які Ви теж знайдете в нашому каталозі. Ціни на офісні інструменти можна взнати в наших менеджерів.

Куби для паперу

Щодо паперу для нотаток, то ми не оминули увагою ї його. Пропонуємо підставки та куби для паперу. В такі підставки вкладається не проклеєний папір для нотаток, виймати записнички з куба або підставки легко і зручно! Ви можете купити куб для паперу металевий або пластиковий, виходячи з Ваших особистих вподобань, підібрати колір і матеріал у відповідності до того приладдя, що вже є на Вашому робочому столі.

Підставки для скріпок

Бокси для скріпок оснащені магнітом, що робить їх використання дуже зручним. Якщо Ви використовуєте багато канцелярських скріпок в роботі, то маєте знати, наскільки інколи незручно буває виймати їх з підставки або коробки. За допомогою боксу для скріпок ця проблема вирішується дуже швидко і просто. Отже, куби та підставки, хоч і не є найнеобхіднішими канцелярськими товарами, але є незамінними помічниками в організації Вашого робочого простору. Куби та підставки створені для того, аби полегшити та пришвидшити робочій процес і звести до мінімуму безлад на робочому столі і деякі незручності у зберіганні і використанні офісних інструментів.

Як купити підставки для канцтоварів та куби?

Купити куби та підставки Ви можете, зателефонувавши до нас, або написавши листа на нашу електронну адресу. Наші менеджери нададуть кваліфіковану консультацію, оформлять замовлення і доставку в офіс. Доставка паперу та канцтоварів в офіс відбувається безкоштовно протягом 24 годин після замовлення в зручний для Вас час.