Нотатки Госптовари Калькулятори Презентації Рапідографи
Категорії
Новини

Як обрати офісний степлер?

06.12.2016

Сьогодні хочемо дати декілька порад щодо вибору офісного степлера. Всі знають, для чого саме потрібен степлер в офісі: за допомогою цього офісного ..

Читати далі

Вітаємо зі Святом Преображення Господнього!

19.08.2016

Є привід до радості сьогодні: Преображення Господнє! Поставши в сяючих шатах, Господь тим, хто просить, дав надію. І день цей, з давніх тих ..

Читати далі

Читати всі новини

Папки з притиском: каталог, види, ціни на папки з притиском

Показувати:
Список
Сітка
Відображати:
Сортування
Папки з притиском Economix
Пластикова. Фактура "помаранч". Виробник - Україна. Кишенька всередині. Кольори: синій, чорний, зелений, червоний, сірий, жовтий. Артикул Формат Кліп Е31201 А4 A Е31202 А4 ..
Папки з притиском Economix Light
Пластикова. Фактура "помаранч". 500 мкм, А4. Виробник - Україна. Кольори: синій, чорний, зелений, червоний, сірий, жовтий. Артикул Кліп Е31207 А Е31208 В Е31209 В+С ..
Папки з притиском: каталог, види, ціни на папки з притиском

Що потрібно знати про папки з притиском?

Сьогодні не можна уявити жоден сучасний офіс без використання ділових папок.

Вони виконують різноманітні функції, але основними з таких функцій є: накопичення, зберігання та сортування документів. Адже без впорядкування документів неможливий оптимальний і організований документообіг на підприємстві.

Папка з притиском (або ж її називають папка з кліпом, папка-швидкозшивач) - це дуже зручний інструмент для будь-якої фірми, де існує доволі інтенсивний документообіг. Папки-швидкозшивачі виконують головну функцію – швидка фіксація документів в папці. Папки з притиском (папки з кліпами) відрізняються від папки-швидкозшивача лише способом кріплення документів в папці.

Формати ділових папок

Ви можете купити папку з притиском будь-якого формату, але частіше використовуються папки формату А4. Вона якраз підходить для більшості офісних документів.

Види папок з притиском

Отже, ділові папки відрізняються, головним чином, за способом кріплення документів.

Папки-швидкозшивачі

Пластикові папки з швидкозшивачами мають вертикальну металеву планку, що надійно фіксує попередньо пробиті діркопробивачем аркуші папери. Такі папки, як правило, мають змінний індекс на торці та прозору кишеньку всередині.

Папки з довгим притиском

Папки з притиском відрізняються від папок-швидкозшивачів тим, що для закріплення, папери не потребують перфорації за допомогою діркопробивача, в даному випадку документи притискаються за допомогою механізму із спеціальною лапкою. Якщо є потреба у надійній фіксації документів в папці без їхнього пошкодження, то пластикові папки з довгим притиском – саме те, що Вам потрібно.

Папки з широким притиском

Якщо Ви хочете купити папку з притиском, яка б дозволяла закріплювати документи надзвичайно швидко і легко – папки з коротким та широким притиском впораються з цією задачею легко.

Папки з притиском та кліпом

Папки з двома кріпленнями користуються надзвичайною популярністю, адже за допомогою кліпу легко втримати документи у вертикальному положенні, а притиск дозволить впорядкувати документи, уникаючи їхнє пошкодження. Папки також відрізняються за шириною і, відповідно, за кількістю аркушів паперу, які вони можуть зафіксувати і втримати. Додатковою опцією для папок з притиском може служити прозора кишенька для паперів в середині папки та прозора кишенька на корінці для змінного інформаційного індексу.

Ціни на ділові папки

Ціна на папку з притиском залежить від багатьох факторів, одним з яких є товщина пластика. Переважно такі папки виготовляються з поліпропілену. Торговий дім «А-плюс» пропонує купити папку-швидкозшивач з товщиною пластику від 0,5 до 0,7 мм. Пластик може бути гладеньким, або фактурним, чи навіть із візерунком. Кольорова гама задовольнить будь-якого замовника.

Також ціна на папку-швидкозшивач залежить від виробника самої папки. Ми пропонуємо замовити папки з притиском таких виробників, як: Skiper, Soho, Economix.

Купити папку у Львові

Замовити папку-швидкозшивач або папку з притиском можна, зателефонувавши до наших менеджерів. Вони допоможуть із вибором та оформлять доставку папок в офіс.