Нотатки Госптовари Калькулятори Презентації Рапідографи
Категорії
Новини

Як обрати офісний степлер?

06.12.2016

Сьогодні хочемо дати декілька порад щодо вибору офісного степлера. Всі знають, для чого саме потрібен степлер в офісі: за допомогою цього офісного ..

Читати далі

Вітаємо зі Святом Преображення Господнього!

19.08.2016

Є привід до радості сьогодні: Преображення Господнє! Поставши в сяючих шатах, Господь тим, хто просить, дав надію. І день цей, з давніх тих ..

Читати далі

Читати всі новини

Кольоровий папір: каталог, види, ціна на папір кольоровий

Показувати:
Список
Сітка
Відображати:
Сортування
Папір кольоровий Maestro Color
Папір кольоровий Maestro Color. Високоякісний кольоровий папір. Призначений для всих видів офісної техніки. Додає привабливості та різноманітність офісній документації. В асортименті: пастельні, середні, інтенсивні та неонові кольори.    Maestro Color Pastell ..
Папір кольоровий Spectra Color
Кольоровий папір для офісної техніки. Чудово підходить для використання для друку на лазерних та струменевих принтерах, а також для копіювання. Область застосування: друк брошур, запрошень, листівко, прайс-листів, презентаційних матеріалів. Виробник: Asia Pulp & Paper Co, Індонезі..
Папір кольоровий Uni Color
Папір кольоровий Uni Color. Високоякісний кольоровий папір. Кольорова гама: 26 кольорів. Виготовлена за допомогою безпечних барвників, що відповідають міжнародним екологічним стандатнам. Однорідна структура. Прозора упаковка. Формат А4. Щільність, г/м2 ..
Кольоровий папір: каталог, види, ціна на папір кольоровий

Де використовується кольоровий папір?

Використання кольорового паперу в офісі набуває все більшої популярності останнім часом. Кольоровий папір використовують для створення яскравих буклетів, афіш та оголошень. Друк на такому папері – це простий, але водночас доступний спосіб привернути увагу до інформації, виокремити її на загальному тлі. Звісно, для офіційного листування на високому рівні, слід використовувати білий офісний папір, але в повсякденному офісному житті саме кольоровий папір додасть фарб, яких так не вистачає в офісній рутині і зробить вірні акценти та важливих деталях.

Ціна на кольоровий папір дещо вища за ціну на білий папір, це зумовлено використанням додаткового складнику – кольорового пігменту. Тому, перед тим, як купити кольоровий папір, слід ознайомитися з його основними характеристиками і різновидами.h2h

Який кольоровий папір ми пропонуємо купити?

Торговий Дім «А-Плюс» пропонує кольоровий папір для друку від виробників високоякісного паперу по найкращій ціні. Цей папір може використовуватися для всіх видів офісної техніки, а також для спеціальних копіювальних машин та різографів.

Види кольорового паперу

Кольоровий папір відрізняється за такими показниками, як: щільність паперу, формат кольорового паперу, кількість аркушів в упаковці, палітра кольорів.

Щільність кольорового паперу

Зазвичай, виробники пропонують купити папір щільністю 80 г/м2 та 160 г/м2. Кольоровий папір 80 г/м2 використовується для друку на будь-яких принтерах, також можливе використання такого паперу при тиражуванні на різографах та інших копіювальних апаратах. Папір щільністю 120-160 г/м2 вимагає використання тільки на тих приладах, де це дозволяють зробити технічні характеристики.

Формат кольорового паперу

Найбільш популярним є формат А4, але існують і користуються попитом формати А5 та А3 для спеціального друку.

Палітра кольорів

Гама кольорів паперу настільки багата, що кожен зможе обрати собі саме той колір, який підходить до потреб або фірмового стилю. В загальній гамі вирізняють інтенсивні, середні та пастельні кольори.

Звертаємо Вашу увагу на те, що в продажі є набори, що містять декілька кольорів, що полегшує вибір і мінімізує витрати, коли потрібна невелика кількість аркушів різних кольорів.

Саме за допомогою кольорового паперу фірма власноруч може створити рекламне оголошення або простий, але помітний буклет, не звертаючись до друкарів. Потрібно просто роздрукувати рекламний текст на папері потрібного кольору за допомогою власної офісної техніки. Палітра кольорів настільки багата, що Ви зможете обрати, наприклад, один з фірмових кольорів саме Вашої фірми і створити рекламне оголошення, не виходячи за межі фірмового стилю. Кольоровий папір в пачках зацікавить шкільні та дошкільні заклади, а також художні школи та гуртки, адже купити кольоровий папір в пачці значно дешевше, ніж купляти аркуші по окремо.

Замовити кольоровий папір у Львові по низькій ціні – легко! Зверніться до наших менеджерів, вони із превеликим задоволенням допоможуть із вибором та оформлять доставку паперу в офіс.