Нотатки Госптовари Калькулятори Презентації Рапідографи
Категорії
Новини

Як обрати офісний степлер?

06.12.2016

Сьогодні хочемо дати декілька порад щодо вибору офісного степлера. Всі знають, для чого саме потрібен степлер в офісі: за допомогою цього офісного ..

Читати далі

Вітаємо зі Святом Преображення Господнього!

19.08.2016

Є привід до радості сьогодні: Преображення Господнє! Поставши в сяючих шатах, Господь тим, хто просить, дав надію. І день цей, з давніх тих ..

Читати далі

Читати всі новини

Приладдя для архівування: каталог, види, ціни на приладдя для архівування

Показувати:
Список
Сітка
Відображати:
Сортування
Архівні короби Buromax
Тришаровий гофрований картон товщиною 3мм. Можливість надписів на шести боках. Можливість вертикального та горизонтального зберігання. Ергономічні виїмки під пальці. Можливість багаторазового збирання та розбирання. Графічна інструкція зі зборки в кожному боксі. Кольори: с..
Контейнер для архівних коробів Buromax BM.3270
Тришаровий гофрований картон товщиною 3мм. Відкидна кришка. Місткість: 7 коробів з шириною торця 80мм, 5 коробів з шириною торця 100мм, 3 бокси з шириною торця 150мм. Можливість надписів на п’яти боках. Ергономічні виїмки для зручності переноски. Можливість багаторазового збир..
Приладдя для архівування: каталог, види, ціни на приладдя для архівування

Торговий дім «А-Плюс» пропонує Вам сучасний спосіб архівування тих документів, що мають зберігатися в зоні доступу, але використовуються вкрай рідко.

Архівні бокси

Архівні короби (або ж архівні бокси) – це найкращій спосіб систематизації великого об'єму документів. Вони ідеально підходять для зберігання паперових документів та папок формату А4. Висота коробів ідеальна для офісних поличок та стелажів, тим більше, що архівні короби можна зберігати як вертикально, так і горизонтально. А ергономічна виїмка для пальців допоможе зручно діставати бокс з полички та ставити назад.

Виробники заздалегідь передбачили можливість маркування архівних боксів. Для надписів на кожному з шести боків коробу залишили спеціальні білі поля. Це неймовірно зручно, адже Ви можете поставити бокс вертикально, або покласти горизонтально – а напис про вміст боксу буде гарно проглядатися. Вам буде приємно взнати, що архівні бокси можуть бути використані не один раз. Вони легко збираються та розбираються, а інструкція по зборці присутня всередині кожного коробу.

Ящики для архівних боксів

Для зберігання коробів існують контейнери для архівних боксів. Це ящик, в який вкладаються архівні бокси. Архівні короби та контейнери виготовляються з гофрованого картону та підлягають вторинній переробці. Тришаровий гофрований картон товщиною 3мм з одного боку, легенький, що дозволяє без надмірних зусиль використовувати архівні короби та контейнери. З іншого боку, завдяки тришаровості, такий картон є надзвичайно міцним і таким, що гарно зберігає форму виробу.

Ціна на архівні бокси залежить від їхньої місткості. Її ви можете дізнатися, зателефонувавши до наших менеджерів. Вони допоможуть із вірним вибором архівного боксу та оформлять доставку коробів архівних до Вас в офіс. Ми нагадуємо, що доставка канцелярських товарів та паперу відбувається протягом 24 годин після оформлення замовлення. Доставка абсолютна безкоштовна для офісів Львова.