Нотатки Госптовари Калькулятори Презентації Рапідографи
Категорії
Новини

Як обрати офісний степлер?

06.12.2016

Сьогодні хочемо дати декілька порад щодо вибору офісного степлера. Всі знають, для чого саме потрібен степлер в офісі: за допомогою цього офісного ..

Читати далі

Вітаємо зі Святом Преображення Господнього!

19.08.2016

Є привід до радості сьогодні: Преображення Господнє! Поставши в сяючих шатах, Господь тим, хто просить, дав надію. І день цей, з давніх тих ..

Читати далі

Читати всі новини

Кліпборди: каталог, види, ціни на кліпборди

Показувати:
Список
Сітка
Відображати:
Сортування
Планшет з кліпом Buromax BM.3411
Щільний картон, вкритий плівкою PVC. Механізм - кліп. Пластикові накладки на механізмі для посилення притиску. Індивідуальна упаковка. Кольори: чорний, синій, зелений, червоний. ..
Кліпборди: каталог, види, ціни на кліпборди

Головне призначення кліпборду.

Кліпборд, або планшет – це папка спеціального виду, головним призначенням якої є кріплення паперів та робота із документами у вертикальному положенні. Кліпборди широко застосовуються у роботі та навчанні, але є галузі, де не обійтися без такої папки-планшета майже неможливо. Без планшету важко вести поточний складський облік. Папка-планшет стане у пригоді комірнику або завідуючому складом при комплектуванні та видачі замовлення згідно накладної. Також незамінним є кліпборд у публічних виступах та презентаціях. Закріплені аркуші папери з нотатками, тезисами або планом виступу виглядають охайно, естетично, та водночас не заважають доступу до інформації. Ще одне застосування кліпборду – це кріплення друкованого матеріалу для роздачі. Закріплені за допомогою кліпборду аркуші паперу не розлітаються, не мнуться, а якісний кліп допоможе отримати швидкий доступ до кожного аркушу.

З чого складається кліпборд?

Кліпборд найчастіше виготовляється з щільного картону, вкритого пластиковим покриттям. Завдяки такі будові планшет не гнеться і не ламається у непотрібний момент. Пластикове покриття планшету може бути будь-якого кольору. Найчастіше для виготовлення кліпбордів використовуються стримані популярні кольори: синій, сірий, червоний, чорний. Широка гама кольорів дозволить Вам купити кліпборд такого кольору, що буде відповідати фірмовому стилю Вашої компанії. Для надійного закріплення документів у вертикальному положенні використовуються міцні металеві притиски. Деякі з таких притисків мають пластикові накладки, що дозволяють ще краще притискати папір до планшету, на завдаючи йому шкоди. Деякі планшети мають ще додаткові кишеньки для письмового та канцелярського приладдя.

Як і де купити кліпборд?

Якщо Ви хочете купити кліпборд у Львові, просимо звернутися до наших менеджерів за телефонами у Львові: 243-42-03, 241-71-20. Також Ви можете зробити замовлення за допомогою електронної пошти info@aplus.lviv.ua або скайпу lviv.aplus. Ціна на кліпборд залежить від його формату та виробника. Ми пропонуємо купити тільки якісні кліпборди від відомих виробників за найнижчими цінами у Львові. Наші менеджери із задоволенням дадуть відповідь на будь-які Ваші запитання, допоможуть зробити точний вибір і оформлять доставку кліпбордів в Ваш офіс. Доставка канцтоварів та паперу по Львову відбувається протягом доби і цілком безкоштовна для клієнта.