Нотатки Госптовари Калькулятори Презентації Рапідографи
Категорії
Новини

Як обрати офісний степлер?

06.12.2016

Сьогодні хочемо дати декілька порад щодо вибору офісного степлера. Всі знають, для чого саме потрібен степлер в офісі: за допомогою цього офісного ..

Читати далі

Вітаємо зі Святом Преображення Господнього!

19.08.2016

Є привід до радості сьогодні: Преображення Господнє! Поставши в сяючих шатах, Господь тим, хто просить, дав надію. І день цей, з давніх тих ..

Читати далі

Читати всі новини

Кулькові ручки

Показувати:
Список
Сітка
Відображати:
Сортування
Ручка кулькова Axent AB1002-A
Прорезинений корпус. Змінний стержень: AВR1003-A Пластиковий дисплей. Кольори корпусів в асортименті. Колі р чорнил: синій,чорний,червоний. Товщина лінії письма: 0,5мм. ..
Ручка кулькова Axent AB1009-A
Ручка кулькова автом. Dodge   ..
Ручка кулькова Axent AB1011-A
Кулькова  ручка. Металевий наконечник Змінний стержень: ABR1000-A Кольори корпусів в асортименті. Колі р чорнил: синій. Товщина лінії письма: 0,5мм. ..
Ручка кулькова Buromax BM.8141
  Серія LOGO2U Тип не автоматична Вид ручки Кулькова Товщина лінії, мм 0.7 ..
Ручка кулькова Buromax BM.8239
  Серія LOGO2U Тип Автоматична Вид ручки Кулькова Товщина лінії, мм 1 ..
Ручка кулькова Delta DB2002
Гумовий грип. Товщина лінії письма 0.7 мм. Стержень DBR 2002. Довжина стержня 142 мм. Колір: синій ..
Ручка кулькова Delta DB2035 автом.
Гумовий грип. Товщина лінії письма 0.7 мм. Стержень DBR 2003. Довжина стержня 107 мм. Колір: чорний   ..
Ручка кулькова автоматична Buromax BM.8200
Кулькова автоматична ручка. Прозорий тонований пластиковий корпус. Гумовий грип. Змінний стержень: ВМ.8003 Пластиковий дисплей. Кольори корпусів в асортименті. Колі р чорнил: синій. Товщина лінії письма: 0,7мм. ..
Ручка кулькова автоматична Buromax BM.8201
  Серія - Тип Автоматична Вид ручки Кулькова Товщина лінії, мм 0.7 ..
Ручка кулькова автоматична Buromax BM.8202
Кулькова автоматична ручка. Пластиковий корпус. Гумовий грип. Змінний стержень: ВМ.8003 Пластиковий дисплей. Кольори корпусів в асортименті. Колі р чорнил: синій. Товщина лінії письма: 0,7мм. ..
Ручка кулькова автоматична Buromax BM.8203
Кулькова автоматична ручка. Пластиковий корпус. Гумовий грип. Змінний стержень: ВМ.8003 Пластиковий дисплей. Кольори корпусів в асортименті. Колі р чорнил: синій. Товщина лінії письма: 0,7мм. ..
Ручка кулькова автоматична Buromax BM.8204
Пластиковий непрозорий корпус, насичені кольори корпусу асорті. Гумовий грип перешкоджає виникненню мозолів на пальцях і забезпечує комфортне письмо. Металізовані елементи. Змінний стрижень ВМ.8003 (107 мм). Упаковка: пластикова туба. Товщина лінії: 0,7 мм. Колір чорнила: ..
Ручка кулькова автоматична Buromax BM.8205
  Серія JOBMAX Тип Автоматична Вид ручки Кулькова Товщина лінії, мм 0.7 ..
Ручка кулькова автоматична Buromax BM.8206
Пластиковий прозорий корпус, кольори в асортименті. Гумовий грип (в колір корпусу) перешкоджає виникненню мозолів на пальцях та забезпечує комфортне письмо. Змінний стрижень ВМ.8003 (107 мм). Упаковка: пластикова підставка. Товщина лінії: 0,7 мм. Колір чорнила: синій. ..
Ручка кулькова автоматична Buromax BM.8207
Пластиковий непрозорий корпус, кольори в асортименті. Гумовий грип (в колір корпусу) перешкоджає виникненню мозолів на пальцях та забезпечує комфортне письмо. Змінний стрижень ВМ.8003 (107 мм). Упаковка: пластикова підставка. Товщина лінії: 0,7 мм. Колір чорнила: синій. ..
Кулькові ручки

Історія кулькової ручки

Ви будете здивовані, що патент на першу кулькову ручку був виданий ще наприкінці 19 сторіччя американцю Джону Лауду. Нажаль, він так і не спромігся створити ручку в її сучасному вигляді. Головна проблема полягала в консистенції чорнил: надто рідкі протікали, а густіші створювали грудки, не даючи кульці провертатися.
Лише на початку 20 сторіччя братам Біро вдалося заснувати виробництво кулькових ручок, які б не лишали плям на одязі та папері. Історію ж сучасної кулькової ручки розпочав Марсель Бік. Він вдосконалив пишучий механізм кулькової ручки, розробивши кульку з нержавіючої сталі діаметром всього один міліметр. Марсель Бік в 1950 році викупив патент та запустив масове виробництво кулькових ручок. Через декілька років ручку Bic Cristal можна було вже купити в будь-якій країні світу. Ви купити кулькову ручку Bic Cristal і в нашому магазині.
Історія кулькової ручки на цьому не закінчилася, вона ще пройшла через декілька вдосконалень. Наприклад, Пол Фішер вдосконалив кулькову ручку настільки, що нею можна було писати в умовах невагомості. А наприкінці 20 сторіччя в ковпачку з’явилася дірочка, що не дає дитині, що випадково його проковтнула, задихнутися.

Види кулькових ручок

Направду, кульковий пишучий вузол застосовують не тільки в тих ручках, що ми традиційно вважаємо кульковими. Він застосовується також в гелевих ручках та ручках-ролерах. Ці ручки відрізняються, головним чином, за принципом подачі чорнил, а також за їх хімічним складом. Чорнила для кулькових ручок виготовляють на полімерній основі, а подаються у пишучий вузол за допомогою власної ваги.
Традиційно кулькові ручки розділяються на автоматичні та неавтоматичні. Яку з них обрати – справа звички та власних вподобань. Хтось віддає перевагу автоматичним кульковим ручкам, яка приводиться в робоче положення за допомогою кнопки, а хтось – більш традиційним неавтоматичним із ковпачком.
Яку би ручку Ви не обрати, обов’язково зверніть увагу та товщину лінії письма. Вона вимірюється в міліметрах і допоможе Вам уникнути помилки при виборі товщини лінії письма, якщо Ви звикли до одної товщини.
Для зручності використання виробники використовують гумові грипи, накладки або корпуси із гумовим покриттям. Таке покриття запобігає ковзанню пальців а також усуває дискомфорті відчуття і наслідки від письма.

Де купити кулькові ручки у Львові

Торговий дім «А-Плюс» пропонує купити кулькові ручки у Львові за найкращою ціною. Ми цінуємо кожного клієнта, тому з повагою ставимося до їхніх вимог щодо якості канцелярських товарів та письмового приладдя та відповідності ціни на них. Наша цінова політика гнучка, та, завдяки індивідуальному підходу до кожного клієнта, ми можемо запропонувати саме той асортимент та ціни, які задовольнять кожного. Доставка канцелярських товарів, письмового приладдя та офісного паперу відбувається протягом доби після підтвердження замовлення і є цілком безкоштовною в межах Львова.