Нотатки Госптовари Калькулятори Презентації Рапідографи
Категорії
Новини

Як обрати офісний степлер?

06.12.2016

Сьогодні хочемо дати декілька порад щодо вибору офісного степлера. Всі знають, для чого саме потрібен степлер в офісі: за допомогою цього офісного ..

Читати далі

Вітаємо зі Святом Преображення Господнього!

19.08.2016

Є привід до радості сьогодні: Преображення Господнє! Поставши в сяючих шатах, Господь тим, хто просить, дав надію. І день цей, з давніх тих ..

Читати далі

Читати всі новини

Ідентифікатори: каталог, види, ціни на бейджі

Показувати:
Список
Сітка
Відображати:
Сортування
Ідентифікатор з кліпом та булавкою Buromax BM.5401
Матеріал: PVC, товщина 350мкм. Два вили кріплення: защіпка та булавка. Розмір вкладу: 90 х 55 мм. ..
Ідентифікатор зі шнурком Buromax BM.5411
Матеріал: PVC, товщина 150мкм. Два вили кріплення: шнурок з защіпкою. Розмір вкладу: 110 х 80 мм. ..
Ідентифікатори з отворами Buromax ВМ.5402, ВМ.5403
Матеріал: плівка PVC, товщина 90мкм. Отвори для кріплення кліпу, карабіну чи шнурка. Артикул Розмір, мм Орієнтація ВМ.5402 95 х 75 горизонтальний ..
Ідентифікатори з отворами Buromax ВМ.5404, ВМ.5405
Матеріал: жорсткий акриловий пластик, товщина 2мм. Отвори для кріплення кліпу, карабіну чи шнурка. Артикул Розмір, мм Орієнтація ВМ.5404 91 х 68 гори..
Кліп до ідентифікатора Buromax BM.5420
Пластиковий притиск з металевою пружинною вставкою. Гнучка пластика петля із защіпкою. Кольори: чорний, білий. ..
Кріплення до ідентифікатора-рулетки Economix
Пластикові. З металевим кліпом. Максимальна довжина шнурку 60см. Колір синій. Артикул Форма Розмір, см E41450 Коло 3 ..
Шнурок до ідентифікатора Buromax BM.5425
Довжина: 460мм. Ширина: 10мм. Тип кріплення: карабін. Кольори: чорний, синій, сірий. ..
Шнурок до ідентифікатора Buromax BM.5426
Довжина: 460мм. Ширина: 10мм. Тип кріплення: кліп. Кольори: чорний, синій, сірий. ..
Ідентифікатори: каталог, види, ціни на бейджі

Що таке ідентифікатор?

Бейдж, бейджик, ідентифікатор – це все назви однієї важливої деталі, без якої майже неможлива комунікація людей при певних обставин. Бейдж (від англ. badge) – це карточка, яка надає інформацію про особу. Бейдж містить інформацію (ім’я, прізвище, компанію, посаду, рід діяльності) про особу, яка його носить.
Головне призначення бейджів – це ідентифікація людей, які мають знайомитися вперше і спілкуватися. Частіше за все ідентифікатори використовуються на семінарах, конференціях, де присутня велика кількість людей, що не знайомі один з одним. Також бейджі зазвичай носять консультанти-продавці, касири в магазинах для зручності виокремлення та звернення до них. Ідентифікатори мають ще одну важливу функцію – створення та підтримка фірмового стилю. Адже належним чином оформлений бейдж створить гарне враження про Вашу фірму і Вашого працівника.

Різноманіття ідентифікаторів?

Бейджі можуть бути різного розміру, горизонтальні та вертикальні. Також бейджі відрізняються за способом кріплення – на булавку, з кліпом, також великою популярністю користуються бейджі на шнурках.
Ми пропонуємо купити горизонтальні бейджі з різним кріпленням. Найчастіше ідентифікатори кріпляться до одягу за допомогою кліпу або булавки. Також до горизонтального ідентифікатора може бути прикріплений шнурок за допомогою спеціального кліпу. Це надзвичайно зручно, адже Ви можете прикріпити бейдж так, як Вам буде зручно, подбавши про збереження зовнішнього вигляду Вашого вбрання.
Вертикальні ідентифікатори зазвичай кріпляться за допомогою кліпу, карабіну чи шнурка.
Чудова новина! Відтепер існує можливість придбати бейджі та кріплення до них окремо. Адже це так зручно, Ви можете обрати розмір та тип бейджу, який Вам підходить і не прив’язуватися до кріплення, що пропонує виробник.

Де вигідно купити ідентифікатори у Львові

Якщо Ви шукаєте, де купити бейджі у Львові, то звернулися за вірною адресою! Торговий дім «А-Плюс» пропонує до вашої уваги широкий асортимент бейджів (або ідентифікаторів).
Ціна на ідентифікатор залежить від виробника та його виду. Ми пропонуємо великий вибір бейджів за ціною, що задовольнить будь-якого покупця. Якщо ви хочете купити ідентифікатори, просимо звертатися до наших менеджерів. Вони нададуть повну консультацію, допоможуть із вибором ідентифікаторів саме для потреб Вашої фірми або заходу, що Ви організовуєте. Не забувайте, що в нас діє безкоштовна доставка канцтоварів та паперу в межах Львова. Доставка здійснюється безпосередньо до дверей Вашого офісу протягом 24 годин з моменту здійснення замовлення. Тож, організовуючи семінар, конференцію, майстер клас або інший захід, Ви можете бути впевнені в тому, що бейджі, необхідні для комунікації, будуть в Вас вчасно.