Нотатки Госптовари Калькулятори Презентації Рапідографи
Категорії
Новини

Як обрати офісний степлер?

06.12.2016

Сьогодні хочемо дати декілька порад щодо вибору офісного степлера. Всі знають, для чого саме потрібен степлер в офісі: за допомогою цього офісного ..

Читати далі

Вітаємо зі Святом Преображення Господнього!

19.08.2016

Є привід до радості сьогодні: Преображення Господнє! Поставши в сяючих шатах, Господь тим, хто просить, дав надію. І день цей, з давніх тих ..

Читати далі

Читати всі новини

Клей: каталог, види, ціни на клей

Показувати:
Список
Сітка
Відображати:
Сортування
Клей канцелярський Buromax
Полімерна основа, не токсичний. Склеює папір, картон, фотографії та тканину. Ковпачок-дозатор регулює подачу клею та запобігає його висиханню. Артикул Об'єм, мл ВМ.4821 50 ..
Клей ПВА Buromax
Основа PVA (полівінілацетат). Склеює дерево, папір, картон, тканину. Ковпачок із дозатором регулює подачу клею та запобігає його висиханню. Артикул Об’єм, мл BM.4831 8 ..
Клей ПВА Economix
Клей ПВА з ковпачком-дозатором. Склеює папір, дерево, шкіру, текстиль. Замерзає при -15. Артикул Вага, г Е41209 50 Е41210 100 ..
Клей силікатний Buromax BM.4802
Склеює папір, картон. Сіточка-аплікатор. Об'єм: 50 мл. ..
Клей силікатний Buromax BM.4803
Склеює папір, картон. Роликовий аплікатор. Об'єм: 50 мл. ..
Клей-олівець Amos
Прозорий, не забруднює поверхню. Застосовується для склеювання паперу, картону, фотографій та тканини. Легко наноситься, слід клею швидко висихає. Зберігає властивості при низьких температурах. Упаковка: дисплер-диспенсер. Артикул Опис ..
Клей-олівець BIC
Прозорий, легко витирається, безпечен для дітей. Застосовується для склеювання паперу, картону, фотографій. Слід клею швидко висихає. Упаковка: дисплер-диспенсер. Артикул Опис 892344 8 г 892345 ..
Клей-олівець Buromax Eco-Line
Клей-олівець на основі PVP. Склеює папір, картон, фотографії, тканину. Без штучних барвників, прозорий. Не токсичний. Артикул Вага, г ВМ.4910 8 ВМ.4911 ..
Клей-олівець Buromax PVA
Основа PVA (полівінілацетат). Склеює папір, картон, фотографії. Артикул Вага, г BM.4901 8 BM.4903 15 BM.4904 ..
Клей-олівець Buromax PVP
Клей-олівець на основі PVP. Склеює папір, картон, фотографії, тканину. Зберігає клейкі властивості при низьких температурах. Артикул Вага, г ВМ.4906 8 ВМ.4907 ..
Клей-олівець Optima
Перманентний. На ПВП основі. Кругла форма. Склеює папір, картон, фотографії, текстиль. Містить гліцерин. Змивається водою. Не деформує папір. Артикул Вага, г О45213 8 ..
Клей: каталог, види, ціни на клей

Для чого в офісі потрібен клей?

Клей є незамінним інструментом в будь-якому офісі. Так, він не є предметом першої необхідності, але, коли виникає потреба, добре мати під рукою такого помічника. Адже, кожен працівник може обрати такий тип клею, що буде підходити саме під його потреби і не займатиме багато місця.

Типи клею, що використовуються в офісі

Ми пропонуємо купити канцелярський клей таких видів: силікатний клей, клей ПВА, клей-олівець, а також суперклей.
Силікатний клей зручний у нанесенні і прозорий. Зазвичай він використовується для склеювання паперу, картону та фотографій. Аплікатор з тканини забезпечує рівномірне розподілення клею по поверхні.
Клей ПВА є універсальним засобом для склеювання багатьох матеріалів, особливо гарні рекомендації він отримав у роботі з папером і картоном, тому він гарно підходить для виконання робіт в школі, дитячому садочку, в будь-якому офісі і установі. Ми пропонуємо купити клей ПВА ємкістю від 50 до 250мл із зручним ковпачком, що закривається.
Клей-олівець має дуже широке застосування, адже ним користуються в офісах і установах, вдома, в шкільних і дошкільних учбових закладах. Клей-олівець зазвичай виготовляють на основі ПВА (полівинілацетат), або ПВП (полівінілпіролідон). Один і другий тип клею-олівця, не дивлячись на відмінності і у складі, мають схожі властивості. Вони абсолютно нетоксичні, не викликають подразнення при контакті зі шкірою рук.
Головною відмінністю між клеєм на основі ПВП та ПВА основі є те, що клей на основі ПВП може зберігати свої клейкі властивості більш тривалий час завдяки спеціальному хімічному складу, що дозволяє йому утримувати вологу довше. Клей-олівець на основі ПВА зазвичай має термін придатності півтора року, а по закінченню цього терміну може поступово втрачати свої клейкі властивості через висихання.
Клей-олівець надзвичайно ергономічний і зручний у користуванні, він не виливається, не забруднює руки, не має запаху. Якщо ви вирішили купити клей-олівець, то ще одною виграшною характеристикою стане його економічність. Закритий ковпачком клей-олівець зберігається довго, якщо використовувати його тільки при потребі, клею вистачить на рік, а то й більше. Суттєвою перевагою клею-олівця є те, що він не деформує матеріал при нанесенні, тому все більше офісних працівників віддають перевагу саме йому.
Універсальний суперклей використовується для швидких ремонтних робіт. Він забезпечує миттєве склеювання та високу міцність з’єднання.

Як і де замовити канцелярський клей у Львові?

Ціна на канцелярський клей зазвичай залежить він виробника. Ми пропонуємо замовити клей від провідних виробників. Торговий дім «А-Плюс» дає десяток варіантів на вибір, адже в цьому розділі ми зібрали всі види клею, які можуть стати у пригоді в Вашому офісі. Замовити канцтовари в офіс Ви можете, зателефонувавши до нас або надіславши нам замовлення за допомогою електронної пошти. Ми завжди раді допомогти Вам із вибором якісних канцтоварів для Вашого офісу!