Нотатки Госптовари Калькулятори Презентації Рапідографи
Категорії
Новини

Як обрати офісний степлер?

06.12.2016

Сьогодні хочемо дати декілька порад щодо вибору офісного степлера. Всі знають, для чого саме потрібен степлер в офісі: за допомогою цього офісного ..

Читати далі

Вітаємо зі Святом Преображення Господнього!

19.08.2016

Є привід до радості сьогодні: Преображення Господнє! Поставши в сяючих шатах, Господь тим, хто просить, дав надію. І день цей, з давніх тих ..

Читати далі

Читати всі новини

Скріпки

Показувати:
Список
Сітка
Відображати:
Сортування
Скріпки 25мм JOBMAX Buromax BM.5022, оцинковані, заокруглені
Канцелярські скріпки 25мм JOBMAX Buromax BM.5022, оцинковані, заокруглені - застосовуються  для скріплення аркушів паперу, та іншої паперової продукції. Матеріал метал Форма кругла ..
Скріпки 25мм Buromax BM.5007,BM.5019 нікельовані, трикутні
  Матеріал метал Особливість нікельовані Розмір/формат 25 мм,31 мм Форма трикутна ..
Скріпки 28мм Buromax BM.5010, нікельовані, п'ятикутні
Канцелярські скріпки 28мм Buromax BM.5010, нікельовані, п'ятикутні - застосовуються  для скріплення аркушів паперу, та іншої паперової продукції. Упаковані в картонну коробку в кількості 100 шт.     Розмір/формат 28 м..
Скріпки 28мм Buromax BM.5015, кольорові, заокруглені
Канцелярські скріпки 28мм Buromax BM.5015, кольорові, заокруглені - застосовуються  для скріплення аркушів паперу, та іншої паперової продукції.  Упаковані в картонну коробку по 100 шт. Матеріал метал ..
Скріпки 28мм Buromax BM.5071, заокруглені з покриттям "зебра"
Канцелярські скріпки 28мм Buromax BM.5071, заокруглені з покриттям "зебра" - для скріплення аркушів паперу, будь-якої паперової продукції. Упаковка: пластиковий контейнер, 100 шт. Матеріал метал Форма ..
Скріпки 31мм Buromax BM.5019, нікельовані, трикутні
Канцелярські скріпки 31мм Buromax BM.5019, нікельовані, трикутні - використовуються для скріплення аркушів паперу, будь-якої паперової продукції. Виготовлені з якісного металу, нікельовані, що забезпечує гладку поверхню скріпок.  Мають трикутну форму з піднесеним ..
Скріпки 50мм Buromax BM.5050, нікельовані, заокруглені
Скріпки 50мм Buromax BM.5050, нікельовані, заокруглені - застосовуються  для скріплення аркушів паперу, та іншої паперової продукції.  Виготовлені з якісного металу, нікельовані для забезпечення гладкої поверхні. Заокругленої форми. Довжина скріпки: 50мм. Упако..
Скріпки Buromax BM.5005 (28мм), BM.5003 (33мм), BM.5001 (50мм), нікельовані, заокруглені
Канцелярські скріпки Buromax BM.5005 (28мм), BM.5003 (33мм), BM.5001 (50мм), нікельовані, заокруглені - застосовуються  для скріплення аркушів паперу, та іншої паперової продукції. Упаковані в картонну коробку в кількості 100 шт., Артикул  Довжина с..
Скріпки рельєфні Buromax BM.5020 (50мм), BM.5021 (78мм), нікельовані, заокруглені
Скріпки хвилясті Buromax BM.5020 (50мм), BM.5021 (78мм), нікельовані, заокруглені - застосовуються  для скріплення аркушів паперу, та іншої паперової продукції. Артикул Довжина скріпки, мм Кількість у коробці, шт. В..
Скріпки Axent 4101-A(28мм), 4112-A(33мм), 4102-A(50мм), 4103-А(78мм), нікельовані, заокруглені, прямі
Канцелярські скріпки Axent 4101-A, 4112-A, 4102-A, 4103-А, нікельовані, заокруглені, прямі - застосовуються  для скріплення аркушів паперу, та іншої паперової продукції. Виготовлені з якісного металу, нікельовані для забезпечення гладкої поверхні. Мають традиційну заокруглену фо..
Скріпки Axent 4104-A (28 мм), нікельовані, заокруглені, із загином
Канцелярські скріпки Axent 4104-A (28 мм), нікельовані, заокруглені, із загином - застосовуються  для скріплення аркушів паперу, та іншої паперової продукції. Виготовлені з якісного металу, нікельовані для забезпечення гладкої поверхні. Мають традиційну заокруглену форму і невел..
Скріпки Axent 4105-A (25мм), нікельовані, трикутні, із загином
Канцелярські скріпки Axent 4105-A (25мм), нікельовані, трикутні, із загином - застосовуються  для скріплення аркушів паперу, та іншої паперової продукції. Виготовлені з якісного металу, нікельовані для забезпечення гладкої поверхні. Мають трикутну форму і невеликий загин (край к..
Скріпки Axent 4106-A (28 мм), заокруглені, кольорові, асорті
Канцелярські скріпки Axent 4106-A (28 мм), заокруглені, кольорові, асорті- застосовуються  для скріплення аркушів паперу, та іншої паперової продукції. Виготовлені з якісного металу, поверхня вкрита кольоровим пластиковим полімером. Яскраві кольорові скріпки полегшують пошук і с..
Скріпки Axent 4113-A (28 мм), нікельовані, п'ятикутні
Канцелярські скріпки Axent 4113-A (28 мм), нікельовані, п'ятикутні - застосовуються  для скріплення аркушів паперу, та іншої паперової продукції. Виготовлені з якісного металу, нікельовані для забезпечення гладкої поверхні. Гладка нікельована поверхню протистоїть іржі, не забруд..
Скріпки Axent 4114-A (28 мм), заокруглені, кольорові, смугасті
Канцелярські скріпки Axent 4114-A (28 мм), заокруглені, кольорові, смугасті - застосовуються  для скріплення аркушів паперу, та іншої паперової продукції. Виготовлені з якісного металу, поверхня вкрита кольоровим пластиковим полімером у вигляді смуг. Мають традиційну заокруглену..
Скріпки

Історія винайдення канцелярської скріпки

Напевно, канцелярська скріпка, є найпростішим з офісних інструментів. На перший погляд, це просто зігнутий шматочок проволоки. Та, не дивлячись на простоту, цей винахід вже багато років користується постійним попитом, адже жоден документообіг неможливо уявити без скріплення документів. До винайдення скріпки в її сучасному вигляді, аркуші паперу скріплювалися за допомогою швейних булавок, але таке скріплення лишало сліди на папері і травмувало працівників. Більш сучасному своєму вигляду скріпка завдячує норвезькому інженеру Юхану Волеру.

Різновиди канцелярських скріпок

Якщо Ви хочете купити канцтовари у Львові, Ваше замовлення не обійдеться без канцелярських скріпок. Торговий Дім «А-плюс» пропонує Вам купити скріпки гарної якості. Серед всього різноманіття, Ви зможете обрати такий від скріпок, що зможе задовільнити практичні та естетичні потреби будь-якого працівника Вашого офісу.

Отже, ми пропонуємо замовити скріпки будь-якого розміру, кольору і форми. Скріпки можуть відрізнятися за розміром. Найбільш популярними є скріпки довжиною в 28 міліметрів. Але попитом користуються і менші скріпки, довжиною в 25 мм, і більші, що здатні скріплювати разом більшу кількість паперів (50 та 78 мм).

Матеріал, з якого виготовляються скріпки, також може бути різним. Традиційні, найпростіші і найдешевші скріпки мають нікельоване покриття, вони сріблястого кольору. Також покриття може бути золотистим, чи пластиковим. Пластикове покриття, в свою чергу, може потішити працівників яскравою гамою кольорів чи малюнком «зебра».

Також може відрізнятися в форма скріпки. Хтось надає перевагу трикутним скріпкам, хтось овальним, а хтось п’ятикутним, чи, навіть, фігурним.

Магнітний бокс для скріпок

Звертаємо Вашу увагу на те, що в продажу, окрім скріпок, є магнітні підставки для них. Пластиковий корпус боксу для скріпок із магнітним тримачем дозволяє тримати в купі скріпки. Магніт тримає та розподіляє скріпки для зручного витягання скріпок з боксу.

Де замовити скріпки з доставкою в офіс?

Який би вид скріпки Ви не обрали, ми пропонуємо купити скріпки дешево. Ціну на скріпки ви можете взнати в наших менеджерів. Вони радо дадуть консультацію, допоможуть Вам із вибором, та оформлять доставку канцтоварів та паперу в офіс. На Вас чекає приємна несподіванка! Доставка канцтоварів та паперу в офіс безкоштовна і виконується протягом доби від моменту підтвердження замовлення.