Нотатки Госптовари Калькулятори Презентації Рапідографи
Категорії
Новини

Як обрати офісний степлер?

06.12.2016

Сьогодні хочемо дати декілька порад щодо вибору офісного степлера. Всі знають, для чого саме потрібен степлер в офісі: за допомогою цього офісного ..

Читати далі

Вітаємо зі Святом Преображення Господнього!

19.08.2016

Є привід до радості сьогодні: Преображення Господнє! Поставши в сяючих шатах, Господь тим, хто просить, дав надію. І день цей, з давніх тих ..

Читати далі

Читати всі новини

Кліпборди (планшети) і папки-планшети

Показувати:
Список
Сітка
Відображати:
Сортування
Кліпборд-папка А4 PVC Buromax BM.3415-01, чорний
Матеріал ПВХ Розмір/формат A4 Цвет чорний,синій,зелений,червоний,сірий Тип кліпборд-папка &..
Кліпборд-папка А4 PVC Buromax BM.3415-99, асорті
Кліпборд - папка А4 PVC Buromax BM.3415, асорті- призначений для зручної роботи з документами, які потрібно постійно тримати в руках. Виготовлений зі щільного картону, покритого високоякісною захисною плівкою з PVC, яка надійно захищає кліпборд від механічних пошкоджень та впливів середо..
Кліпборд-папка А5 PVC Buromax BM.3417-99, асорті
Кліпборд - папка А5 PVC Buromax BM.3417, асорті- призначений для зручної роботи з документами, які потрібно постійно тримати в руках. Виготовлений зі щільного картону, покритого високоякісною захисною плівкою з PVC, яка надійно захищає кліпборд від механічних пошкоджень та впливів середо..
Планшет з кліпом А4 Buromax BM.3411-01, чорний
Матеріал ПВХ Розмір/формат A4 Цвет чорний,синій,зелений,червоний Тип Кліпборд   ..
Планшет з кліпом А4 Buromax BM.3411-99, асорті
Планшет з кліпом А4 Buromax BM.3411 - призначений для зручної роботи з документами, які потрібно постійно мати в руках. Виготовлений зі щільного картону, вкритого плівкою PVC. Механізм - кліп, зроблений із металу. Є пластикові накладки на механізмі для посилення притиску. Інд..
Планшет з кліпом А5 Buromax BM.3413-01, чорний
Планшет з кліпом А5 Buromax BM.3413-01 - призначений для зручної роботи з документами, які потрібно постійно мати в руках. Виготовлений зі щільного картону, вкритого плівкою PVC. Механізм - кліп, зроблений із металу. Є пластикові накладки на механізмі для посилення притиску. ..
Папка-планшет А4 з металевим кліпом Axent 2513-А, чорний, синій
Папка-планшет А4 з металевим кліпом Axent 2513-А - призначена для комфортної роботи з документами у підвішеному стані під час презентацій, зустрічей, нарад, корпоративних заходів, навчання. Планшет має високоякісну обкладинку, виготовлену із вінілу. Металевий кліп надійно ..
Папка-планшет А4 з металевим кліпом Axent Pastelini 2514-A, вініл, асорті пастельних кольорів
Папка-планшет А4 з металевим кліпом Axent Pastelini 2512-A, вініл, асорті пастельних кольорів - призначений для комфортної роботи з документами у підвішеному стані під час презентацій, зустрічей, нарад, корпоративних заходів, навчання. Планшет має високоякісну вінілову обкладинку Pastelin..
Папка-планшет А4 з металевим кліпом Axent Xepter 2514-A, чорний, синій, бордовий
Папка-планшет А4 з металевим кліпом  Axent Xepter 2514-A - призначений для комфортної роботи з документами у підвішеному стані під час презентацій, зустрічей, нарад, корпоративних заходів, навчання. Має високоякісну обкладинку Xepter, приємну на дотик, яка нагадує шкіру.   М..
Планшет А4 з металевим кліпом Axent Pastelini 2512-A, вініл, асорті пастельних кольорів
Планшет А4 з металевим кліпом Axent Pastelini 2512-A, вініл, асорті пастельних кольорів - призначений для комфортної роботи з документами у підвішеному стані під час презентацій, зустрічей, нарад, корпоративних заходів, навчання. Планшет має високоякісну вінілову обкладинку Pastelini. ..
Планшет А4 з металевим кліпом Axent Xepter 2512-А, чорний, синій
Планшет А4 з металевим кліпом Axent Xepter 2512-А - призначений для комфортної роботи з документами у підвішеному стані під час презентацій, зустрічей, нарад, корпоративних заходів, навчання. Планшет має високоякісну обкладинку Xepter, приємну на дотик, яка нагадує шкіру. ..
Планшет пластиковий А4 з металевим кліпом Axent 2515-А, асорті
Планшет пластиковий А4 з металевим кліпом Axent 2515-А Виготовлений з поліпропілену. Товщина пластика 1500 мкм. Формат А4.  Металевий кліп надійно притискає аркуші паперу. Колір в асортименті: блакитний, салатовий, рожевий, прозорий, димчастий. Індивідуальна упаковка...
Планшет пластиковий А5 з металевим кліпом Axent 2516-А, асорті
Планшет пластиковий А5 з металевим кліпом Axent 2515-А Виготовлений з поліпропілену. Товщина пластика 1500 мкм. Формат А5.  Металевий кліп надійно притискає аркуші паперу. Колір в асортименті: блакитний, салатовий, рожевий, прозорий, димчастий. Індивідуальна упаковка...
Планшет пластиковий А4 Delta by Axent D2510-01, чорний
Планшет пластиковий А4 Delta by Axent D2510-01, чорний Виготовлений із поліпропілену (РР), товщиною 180 мкм. Металевий кліп надійно притискає аркуші паперу. Індивідуальна упаковка.     ..
Папка-планшет А4 пластикова з металевим притиском Economix E30153-01, чорна
Папка-планшет А4 з металевим притиском Economix E30153-01, чорна - призначена для комфортної роботи з документами у підвішеному стані під час презентацій, зустрічей, нарад, корпоративних заходів, навчання. Виготовлена із поліпропілену. Металевий кліп з пластиковими накладками н..
Кліпборди (планшети) і папки-планшети

Головне призначення кліпборду.

Кліпборд, або планшет – це папка спеціального виду, головним призначенням якої є кріплення паперів та робота із документами у вертикальному положенні. Кліпборди широко застосовуються у роботі та навчанні, але є галузі, де не обійтися без такої папки-планшета майже неможливо. Без планшету важко вести поточний складський облік. Папка-планшет стане у пригоді комірнику або завідуючому складом при комплектуванні та видачі замовлення згідно накладної. Також незамінним є кліпборд у публічних виступах та презентаціях. Закріплені аркуші папери з нотатками, тезисами або планом виступу виглядають охайно, естетично, та водночас не заважають доступу до інформації. Ще одне застосування кліпборду – це кріплення друкованого матеріалу для роздачі. Закріплені за допомогою кліпборду аркуші паперу не розлітаються, не мнуться, а якісний кліп допоможе отримати швидкий доступ до кожного аркушу.

З чого складається кліпборд?

Кліпборд найчастіше виготовляється з щільного картону, вкритого пластиковим покриттям. Завдяки такі будові планшет не гнеться і не ламається у непотрібний момент. Пластикове покриття планшету може бути будь-якого кольору. Найчастіше для виготовлення кліпбордів використовуються стримані популярні кольори: синій, сірий, червоний, чорний. Широка гама кольорів дозволить Вам купити кліпборд такого кольору, що буде відповідати фірмовому стилю Вашої компанії. Для надійного закріплення документів у вертикальному положенні використовуються міцні металеві притиски. Деякі з таких притисків мають пластикові накладки, що дозволяють ще краще притискати папір до планшету, на завдаючи йому шкоди. Деякі планшети мають ще додаткові кишеньки для письмового та канцелярського приладдя.

Як і де купити кліпборд?

Якщо Ви хочете купити кліпборд у Львові, просимо звернутися до наших менеджерів за телефонами у Львові: 243-42-03, 241-71-20. Також Ви можете зробити замовлення за допомогою електронної пошти info@aplus.lviv.ua або скайпу lviv.aplus. Ціна на кліпборд залежить від його формату та виробника. Ми пропонуємо купити тільки якісні кліпборди від відомих виробників за найнижчими цінами у Львові. Наші менеджери із задоволенням дадуть відповідь на будь-які Ваші запитання, допоможуть зробити точний вибір і оформлять доставку кліпбордів в Ваш офіс. Доставка канцтоварів та паперу по Львову відбувається протягом доби і цілком безкоштовна для клієнта.