Нотатки Госптовари Калькулятори Презентації Рапідографи
Категорії
Новини

Як обрати офісний степлер?

06.12.2016

Сьогодні хочемо дати декілька порад щодо вибору офісного степлера. Всі знають, для чого саме потрібен степлер в офісі: за допомогою цього офісного ..

Читати далі

Вітаємо зі Святом Преображення Господнього!

19.08.2016

Є привід до радості сьогодні: Преображення Господнє! Поставши в сяючих шатах, Господь тим, хто просить, дав надію. І день цей, з давніх тих ..

Читати далі

Читати всі новини

Механічні олівці

Показувати:
Список
Сітка
Відображати:
Сортування
Олівець автоматичний Buromax BM.8645
Пластиковий корпус, колір – срібло. Рельєфний металевий грип. Надійний механізм подачі грифеля. Індикатор твердості грифеля. Вбудована гумка. Металевий кліп. Діаметр грифеля: 0,5мм. ..
Олівець автоматичний Buromax BM.8690
Пластиковий корпус. Металевий кліп. Рельєфний металевий грип. Ластик. Змінний стержень: ВМ.8698 Товщина стержня: 0,5 або 0,7 мм. ..
Олівець автоматичний Rystor Technic
Автоматичний олівець зі змінними графітовими стержнями, металевим накінечником.  Забезпечує високу точність під час письма або креслення. Обладнаний змінним ластиком та егрономічним гумовим грипом. Товщина письма 0,5 мм. ..
Олівець автоматичний UNI SHALAKU DX M5-208
В серії DX кнопка подачі грифеля дозволяє робити безперервні лінії, не відриваючись від грипу олівця. А ергономічний корпус у поєднанні з гумовим грипом, завжди забезпечать зручність і комфорт у Вашій роботі. Інноваційна технологія подачі грифеля (кнопка збоку). Тонований пластиковий корп..
Олівець автоматичний UNI SHALAKU M5-100
Прозорий пластиковий корпус. Міцний сталевий пишучий вузол. Подовжений гумовий грип. Вбудована гумка. Пластиковий кліп. Діаметр грифеля: 0,5мм. ..
Олівець графітовий з ластиком METALLIC BM.8507
Матеріал дерево Особливість шестигранний Тип графітовий Кількість в упаковці 100 шт ..
Олівець графітовий з ластиком NEON LINE
Матеріал дерево Особливість - Тип графітовий Кількість в упаковці 12 шт. Тверді..
Олівець механічний "BIC MATIC"
Матеріал пластик Особливість - Тип механічний Кількість в упаковці 12 шт. Тверд..
Олівець механічний BIC MATIC
Матеріал пластик Особливість - Тип механічний Кількість в упаковці 12 шт. Тверд..
Олівець автоматичний Bic Velocity
Товщина стержня: 0,7 мм. Пластиковий корпус. Еластичний гумовий грип. Стержень НВ. В кожному олівці по 3 стержні. Кольори корпусів: асорті. ..
Механічні олівці

Переваги механічних олівців

Механічній олівець увійшов у загальне користування набагато пізніше за свого брата – графітового олівця. Його винахідником був американець А.Т.Крос, який в 1869 році представив світу свій винахід – механічний цанговий олівець.
Головною перевагою механічного олівця є те, що він не вимагає заточування, на відміну від графітового, тим самим, зменшується кількість відходів, а лінія письма завжди тонка і чітка.
Сучасні виробники настільки вдосконалили корпуси своїх олівців, додавши різні ергономічні вставки, що використання автоматичного олівця стане не тільки необхідністю, але й приємним процесом.

Види механічний олівців

Механічні олівці діляться на цангові та автоматичні.
Цангові олівці мають спеціальний затиск, що фіксує грифель. Грифель можна діставати або регулювати його довжину за допомогою кнопки. Товщина грифелю, що використовується в цанговою олівці, має 2 мм.
Автоматичні олівці мають спеціальний механізм, завдяки якому грифель легко виходить та забирається назад. Той самий механізм фіксує і тримає грифель при письмі чи малюванні. Автоматичні олівці мають фіксовану товщину лінії (0,3 мм, 0,5 мм, 0,7 мм, 0,9 мм, 1 мм). Тобто, якщо олівець призначений для грифелів товщиною 0,5 мм, то тільки вони і можуть бути використані у даному олівці. Новий автоматичний олівець має запас грифелів у спеціальному контейнері , для подальшого використання грифелі купляються окремо у пластикових боксах. Найчастіше автоматичні олівці використовують грифелі товщиною 0,5 та 0,7мм.

Де купити механічний олівець?

Торговий дім «А-Плюс» пропонує Вам весь спектр письмового приладдя. В нас Ви можете купити ручки та маркери, графітові олівці та чинки до них, та, звісно, автоматичні олівці. Ми продаємо тільки якісні товари від відомих виробників. Не знаєте який саме автоматичний олівець обрати? Завітайте до нашої виставкової зали, де Ви матимете можливість протестувати автоматичні олівці в дії і обрати той, що буде повністю відповідати Вашим вимогам. Також оформити замовлення Ви можете за допомогою телефону чи електронної пошти. Ваше замовлення буде доставлено в Ваш офіс у найближчий час, а ціни приємно здивують!