Нотатки Госптовари Калькулятори Презентації Рапідографи
Категорії
Новини

Як обрати офісний степлер?

06.12.2016

Сьогодні хочемо дати декілька порад щодо вибору офісного степлера. Всі знають, для чого саме потрібен степлер в офісі: за допомогою цього офісного ..

Читати далі

Вітаємо зі Святом Преображення Господнього!

19.08.2016

Є привід до радості сьогодні: Преображення Господнє! Поставши в сяючих шатах, Господь тим, хто просить, дав надію. І день цей, з давніх тих ..

Читати далі

Читати всі новини

Блокноти та зошити: каталог, види, ціни на блокноти

Показувати:
Список
Сітка
Відображати:
Сортування
Блокнот "Національна символіка"
Блокнот БТ065П12БВВ "Національна символіка". Формат А5. Кількість аркушів: 50 шт. Картонна обкладинка, металева горизонтальна спіраль. Дизайн: асорті.   ..
Блокнот Axent 8000-A
Блокнот в мягкій пластиковій обкладинці А5 Розмір 148х210 мм, кремовий папір плотність 70г/м2 клытинка 5х5 мм 80 листків ..
Блокнот Axent 8405-А
Блокнот на спіралі з розділеннями Розмір 143х210 мм, кремовий папір плотність 70г/м2 клытинка 5х5 мм 120 листків ..
Блокнот Buromax BM.2410
Формат: А5. Обкладинка: картон, оклеєний ламінованими папером. Щільність картону 420 г/м2. Внутрішній блок: офсетний папір, щільність 60 г/м2. Кількість аркушів: 73, клітинка. Обкладинки в асортименті. ..
Блокнот Buromax BM.2446-902
Формат: А4. Палітурка: металева емальована пружина. Пластикова обкладинка. Внутрішній блок: офсетний папір, щільність 65 г/м2. Кількість аркушів: 80, клітинка. ..
Блокноти Buromax
Зошит для записів на пружині. Металева емальована пружина. Обкладинка: ламінований картон, товщина картону 1,5мм. Внутрішній блок: офсетний папір, щільність 60 г/м2. Клітинка. Дизайн обкладинки: асорті. Кількість аркушів:  96. Артикул ..
Ділові книги
Обкладинка - ламінований картон. Тверда палітурка. Внутрішній блок - офсетний папір 60 г/м2. Формат А4. Дизайн асорті. Артикул Опис ДКВ-4 176 аркушів, клітинка ДКВ-4 176 аркушів, лінія ..
Ділові книги
Обкладинка - ламінований картон. Тверда палітурка. Внутрішній блок - офсетний папір 60 г/м2. Формат А4. Артикул Опис Дизайн КА054М40ТЗД 96 аркушів, клітинка символіка герб КА054МV8ЕЗД ..
Ділові книги Buromax
Формат А4. Обкладинка: ламінований картон, товщина картону 1,5мм. Внутрішній блок: офсетний папір, щільність 60 г/м2. Дизайн обкладинки: асорті. Артикул Кількість аркушів Лініяння BM.24..
Зошити Бріск
Зошити учнівські, формат А5. Кількість аркушів: 12, 18, 36. Клітинка, лінія, коса лінія. Обкладинки в асортименті. ..
Зошити Тетрада
Зошити учнівські, формат А5. Кількість аркушів: 12, 18, 36. Клітинка, лінія, коса лінія. Обкладинки в асортименті. ..
Зошити Школярик
Зошити учнівські, формат А5. Кількість аркушів: 12, 18, 36. Клітинка, лінія, коса лінія. Обкладинки в асортименті. ..
Канцелярська книга А4
Обкладинка - картон 120 г/м2. Кріплення на скобу. Внутрішній блок - газетний папір 45 г/м2. Формат А4.  Артикул Опис КВ-2 96 аркушів, клітинка КВ-2 96 аркушів, лінія КВ-1 ..
Блокноти та зошити: каталог, види, ціни на блокноти

Блокноти: головне призначення

Не дивлячись на велику кількість електронних пристроїв для запису та планування, звичайний паперовий блокнот все ще не здає своїх позицій. По теперішній час в паперового блокнота є свої шанувальники у всіх сферах – у навчанні, в офісі та вдома. Адже він завжди під рукою, в ньому можна швидко робити нотатки, ескізи, все, що прийде в голову. Торговий дім «А-Плюс» радий запропонувати Вам широкий асортимент блокнотів. В нас Ви зможете купити блокнот будь-якого формату.

Види блокнотів

Асортимент блокнотів доволі широкий. Перед тим, як обрати блокнот, необхідно визначити для себе, яким вимогам він має відповідати:

- Формат. Ми пропонуємо купити блокноти таких загально відомих форматів, як А4, А5 та А6, щоб надати Вам можливість обрати саме той формат, який є найбільш зручним в транспортуванні та використанні. Блокнот формату А5 є найбільш популярним, він зручний для переноски у руках, зручний для зберігання в ящику стола та на робочому столі, його можна покласти у будь –яку папку чи портфель.

- Кількість аркушів в блокнотах, що пропонуємо ми – від 50 до 200.

- Наповнення. Внутрішній паперовий блок блокноту – це скріплені між собою аркуші паперу. Вони можуть бути білими, а також мати лінування – лінію або клітинку.

- Обкладинка. Сучасний асортимент обкладинок для блокнотів не лишить байдужим ані офісного працівника, ані школяра. Обкладинка може бути пластиковою, а може бути картонною. З ламінуванням і без. Однотонна та з малюнком. - Спосіб кріплення. Аркуші паперу в блокноті можуть скріплюватися за допомогою спіралі. В такому разу спіраль може бути вертикальною або горизонтальною. Також аркушів можуть бути склеєні між собою. В кожного виду кріплення знайдуться свої прихильники, які виявили переваги кріплення для себе і зручність в користуванні.

Де і як купити блокнот?

Замовити блокноти Ви можете в наших менеджерів за телефоном (032) 243-42-03, а також за допомогою електронної пошти чи скайпу. Наші менеджери радо дадуть відповіді на будь-які запитання і допоможуть з вибором блокноту. Ми пропонуємо доставку блокнотів разом із доставкою паперу та канцтоварів в Ваш офіс. Доставка паперу та канцтоварів по Львову безкоштовна і виконується на наступний день після отримання замовлення. Асортимент паперових блокнотів постійно оновлюється, якщо Ви не знайшли в нашому асортименті блокноту саме того формату та наповнення, яке Вам потрібне, повідомте про це наших менеджерів, вони запропонують Вам заміну.