Нотатки Госптовари Калькулятори Презентації Рапідографи
Категорії
Новини

Як обрати офісний степлер?

06.12.2016

Сьогодні хочемо дати декілька порад щодо вибору офісного степлера. Всі знають, для чого саме потрібен степлер в офісі: за допомогою цього офісного ..

Читати далі

Вітаємо зі Святом Преображення Господнього!

19.08.2016

Є привід до радості сьогодні: Преображення Господнє! Поставши в сяючих шатах, Господь тим, хто просить, дав надію. І день цей, з давніх тих ..

Читати далі

Читати всі новини

Папки з притиском / кліпом / швидкозшивачем

Показувати:
Список
Сітка
Відображати:
Сортування
Папка з притиском А4 Buromax BM.3402, 16 мм, асорті
  Серія - Розмір/формат A4 Колір асорті Матеріал  поліпропілен ..
Папка з притиском А4 Jobmax Buromax BM.3401, 16 мм, асорті
Матеріал поліпропілен Серія JOBMAX Тип з боковим притиском   ..
Папка з притиском А4 Red&Black Buromax BM.3431, 16 мм
Папка з притиском А4 Red&Black Buromax BM.3431, 16 мм - застосовується для зберігання, презентації документів. Виготовлена із твердого матового пластика з глянсовим візерунком, товщиною 600 мкм.  Папери у папці скріплюються за допомогою бокового притиска. Є внутрішня пр..
Папка зі швидкозшивачем і кліпом А4 Buromax BM.3408, 16 мм, асорті
  Матеріал поліпропілен Серія - Кількість файлів 30 ..
Папка зі швидкозшивачем А4 Barocco Buromax BM.3409, 16 мм, асорті
  Матеріал поліпропілен Серія BAROCCO Тип зі швидкозшивачем Матеріал обкладинки поліпропілен ..
Папка зі швидкозшивачем А4 Buromax BM.3407, 16 мм, асорті
  Матеріал поліпропілен Серія - Тип зі швидкозшивачем  ..
Папка зі швидкозшивачем А4 Jobmax Buromax BM.3406, 16 мм, асорті
Матеріал поліпропілен Серія JOBMAX Тип зі швидкозшивачем   ..
Папка зі швидкозшивачем А4 Metallic Buromax BM.3451, 17 мм, металізовані відтінки
Папка зі швидкозшивачем А4 Metallic Buromax BM.3451 - використовується для систематизації документів. Папка виготовлена з твердого двошарового пластика металізованих відтінків, товщиною 700 мкм. Має механізм з металевими пружинами, який міцно скріплює аркуші. Є внутрішня прозора ..
Папка-швидкозшивач з поворотним затиском А4 Barocco Buromax BM.3303, асорті
Папка-швидкозшивач з поворотним затиском А4 Barocco Buromax BM.3303 – чудовий варіант для систематизації документів. Швидкозшивач забезпечує комфортне використання важливих паперів. Затиск ідеально підходить для аркушів, які можуть бути без перфорації. Папка виготовлена з високоякісно..
Папка з кліпом А4 серії "Forest" Axent 1305-A (кліп А), 1311-А (кліп В), 3D пластик, асорті
Папка з кліпом А4 серії "Forest" Axent 1305-A (кліп А), 1311-А (кліп В), 3D пластик, асорті Папка виготовлена з поліпропілену щільністю 690 мкм Ширина корінця: 21 мм. Місткість: до 150 аркушів. Обкладинка: 3D пластик. Колір: в асортименті: асорті різних відтінків зеленого, рож..
Папки з притиском А4 Axent 1301-00-A, 20 мм, класичні кольори
Папки з притиском  А4 Axent 1301-00-A - дозволяють зручно зберігати документи і легко їх діставати, не використовуючи файлів, діркопробивачів, не псуючи зовнішній вигляд документів. Дані папки мають надійний притискаючий механізм: документи легко закріплюються всередині папки і легко витягаю..
Папки з притиском А4 Axent 1301-10-A, 20мм, асорті яскравих кольорів
Папки з притиском А4 Axent 1301-10-A - дозволяють зручно зберігати документи і легко їх діставати, не використовуючи файлів, діркопробивачів, не псуючи зовнішній вигляд документів. Дані папки мають надійний притискаючий механізм: документи легко закріплюються всередині папки і легко витягают..
Папки-швидкозшивачі Axent 1304-00-A, 20мм, класичні кольори
Папки-швидкозшивачі Axent 1304-00-A - застосовуються для систематизації, зберігання, презентації документів. Документи у папці скріплюються за допомогою швидкозшивача з металевими пружинами.  Папка виготовлена ​​з якісного міцного пластику, поліпропілену, щільністю 700 мкм. Міцна..
Папки-швидкозшивачі Axent 1304-10-A, 20мм, асорті яскравих кольорів
Папки-швидкозшивачі Axent 1304-10-A - застосовуються для систематизації, зберігання, презентації документів. Папери у папці скріплюються за допомогою швидкозшивача з металевими пружинами.  Папка виготовлена ​​з якісного міцного пластику, поліпропілену, щільністю 700 мкм. Міцна, с..
Папки з боковим притиском Economix А4: Е31202 (кліп В), Е31212 (кліп BL), А5: Е31222 (кліп В)
Папки з боковим притиском Economix А4:  Е31202 (кліп В), Е31212 (кліп BL), А5: Е31222 (кліп В) Папка виготовлена з поліпропілену з фактурою "помаранч", щільністю 700 мкм. Всередині має внутрішню прозору кишеню та зовнішню кишеньку корінця ( для запису змісту). Товщина папки 17 мм. ..
Папки з притиском / кліпом / швидкозшивачем

Що потрібно знати про папки з притиском / кліпом / швидкозшивачем?

Сьогодні не можна уявити жоден сучасний офіс без використання ділових папок.

Вони виконують різноманітні функції, але основними з таких функцій є: накопичення, зберігання та сортування документів. Адже без впорядкування документів неможливий оптимальний і організований документообіг на підприємстві.

Папка з притиском (або ж її називають папка з кліпом, папка-швидкозшивач) - це дуже зручний інструмент для будь-якої фірми, де існує доволі інтенсивний документообіг. Папки-швидкозшивачі виконують головну функцію – швидка фіксація документів в папці. Папки з притиском (папки з кліпами) відрізняються від папки-швидкозшивача лише способом кріплення документів в папці.

Формати ділових папок

Ви можете купити папку з притиском будь-якого формату, але частіше використовуються папки формату А4. Вона якраз підходить для більшості офісних документів.

Види папок з притиском

Отже, ділові папки відрізняються, головним чином, за способом кріплення документів. Є 5 таких способів::

Clip A - швидкозшивач із пружинним механізмом;                                                                                                                                                    Clip B - боковий притиск;                                                                                                                                                                                            Clip A+C - швидкозшивач із пружинним механізмом + верхній притиск;                                                                                                                Clip B+C - боковий притиск + верхній притиск;                                                                                                                                                           Clip BL - боковий притиск із довгою планкою.

Папки-швидкозшивачі

Пластикові папки з швидкозшивачами мають вертикальну металеву планку, що надійно фіксує попередньо пробиті діркопробивачем аркуші папери. Такі папки, як правило, мають змінний індекс на торці та прозору кишеньку всередині.

Папки з довгим притиском

Папки з притиском відрізняються від папок-швидкозшивачів тим, що для закріплення, папери не потребують перфорації за допомогою діркопробивача, в даному випадку документи притискаються за допомогою механізму із спеціальною лапкою. Якщо є потреба у надійній фіксації документів в папці без їхнього пошкодження, то пластикові папки з довгим притиском – саме те, що Вам потрібно.

Папки з широким притиском

Якщо Ви хочете купити папку з притиском, яка б дозволяла закріплювати документи надзвичайно швидко і легко – папки з коротким та широким притиском впораються з цією задачею легко.

Папки з притиском та кліпом

Папки з двома кріпленнями користуються надзвичайною популярністю, адже за допомогою кліпу легко втримати документи у вертикальному положенні, а притиск дозволить впорядкувати документи, уникаючи їхнє пошкодження. Папки також відрізняються за шириною і, відповідно, за кількістю аркушів паперу, які вони можуть зафіксувати і втримати. Додатковою опцією для папок з притиском може служити прозора кишенька для паперів в середині папки та прозора кишенька на корінці для змінного інформаційного індексу.

Ціни на ділові папки

Ціна на папку з притиском залежить від багатьох факторів, одним з яких є товщина пластика. Переважно такі папки виготовляються з поліпропілену. Торговий дім «А-плюс» пропонує купити папку-швидкозшивач з товщиною пластику від 0,5 до 0,7 мм. Пластик може бути гладеньким, або фактурним, чи навіть із візерунком. Кольорова гама задовольнить будь-якого замовника.

Також ціна на папку-швидкозшивач залежить від виробника самої папки. Ми пропонуємо замовити папки з притиском таких виробників, як: Skiper, Soho, Economix.

Купити папку у Львові

Замовити папку-швидкозшивач або папку з притиском можна, зателефонувавши до наших менеджерів. Вони допоможуть із вибором та оформлять доставку папок в офіс.