Нотатки Госптовари Калькулятори Презентації Рапідографи
Категорії
Новини

Як обрати офісний степлер?

06.12.2016

Сьогодні хочемо дати декілька порад щодо вибору офісного степлера. Всі знають, для чого саме потрібен степлер в офісі: за допомогою цього офісного ..

Читати далі

Вітаємо зі Святом Преображення Господнього!

19.08.2016

Є привід до радості сьогодні: Преображення Господнє! Поставши в сяючих шатах, Господь тим, хто просить, дав надію. І день цей, з давніх тих ..

Читати далі

Читати всі новини

Коректори

Показувати:
Список
Сітка
Відображати:
Сортування
 Коректор-ручка Buromax BM.1031
  Особливість металевий накінечник Тип коректор-ручка Об `єм 8 мл Основа засобу емульсій..
Коректор з губкою Bic Tipp-Ex Ecolutions
Коректор з губкою 20 мл. Коректор на водній основі. Швидко висихає, абсолютне покриття тексту. Конусоподібний поролоновий аплікатор. ..
Коректор з пензликом Buromax BM.1002
Корегуюча рідина з пензликом. Масляна основа. Кулька-шейкер. Об’єм: 20мл. ..
Коректор стрічковий Axent 7003-A, 5 мм х 8 м
    Коректор стрічковий Axent 7003-A -  дозволяє акуратно і точно коригувати текст. Можна відразу ж вносити виправлення поверх відкоригованих записів. Коригувальна стрічка..
Коректор стрічковий Axent 7006-A, 5 мм х 5 м
    Коректор стрічковий Axent 7006-A -  дозволяє акуратно і точно коригувати текст. Можна відразу ж вносити виправлення поверх відкоригованих записів.  Внесені ви..
Коректор стрічковий Axent 7009-A, 5 мм х 6 м
    Коректор стрічковий Axent 7009-A -  дозволяє акуратно і точно коригувати текст. Можна відразу ж вносити виправлення поверх відкоригованих записів.  Внесені ви..
Коректор стрічковий Axent XL 7011-A, 5мм х 30 м
    Коректор стрічковий Axent XL 7011-A -  дозволяє акуратно і точно коригувати текст. Можна відразу ж вносити виправлення поверх відкоригованих записів. Коригувальна стрічка ..
Коректор-ручка Axent 7002-A, 8 мл
    Коректор-ручка AXENT 7002-A - призначений для невеликих виправлень. Кульковий механізм акуратно наносить рідину на найменші ділянки. Об'єм білого коректора: 8 мл. Корек..
Коректор-ручка Axent 7004-A, 12 мл
    Коректор-ручка Axent  7004-A - призначений для невеликих виправлень. Кульковий механізм акуратно наносить рідину на найменші ділянки. Об'єм білого коректора:..
Коректор-ручка Axent Fine Line 7010-A, 7 мл
    Коректор-ручка Axent Fine Line 7010-A ідеально підходить для акуратних і точних виправлень. Тонкий закруглений пишучий вузол акуратно наносить рідину на найменші ділянки. ..
Коректор-ручка Buromax BM.1032
Металевий наконечник. Масляна основа. Об’єм: 8мл. ..
Коректор-ручка Buromax BM.1035
  Тип коректор-ручка Особливість металевий накінечник Об `єм 8 мл Основа засобу емульсій..
Коректор-ручка Buromax BM.1057
Підходить навіть для дрібних і точкових виправлень. Зручна, проста і безпечна у використанні. Швидковисихаюча рідина, що має високу коригуючу здатність. Пластиковий кінчик з дозатором для точного нанесення коректора. Дозатор регулює інтенсивність подачі коригувальної рідини і запо..
Коректор-ручка Delta by Axent D7012, 8 мл
    Коректор-ручка Delta by Axent D7012- призначений для невеликих виправлень. Кульковий механізм акуратно наносить рідину на найменші ділянки. Об'єм білого коректора: 8 мл. ..
Коректор-ручка Delta by Axent D7013, 10 мл
    Коректор-ручка Delta by Axent D7013- призначений для невеликих виправлень. Кульковий механізм акуратно наносить рідину на найменші ділянки. Об'єм білого коректора: 10 мл. ..
Коректори

Історія винайдення коректора

Коректором (або штрихом, чи штрих-коректором) називають офісний інструмент, що призначений для виправлення помилок в тексті, на папері. Коректор використовується наступним чином: біла рідина рівномірно лягає на аркуш паперу в місті помилки або помарки, а після її висихання, поверх сліду можна робити виправлення. Перший коректор було винайдено американкою Бет Несміт, в 1951 році. Вона працювала секретарем, і винайшла рідину, що здатна коригувати, для власних потреб – виправлення помилок в тексті. Пізніше вона стала засновницею компанії LiquidPaper.

Типи коректорів

На сьогоднішній день існує багато різновидів коректорів, що різняться між собою за способом нанесення та складом рідини. Перед тим, як купити коректор, який би відповідав Вашим вимогам, ознайомтесь з основними різновидами, адже їх безліч. За складом рідини можна виділити такі види коректорів:

Коректори на водній основі. Хоч вони і довго сохнуть, проте, не мають запаху, не токсичні і абсолютно безпечні у використанні.

Коректори на спиртовій основі. Сохнуть такі коректори напрочуд швидко, але можуть легко зайнятися і мають різкий запах.

Коректори на емульсійній основі. Такі коректори поєднують в собі переваги водних на спиртових коректорів. Вони легко і швидко висихають, не мають неприємного запаху, морозостійкі.

За способом нанесення коректори бувають таких видів, як: коректор з пензликом, коректор-ручка, стрічковий коректор.

Коректор-флюїд є найбільш популярним. Це баночка з рідиною для коригування всередині. Такі коректори оснащені пензликом або губкою для нанесення рідини.

Коректор-ручка дозволяє залишати тонкий і більш точний слід, ніж коректор-флюїд. Кінцівки таких коректорів можуть бути пластиковими або металевими, прямими та скошеними. Кожен, хто захоче купити коректор-ручку, зможе обрати таку модель, яка буде найбільш зручною у користуванні.

Коректор-стрічка – це пристрій, що містить в собі ролер із тонкою стрічкою, на яку вже нанесений шар рідини для коригування. Стрічковий коректор залишає суху та гладку поверхню, на якій відразу ж можна робити записи.

Де купити коректор у Львові?

Ціна на коректор залежить від виробника і виду коректора. Ви можете взнати ціну на коректор, просто зателефонувавши до наших менеджерів, вони допоможуть Вам із вибором. Купити коректор у Львові Ви можете разом із канцтоварами та офісним папером, а також замовити безкоштовну доставку канцтоварів в офіс. Бажаємо Вам приємного вибору!