Кулькові ручки
Історія кулькової ручки
Ви будете здивовані, що патент на першу кулькову ручку був виданий ще наприкінці 19 сторіччя американцю Джону Лауду. Нажаль, він так і не спромігся створити ручку в її сучасному вигляді. Головна проблема полягала в консистенції чорнил: надто рідкі протікали, а густіші створювали грудки, не даючи кульці провертатися.
Лише на початку 20 сторіччя братам Біро вдалося заснувати виробництво кулькових ручок, які б не лишали плям на одязі та папері. Історію ж сучасної кулькової ручки розпочав Марсель Бік. Він вдосконалив пишучий механізм кулькової ручки, розробивши кульку з нержавіючої сталі діаметром всього один міліметр. Марсель Бік в 1950 році викупив патент та запустив масове виробництво кулькових ручок. Через декілька років ручку Bic Cristal можна було вже купити в будь-якій країні світу. Ви купити кулькову ручку Bic Cristal і в нашому магазині.
Історія кулькової ручки на цьому не закінчилася, вона ще пройшла через декілька вдосконалень. Наприклад, Пол Фішер вдосконалив кулькову ручку настільки, що нею можна було писати в умовах невагомості. А наприкінці 20 сторіччя в ковпачку з’явилася дірочка, що не дає дитині, що випадково його проковтнула, задихнутися.
Види кулькових ручок
Направду, кульковий пишучий вузол застосовують не тільки в тих ручках, що ми традиційно вважаємо кульковими. Він застосовується також в гелевих ручках та ручках-ролерах. Ці ручки відрізняються, головним чином, за принципом подачі чорнил, а також за їх хімічним складом. Чорнила для кулькових ручок виготовляють на полімерній основі, а подаються у пишучий вузол за допомогою власної ваги.
Традиційно кулькові ручки розділяються на автоматичні та неавтоматичні. Яку з них обрати – справа звички та власних вподобань. Хтось віддає перевагу автоматичним кульковим ручкам, яка приводиться в робоче положення за допомогою кнопки, а хтось – більш традиційним неавтоматичним із ковпачком.
Яку би ручку Ви не обрати, обов’язково зверніть увагу та товщину лінії письма. Вона вимірюється в міліметрах і допоможе Вам уникнути помилки при виборі товщини лінії письма, якщо Ви звикли до одної товщини.
Для зручності використання виробники використовують гумові грипи, накладки або корпуси із гумовим покриттям. Таке покриття запобігає ковзанню пальців а також усуває дискомфорті відчуття і наслідки від письма.
Де купити кулькові ручки у Львові
Торговий дім «А-Плюс» пропонує купити кулькові ручки у Львові за найкращою ціною. Ми цінуємо кожного клієнта, тому з повагою ставимося до їхніх вимог щодо якості канцелярських товарів та письмового приладдя та відповідності ціни на них. Наша цінова політика гнучка, та, завдяки індивідуальному підходу до кожного клієнта, ми можемо запропонувати саме той асортимент та ціни, які задовольнять кожного. Доставка канцелярських товарів, письмового приладдя та офісного паперу відбувається протягом доби після підтвердження замовлення і є цілком безкоштовною в межах Львова.