Нотатки Госптовари Калькулятори Презентації Рапідографи
Категорії
Новини

Як обрати офісний степлер?

06.12.2016

Сьогодні хочемо дати декілька порад щодо вибору офісного степлера. Всі знають, для чого саме потрібен степлер в офісі: за допомогою цього офісного ..

Читати далі

Вітаємо зі Святом Преображення Господнього!

19.08.2016

Є привід до радості сьогодні: Преображення Господнє! Поставши в сяючих шатах, Господь тим, хто просить, дав надію. І день цей, з давніх тих ..

Читати далі

Читати всі новини

Скріпки: каталог, види, ціни на скріпки

Показувати:
Список
Сітка
Відображати:
Сортування
Скріпки 25мм Buromax BM.5005
Канцелярські скріпки нікельовані. Довжина скріпки: 25мм. Заокругленої форми. Упаковка: картонна коробка, 100 шт. ..
Скріпки 25мм Buromax BM.5007
Канцелярські скріпки нікельовані. Довжина скріпки: 25мм. Трикутної форми. Упаковка: картонна коробка, 100 шт. ..
Скріпки 28мм Buromax BM.5010
Канцелярські скріпки нікельовані. Довжина скріпки: 28мм. П’ятикутної форми. Упаковка: картонна коробка, 100 шт. ..
Скріпки 28мм Buromax BM.5015
Канцелярські скріпки металеві з пластиковим кольоровим покриттям. Довжина скріпки: 28мм. Заокругленої форми. Упаковка: картонна коробка, 100 шт. ..
Скріпки 28мм Buromax BM.5071
Канцелярські скріпки металеві з кольоровим емальованим покриттям «зебра». Довжина скріпки: 28мм. Заокругленої форми. Упаковка: пластиковий контейнер, 100 шт. ..
Скріпки 28мм Economix E41003
Канцелярські скріпки металеві із кольоровим пластиковим покриттям. Розмір: 28мм. Округлі. 100 штук в картонній упаковці. ..
Скріпки 28мм Economix E41013
Канцелярські скріпки металеві нікельовані. Розмір: 28мм. Округлі. 100 штук в картонній упаковці. ..
Скріпки 31мм Buromax BM.5019
Канцелярські скріпки нікельовані. Довжина скріпки: 31мм. Трикутної форми. Упаковка: картонна коробка, 100 шт. ..
Скріпки 33мм Buromax BM.5003
Канцелярські скріпки нікельовані. Довжина скріпки: 33мм. Заокругленої форми. Упаковка: картонна коробка, 100 шт. ..
Скріпки 50мм Buromax BM.5001
Канцелярські скріпки нікельовані. Довжина скріпки: 50мм. Заокругленої форми. Упаковка: картонна коробка, 100 шт. ..
Скріпки 50мм Buromax BM.5020
Канцелярські скріпки нікельовані. Довжина скріпки: 50мм. Заокругленої форми, рел’єфні. Упаковка: картонна коробка, 100 шт. ..
Скріпки 50мм Buromax BM.5050
Канцелярські скріпки нікельовані. Довжина скріпки: 50мм. Заокругленої форми. Упаковка: пластиковий бокс, 50 шт. ..
Скріпки 50мм Economix E41010
Канцелярські скріпки металеві нікельовані. Розмір: 50мм. Округлі. 100 штук в картонній упаковці. ..
Скріпки 78мм Buromax BM.5021
Канцелярські скріпки нікельовані. Довжина скріпки: 50мм. Заокругленої форми, рел’єфні. Упаковка: картонна коробка, 50 шт. ..
Скріпки: каталог, види, ціни на скріпки

Історія винайдення канцелярської скріпки

Напевно, канцелярська скріпка, є найпростішим з офісних інструментів. На перший погляд, це просто зігнутий шматочок проволоки. Та, не дивлячись на простоту, цей винахід вже багато років користується постійним попитом, адже жоден документообіг неможливо уявити без скріплення документів. До винайдення скріпки в її сучасному вигляді, аркуші паперу скріплювалися за допомогою швейних булавок, але таке скріплення лишало сліди на папері і травмувало працівників. Більш сучасному своєму вигляду скріпка завдячує норвезькому інженеру Юхану Волеру.

Різновиди канцелярських скріпок

Якщо Ви хочете купити канцтовари у Львові, Ваше замовлення не обійдеться без канцелярських скріпок. Торговий Дім «А-плюс» пропонує Вам купити скріпки гарної якості. Серед всього різноманіття, Ви зможете обрати такий від скріпок, що зможе задовільнити практичні та естетичні потреби будь-якого працівника Вашого офісу.

Отже, ми пропонуємо замовити скріпки будь-якого розміру, кольору і форми. Скріпки можуть відрізнятися за розміром. Найбільш популярними є скріпки довжиною в 28 міліметрів. Але попитом користуються і менші скріпки, довжиною в 25 мм, і більші, що здатні скріплювати разом більшу кількість паперів (50 та 78 мм).

Матеріал, з якого виготовляються скріпки, також може бути різним. Традиційні, найпростіші і найдешевші скріпки мають нікельоване покриття, вони сріблястого кольору. Також покриття може бути золотистим, чи пластиковим. Пластикове покриття, в свою чергу, може потішити працівників яскравою гамою кольорів чи малюнком «зебра».

Також може відрізнятися в форма скріпки. Хтось надає перевагу трикутним скріпкам, хтось овальним, а хтось п’ятикутним, чи, навіть, фігурним.

Магнітний бокс для скріпок

Звертаємо Вашу увагу на те, що в продажу, окрім скріпок, є магнітні підставки для них. Пластиковий корпус боксу для скріпок із магнітним тримачем дозволяє тримати в купі скріпки. Магніт тримає та розподіляє скріпки для зручного витягання скріпок з боксу.

Де замовити скріпки з доставкою в офіс?

Який би вид скріпки Ви не обрали, ми пропонуємо купити скріпки дешево. Ціну на скріпки ви можете взнати в наших менеджерів. Вони радо дадуть консультацію, допоможуть Вам із вибором, та оформлять доставку канцтоварів та паперу в офіс. На Вас чекає приємна несподіванка! Доставка канцтоварів та паперу в офіс безкоштовна і виконується протягом доби від моменту підтвердження замовлення.