Нотатки Госптовари Калькулятори Презентації Рапідографи
Категорії
Новини

Як обрати офісний степлер?

06.12.2016

Сьогодні хочемо дати декілька порад щодо вибору офісного степлера. Всі знають, для чого саме потрібен степлер в офісі: за допомогою цього офісного ..

Читати далі

Вітаємо зі Святом Преображення Господнього!

19.08.2016

Є привід до радості сьогодні: Преображення Господнє! Поставши в сяючих шатах, Господь тим, хто просить, дав надію. І день цей, з давніх тих ..

Читати далі

Читати всі новини

Папір кольоровий для друку

Показувати:
Список
Сітка
Відображати:
Сортування
Набір кольорового паперу для друку NEON BUROMAX, А4, 80г/м2, 5 кольорів, 50 аркушів
Набір кольорового паперу NEON BUROMAX, А4, 80г/м2, 5 кольорів, 50 аркушів - двосторонній кольоровий папір BUROMAX – підходить для офісу, для дому, для навчання, для творчості. Високоякісний кольоровий папір. Кольорова гама: 5 насичених неонових однорідних кольорів. Папір пофарбо..
Набір паперу кольорового Neon Mondi  IQ, А4 80г/м2 200 арк.
Папір кольоровий для друку Neon Mondi IQ, А4 80г/м2, 200 арк. – підходить для офісу, для дому, для навчання, для творчості.   Високоякісний кольоровий папір. Насиченість та однорідність кольору Асортимент кольорів та міксів неонових кольорів Виготовлений за допомогою бе..
Набір паперу кольорового для друку BUROMAX, А4  мікс INTENSIVE, 5 кольорів, 20 арк
Папір кольоровий для друку BUROMAX, А4  мікс INTENSIVE, 5кольорів, 20 арк. - двосторонній кольоровий папір BUROMAX – підходить для офісу, для дому, для навчання, для творчості.   Високоякісний кольоровий папір. Виготовлений за допомогою безпечних барвників, що від..
Папір кольоровий Green Range Mondi IQ, А4, 80г/м2, (200, 250 аркушів)
Папір кольоровий для друку Green Range Mondi IQ, А4 80г/м2, 250 арк. – підходить для офісу, для дому, для навчання, для творчості.  Застосовується для друку на лазерних і струменевих принтерах, копіювально-розмножувальній техніці. Призначений для друку прайс-листів, рекламних та ін..
Папір кольоровий Maestro Color
Папір кольоровий Maestro Color. Високоякісний кольоровий папір. Призначений для всих видів офісної техніки. Додає привабливості та різноманітність офісній документації. В асортименті: пастельні, середні, інтенсивні та неонові кольори.    Maestro Color Pastell ..
Папір кольоровий Spectra Color (Pastel, Dark, Intensive, Neon )
Кольоровий папір для офісної техніки. Чудово підходить для використання для друку на лазерних та струменевих принтерах, а також для копіювання. Область застосування: друк брошур, запрошень, листівко, прайс-листів, презентаційних матеріалів. Виробник: Asia Pulp & Paper Co, Індонезі..
Папір кольоровий Uni Color ( Pastel, Trend, Intensive, Neon )
Папір кольоровий Uni Color. Високоякісний кольоровий папір. Кольорова гама: 26 кольорів. Виготовлена за допомогою безпечних барвників, що відповідають міжнародним екологічним стандатнам. Однорідна структура. Прозора упаковка. Формат А4. Щільність, г/м2 ..
Папір кольоровий А4 для друку BUROMAX  80г/м2 , мікс , 10 кольорів, 20 арк.
Папір кольоровий для друку BUROMAX, А4,  асорті кольорів - двосторонній кольоровий папір BUROMAX – підходить для офісу, для дому, для навчання, для творчості.   Високоякісний кольоровий папір. Виготовлена за допомогою безпечних барвників, що відповідають міжн..
Папір кольоровий А4 для друку Pastel BUROMAX  80г/м2 , мікс пастель, 5 кольорів, 20 арк.
Папір кольоровий А4 для друку Pastel BUROMAX  80г/м2 , мікс пастель, 5 кольорів, 20 арк. – підходить для офісу, для дому, для навчання, для творчості.   Високоякісний кольоровий офісний папір призначений для друку на усіх друкуючих засобах. Має приємні відтінки к..
Папір кольоровий А4 для друку PASTEL+INTENSIVE BUROMAX  80г/м2 , мікс пастель, 10 кольорів, 50 арк.
Папір кольоровий для друку мікс PASTEL+INTENSIVE BUROMAX, А4,  насичені пастельні кольори - двосторонній кольоровий папір BUROMAX – підходить для офісу, для дому, для навчання, для творчості.   Високоякісний кольоровий папір. Висока насиченість та однор..
Папір кольоровий для друку DARK+INTENSIVE BUROMAX BM.2721920-99, А4, 80г/м2,10 кольорів, 20 арк.
Папір кольоровий для друку BUROMAX BM.2721920-99, А4  мікс DARK+INTENSIVE, 10 кольорів, 20 арк  - двосторонній кольоровий папір BUROMAX – підходить для офісу, для дому, для навчання, для творчості. Високоякісний кольоровий папір. Кольорова гама: 10 насичених однорідних..
Папір кольоровий для друку Double A, A4, 80 г/м2
Папір кольоровий для друку  Double A, A4 80 г/м2 – підходить для офісу, для дому, для навчання, для творчості.   Високоякісний кольоровий офісний папір призначений для друку на усіх друкуючих засобах. Має приємні відтінки кольорів, які надають документації привабливий..
Папір кольоровий для друку INTENSIVE  BUROMAX, А4, 50 арк., один насичений колір
Папір кольоровий для друку INTENSIVE BUROMAX, А4, 50 арк., один насичений колір - двосторонній кольоровий папір BUROMAX – підходить для офісу, для дому, для навчання, для творчості. Високоякісний кольоровий папір. Кольорова гама: INTENSIVE Виготовлена за допомогою ..
Папір кольоровий для друку Pastel BUROMAX, А4, 20 арк., один пастельний колір
Папір кольоровий для друку BUROMAX, А4, 20 арк., один пастельний колір - двосторонній кольоровий папір BUROMAX – підходить для офісу, для дому, для навчання, для творчості.   Високоякісний кольоровий папір. Кольорова гама: пастель Виготовлена за допомогою безп..
Папір кольоровий для друку

Де використовується кольоровий папір?

Використання кольорового паперу в офісі набуває все більшої популярності останнім часом. Кольоровий папір використовують для створення яскравих буклетів, афіш та оголошень. Друк на такому папері – це простий, але водночас доступний спосіб привернути увагу до інформації, виокремити її на загальному тлі. Звісно, для офіційного листування на високому рівні, слід використовувати білий офісний папір, але в повсякденному офісному житті саме кольоровий папір додасть фарб, яких так не вистачає в офісній рутині і зробить вірні акценти та важливих деталях.

Ціна на кольоровий папір дещо вища за ціну на білий папір, це зумовлено використанням додаткового складнику – кольорового пігменту. Тому, перед тим, як купити кольоровий папір, слід ознайомитися з його основними характеристиками і різновидами.h2h

Який кольоровий папір ми пропонуємо купити?

Торговий Дім «А-Плюс» пропонує кольоровий папір для друку від виробників високоякісного паперу по найкращій ціні. Цей папір може використовуватися для всіх видів офісної техніки, а також для спеціальних копіювальних машин та різографів.

Види кольорового паперу

Кольоровий папір відрізняється за такими показниками, як: щільність паперу, формат кольорового паперу, кількість аркушів в упаковці, палітра кольорів.

Щільність кольорового паперу

Зазвичай, виробники пропонують купити папір щільністю 80 г/м2 та 160 г/м2. Кольоровий папір 80 г/м2 використовується для друку на будь-яких принтерах, також можливе використання такого паперу при тиражуванні на різографах та інших копіювальних апаратах. Папір щільністю 120-160 г/м2 вимагає використання тільки на тих приладах, де це дозволяють зробити технічні характеристики.

Формат кольорового паперу

Найбільш популярним є формат А4, але існують і користуються попитом формати А5 та А3 для спеціального друку.

Палітра кольорів

Гама кольорів паперу настільки багата, що кожен зможе обрати собі саме той колір, який підходить до потреб або фірмового стилю. В загальній гамі вирізняють інтенсивні, середні та пастельні кольори.

Звертаємо Вашу увагу на те, що в продажі є набори, що містять декілька кольорів, що полегшує вибір і мінімізує витрати, коли потрібна невелика кількість аркушів різних кольорів.

Саме за допомогою кольорового паперу фірма власноруч може створити рекламне оголошення або простий, але помітний буклет, не звертаючись до друкарів. Потрібно просто роздрукувати рекламний текст на папері потрібного кольору за допомогою власної офісної техніки. Палітра кольорів настільки багата, що Ви зможете обрати, наприклад, один з фірмових кольорів саме Вашої фірми і створити рекламне оголошення, не виходячи за межі фірмового стилю. Кольоровий папір в пачках зацікавить шкільні та дошкільні заклади, а також художні школи та гуртки, адже купити кольоровий папір в пачці значно дешевше, ніж купляти аркуші по окремо.

Замовити кольоровий папір у Львові по низькій ціні – легко! Зверніться до наших менеджерів, вони із превеликим задоволенням допоможуть із вибором та оформлять доставку паперу в офіс.