Нотатки Госптовари Калькулятори Презентації Рапідографи
Категорії
Новини

Як обрати офісний степлер?

06.12.2016

Сьогодні хочемо дати декілька порад щодо вибору офісного степлера. Всі знають, для чого саме потрібен степлер в офісі: за допомогою цього офісного ..

Читати далі

Вітаємо зі Святом Преображення Господнього!

19.08.2016

Є привід до радості сьогодні: Преображення Господнє! Поставши в сяючих шатах, Господь тим, хто просить, дав надію. І день цей, з давніх тих ..

Читати далі

Читати всі новини

Клейка стрічка: каталог, види, ціни на скотч

Показувати:
Список
Сітка
Відображати:
Сортування
Скотч канцелярський Buromax
Прозора Артикул Розмір BM.7110 12мм х 10м BM.7116 12мм х 30м BM.7130 15мм х 10м ..
Скотч канцелярський Canada Tape
Прозорий скотч, використовується для склеювання документів, фотографій, кріплення інформаційних листів. Не жовтіє після наклеювання. Розмір, мм х ярд Упаковка 12 х 10 12 / 720 12 х 20 12 / 720 ..
Скотч канцелярський Economix
Клейка канцелярська стрічка. Прозора. Не жовтіє з часом. Не боїться вологи. Міцний клейкий шар.   Артикул Розмір, мм х м E40804 12 x 10 E40819..
Скотч двосторонній Buromax
Прозора клейка стрічка. Біла підкладка. Індивідуальна упаковка. Артикул Розмір BM.7501 12мм х 10м BM.7505 24мм х 10м &n..
Скотч двосторонній Buromax на пінній основі
Ідеально підходить для роботи в офісі з документами, а  також вдома в дрібних побутових справах. На білій пінній основі. Індивідуальна упаковка. Довжина намотки: 2 мм.   Артикул Ширина, мм BM.7..
Скотч двосторонній Canada Tape
Паперова основа білого кольору, двостороннє покриття. Використовується для фіксації предметів в приміщенні.  Товщина 0,11 мм. Розмір, мм х ярд Упаковка 12 х 20 12 / 288 18 х 10 8 / 192 ..
Скотч двосторонній Economix
Стрічка клеюча двостороння. Напівпрозора. Сильний клеючий прошарок. Артикул Розмір, мм х м Е40809 18 х 10 Е40810 24 х 10   ..
Скотч двосторонній Economix E40811 на пінній основі
Стрічка клеюча двостороння. На м'якій вспіненій основі. Товщина 1 мм. Ширина 18 мм. Застосовується в будівельних та монтажних роботах, для кріплення пластикових плінтусів, для приклеювання табличок, декоративних частин, для кріплення автомобільних молдингів, дзеркал, склеювання паперу..
Скотч малярний Canada Tape
Паперова основа білого кольору, однорідне покриття. Використовується для захисту поверхонь з пластику, скла, дерева, метала при будівельних та малярних роботах. Не шкодить матеріалу, на який наноситься. Товщина 0,132 мм. Розмір, мм х м Упаковка ..
Диспенсер для скотчу Buromax BM.7400-02
Диспенсер для пакувальної клейкої стрічки. Пружинний механізм регулювання натягування стрічки. Для клейкої стрічки шириною до 50мм та втулкою діаметром 76,2мм. ..
Клейка стрічка: каталог, види, ціни на скотч

Скотч або клейка стрічка: історія винайдення та сфери застосування

Клейка стрічка, або скотч широко використовується в побуті, на виробництві та у складських роботах, а також в офісі. Переважно скотч використовується для склеювання предметів разом, або для декорування чи нанесення захисту на предмет. Як правило, це поліпропіленова стрічка із нанесеним клейовим шаром з однієї, або з двох сторін.
Історія клейкої стрічки починається в 1901 році в Німеччині, коли аптекар Оскар Тропловіц винайшов стрічку з клейовим покриттям, нанесеним по краях. Така стрічка була призначена для заклеювання пошкоджень на шкірі і мала назву Лейкопласт. Після цього скотч винахід пройшов довгий шлях вдосконаленнях для досягнення сучасної форми. Сьогодні клейка стрічка використовується не лише в медицині. Виробляються стрічки різної ширини та довжини, на прозорій та кольоровій основі, з логотипом та без.

Види клейкої стрічки

Торговий Дім «А-Плюс» пропонує купити скотч від відомих та надійних виробників. В нас Ви можете купити клейку стрічку таких типів, як:
Скотч канцелярський – це прозора клейка стрічка скотч. Вона використовується для склеювання документів, фотографій, кріплення інформаційних листів. Ширина такої клейкої стрічки варіюється від 12 до 24 мм, а довжина – від 10 до 30 метрів. Прозора клейка стрічка виробляється зі спеціальноі плівки, що має високий показник світлопропусканя. Завдяки цьому канцелярський скотч практично непомітний на будь-яких поверхнях і не змінює ані форму, ані колір.
Скотч канцелярських в диспенсері - той самий канцелярський скотч, який вставляється в спеціальний пристрій, що дозволяє зручно відмотувати, відривати і фіксувати край клейкої стрічки ефективніше та біль акуратно.
Скотч двосторонній – це клейка стрічка на паперовій основі із двостороннім покриттям. Використовується для фіксації предметів в приміщенні. Буває різної ширини та довжини.
Скотч пакувальний - клейка стрічка, що використовується для кріплення та пакування. Ви можете замовити пакувальний скотч прозорий або коричневий, будь якої довжини намотки.

Де купити скотч у Львові

Якщо Ви шукаєте, де швидко купити скотч у Львові за приємною ціною – звертайтесь до А-Плюс! Ціна на скотч вас приємно здивує, адже в нас Ви зможете отримати гуртову ціну на клейку стрічку. Взнати ціну та зробити замовлення Ви зможете, зателефонувавши до наших менеджерів. Вони нададуть повну консультацію щодо наявності, асортименту, характеристик окремих видів клейкої стрічки, що цікавлять саме Вас, оформлять замовлення і доставку клейкої стрічки в офіс.