Нотатки Госптовари Калькулятори Презентації Рапідографи
Категорії
Новини

Як обрати офісний степлер?

06.12.2016

Сьогодні хочемо дати декілька порад щодо вибору офісного степлера. Всі знають, для чого саме потрібен степлер в офісі: за допомогою цього офісного ..

Читати далі

Вітаємо зі Святом Преображення Господнього!

19.08.2016

Є привід до радості сьогодні: Преображення Господнє! Поставши в сяючих шатах, Господь тим, хто просить, дав надію. І день цей, з давніх тих ..

Читати далі

Читати всі новини

Графітові олівці

Показувати:
Список
Сітка
Відображати:
Сортування
Графітовий олівець Axent 9000-A
Графітовий олівець Axent 9000-A Твердість НВ Корпус з високо-якісного дерева L 175 mm, D7 mm Шестигранний ..
Графітовий олівець Axent 9008-А
Графітовий олівець Axent 9008-A з ластиком Твердість НВ Корпус з чорного дерева L 189 mm, D 7 mm Круглий ..
Графітовий олівець з  Axent 9001-A
Графітовий олівець Axent 9001-A з ластиком Твердість НВ Корпус з високо-якісного дерева L 189 mm, D 7 mm Шестигранний ..
Олівець графітовий Bic Evolution
Матеріал пластик Особливість шестигранний Тип графітовий Кількість в упаковці 12 шт. ..
Олівець графітовий Kоh-i-Noor 1500
Графітовий, загострений. Корпус виготовлений з деревини. Еталон якості. Легко і швидко загострюється, стрижень не ламається. Грифель з високим ступенем очищення. Без гумки. Твердість: 2B-HB. ..
Олівець графітовий Optima O15514
П’ятишарове пофарбування та покриття лаком. Ідеальне центрування грифеля. Шестигранний. Загострений. Твердість: НВ. ..
Олівець графітовий Optima O15515
Оригінальні мотиви. Ідеальне центрування грифеля. Тригранний. Загострений. Твердість НВ. ..
Олівець графітовий Optima O15521-7
Виготовлений з обробленої деревини найвищої якості. П’ятишарове покриття лаком. Ідеальне центрування грифеля. Шестигранний. Загострений. Твердість: 2H-4B. ..
Олівець графітовий з ластиком Bic Evolution
Матеріал пластик Особливість шестигранний Тип графітовий Кількість в упаковці 12 шт. ..
Олівець графітовий з ластиком BM.8501
Матеріал дерево Особливість шестигранний Тип графітовий Кількість в упаковці 100 шт ..
Олівець графітовий з ластиком Buromax BM.8500
Графітовий, загострений. Шестигранний дерев’яний корпус жовтого кольору з глянсовим покриттям. Довжина олівця: 190мм. Легко та швидко загострюється. Ідеально підходить для письма, креслення та малювання. Упаковка: пластмасова туба. З гумкою. Твердість: НВ. ..
Олівець графітовий з ластиком Buromax BM.8503
Матеріал дерево Особливість шестигранний Тип графітовий Кількість в упаковці 12 шт ..
Олівець графітовий з ластиком Buromax BM.8510
Матеріал дерево Особливість тригранний Тип графітовий Кількість в упаковці   ..
Олівець графітовий з ластиком Buromax BM.8514
Графітовий, загострений. Гнучкий корпус. Шестигранний дерев’яний корпус синього кольору з глянсовим покриттям. Довжина олівця: 190мм. Легко та швидко загострюється. Ідеально підходить для письма, креслення та малювання. Упаковка: пластмасова туба. З жовтою гумкою. ..
Олівець графітовий з ластиком EMOTIONS ZB.2308-5
Матеріал дерево Форма корпусу кругла Тип графітовий Кількість в упаковці 15 шт. ..
Графітові олівці

З чого складається олівець?

Навіть маленька дитина знає, що таке олівець. Це найпростіший письмовий інструмент, що складається з пишучого елемента, тобто, стрижня. Стрижнем для олівця може бути вугілля, графіт, полімер або спеціальна суміш сухих фарб. Графітові стержні для олівців виготовляють з графіту, спеціальної глини, води, жиру и воску. Полімерні стержні містять графіт та полімерні смоли. Вони лишають більш однорідний та яскравий колір на папері, більш гнучкі та менш ламкі.
Олівець, як інструмент, має широке застосування: ним пишуть і малюють, креслять і роблять розмітку, використовують у медицині та косметології.
Основна складова простого графітового олівця – це його стрижень. Він може мати різну ступінь твердості графіту і писати сірим кольором різної інтенсивності: від чорного до світло-сірого кольору в залежності від потреб.
Твердість олівця обов’язково вказується на корпусі олівця. Літера «В» на корпусі олівця означатиме «м’якість» (від англійської «blackness» - чорнота), літера «Н» - це «твердість» (від англійської «hardness» - твердість). Чим більша цифра стоїть попереду однієї з таких літер, тим більшу ступінь м’якості або твердості має олівець. Стандартний офісний твердо-м’який олівець позначатиметься двома літерами: HB, або літерою F (від англійської «fine point» - тонкість). Здебільшого, усі виробники дотримуються такого маркування графітових олівців.
Корпус олівця може бути виготовлений з різного матеріалу: дерева, паперу, мотузки, пластику. Для першого використання олівець треба загострити за допомогою чинки, хоча, деякі виробники зроблять це для Вас. Але чинка для подальшого користування обов’язково Вам знадобиться. Найчастіше оправу для офісних олівців виготовляють з дерева чи пластику, вона може бути круглої, шестикутної чи трикутної форми. Останні дві форми запобігають скочуванню олівців з робочого столу.

Де купити якісний олівець?

Торговий дім «А-Плюс» пропонує Вам тільки найкращі олівці тих торговий марок, що добре зарекомендували себе по всьому світі. На нашому сайті Ви знайдете всі види графітових олівців, що використовуються в офісі: з будь-якою формою корпусу, будь-якого кольору, з гумкою та без. Ціни Ви можете взнати в наших менеджерів. Вони залюбки допоможуть із вибором канцелярських товарів та письмового приладдя для Вашого офісу, оформлять оперативну та безкоштовну доставку канцтоварів та паперу в Ваш офіс. Звернувшись до А-Плюс, Ви можете бути впевненим в якості продукції, що ми пропонуємо, а також в тому, що для постійних клієнтів в нас діють гуртові, напрочуд приємні ціни.