Нотатки Госптовари Калькулятори Презентації Рапідографи
Категорії
Новини

Як обрати офісний степлер?

06.12.2016

Сьогодні хочемо дати декілька порад щодо вибору офісного степлера. Всі знають, для чого саме потрібен степлер в офісі: за допомогою цього офісного ..

Читати далі

Вітаємо зі Святом Преображення Господнього!

19.08.2016

Є привід до радості сьогодні: Преображення Господнє! Поставши в сяючих шатах, Господь тим, хто просить, дав надію. І день цей, з давніх тих ..

Читати далі

Читати всі новини

Скоби: каталог, види, ціни на скоби до степлерів

Показувати:
Список
Сітка
Відображати:
Сортування
Скоби для степлера Buromax
В упаковці 1000 скоб. Артикул Тип BM.4401 №10 BM.4402 №24/6   ..
Скоби для степлера Eagle 1005
Упаковка: 1000 скоб. Спеціальне покриття скоб запобігає іржі. Тип скоб: №24/6. ..
Скоби для степлера Eagle 1008
Упаковка: 1000 скоб. Спеціальне покриття скоб запобігає іржі. Тип скоб: №24/6. ..
Скоби для степлера Letack
Металеві скоби.  Упаковка: 1000 шт. в картонній коробці. Модель Номер скоби S1004А № 10 S2406 № 24/6 S2308 № 23/8 S2310 № 23/10 ..
Скоби для степлера банківського Buromax Люкс
Для степлерів підвищеної потужності. Надміцний матеріал. Упаковка: 1000 скоб. Артикул Тип ВМ.4404 №23/8 ВМ.4405 №23/10 ..
Скоби для степлера банківського Eagle
Упаковка: 1000 скоб. Скоби підвищеної потужності для банківського степлера. Спеціальне покриття скоб запобігає іржі. Тип скоб: №23/10, 23/20. ..
Скоби для степлера кольорові Buromax
Упаковка: 100 скоб. BM.4421 - №10 BM.4422 - №24/6 ..
Скоби: каталог, види, ціни на скоби до степлерів

Як підібрати ідеальні скоби для степлера?

Канцелярська скоба представляє собою зігнуту у формі літери «П» смужку металу, що призначається для скріплення паперів за допомогою степлера. Кожен, хто використовує степлери для скріплення документів, усвідомлює, що процес і якість скріплення залежать не тільки від самого степлера, але й від канцелярських скоб, що мають бути ідеально підібрані до певного виду або моделі степлера. Отже, від правильного вибору скоб для степлера залежить якість роботи самого степлера, а також його термін експлуатації. Зазвичай, підібрати скоби до степлера не є проблемою, адже номер скоби вказано на упаковці самого степлера.

Види та розміри скоб для степлера

Канцелярські скоби відрізняються за номерами. Причому перша цифра номера позначує номер скоби, а друга, що пишеться через дріб – довжину ніжки скоби. Отже, якщо Ви побачили на коробочці скоб маркування «24/6» - це означає скобу номер 24 з ніжкою довжиною 6мм. В офісі частіше використовуються два типи скоб – №24 для великих степлерів та №10 для маленьких. В банківських степлерах використовується скоби №23 з різною довжиною ніжки (від 6 до 24 міліметрів) в залежності від кількості аркушів, яку треба скріпити. Якщо ви хочете купити скоби до степлера, ти мате знати, що вони запаковані по 1000 шт. в картонній коробці проклеєними блоками для зручності використання. Зазвичай скоби виготовляються з металу сріблястого кольору. Але, спеціально для прихильників яскравих акцентів, створені і кольорові металеві скоби як для маленьких степлерів, так і для великих.

Де купити скоби для степлера?

Торговий дім «А-Плюс» пропонує купити якісні скоби у Львові від відомих виробників канцтоварів – Buromax, Skiper та Letack. Як відрізнити якісну скобу від неякісної? Це просто. Якісна скоба має бути виготовлена з дроту, рівного на будь-якому проміжку. Край скоби має бути гострим – від цього напряму залежить легкість проколу паперу, відповідно, і зручність у використанні степлера. Міцність скоби також є важливим показником. Скоба не має гнутися при проколі встановленої кількості паперу. Ще одним показником є якість проклейка блоків. Блок не має розбиватися при падінні, ударі а також при використанні. Ціну на скоби до степлерів Ви можете дізнатися в наших менеджерів. Вони допоможуть обрати тип скоб, що підходить до степлера, що Ви використовуєте. В нас діє безкоштовна та оперативна доставка канцтоварів та офісного паперу по місту.