Нотатки Госптовари Калькулятори Презентації Рапідографи
Категорії
Новини

Як обрати офісний степлер?

06.12.2016

Сьогодні хочемо дати декілька порад щодо вибору офісного степлера. Всі знають, для чого саме потрібен степлер в офісі: за допомогою цього офісного ..

Читати далі

Вітаємо зі Святом Преображення Господнього!

19.08.2016

Є привід до радості сьогодні: Преображення Господнє! Поставши в сяючих шатах, Господь тим, хто просить, дав надію. І день цей, з давніх тих ..

Читати далі

Читати всі новини

Рапідографи

Показувати:
Список
Сітка
Відображати:
Сортування
Лінери Rystor
Лінери Rystor призначені для технічного креслення. Призначені для професійного використання, ескізів, креслень. Чорнила адаптовані для різних типів паперу, таких як: звичайний папір, плівка та технічний папір. Чорнила водостійкі, світлостійкі, не розмазуються.  Доступні в 8-ми ро..
Рапідографи Rystor Super Professional
Рапідографи Rystor Super Professional ідеально підходять для виконання робіт на звичайному папері, креслярській кальці та брістольському папері. Багаторазові, можливість використання технічних чорнил Rystor 20 мл.  Доступні розміри: 0,18 | 0,25 | 0,35 | 0,50 | 0,70 | 1,00 | 1,40 мм. ..
Рапідографи Rystor Super Professional, набір 4 шт.
Рапідографи Rystor Super Professional ідеально підходять для виконання робіт на звичайному папері, креслярській кальці та брістольському папері. До комплекту входять: - рапідограф шириною линії 0,25 мм, - рапідограф шириною линії 0,35мм, - рапідограф шириною линії 0,50 мм, - р..
Рапідографи Rystor Technic
Рапідографи Rystor Technic ідеально підходять для виконання робіт кальці, папері та брістольському папері. Багаторазові, використовуються чорнила Rystor 20 мл.   Доступні розміри: 0,25 | 0,35 | 0,50 | 0,70 мм. ..
Рапідографи Rystor Technic, набір 4 шт.
Рапідографи Rystor Technic ідеально підходять для виконання робіт кальці, папері та брістольському папері.   До комплекту входять: - рапідограф шириною линії 0,25 мм, - рапідограф шириною линії 0,35 мм, - рапідограф шириною линії 0,50 мм, - рапідограф шириною линії 0,70 м..
Рапідографи

Що таке рапідограф?

Рапідограф - це креслярський інструмент, його також знають, як лінер, лайнер, капілярна ручка, рейсфедер. Використовуються рапідографи там, де є необхідність нанесення точної та чіткої лінії, що зберігала б одну товщину на всьому проміжку нанесення. Великим попитом користуються рапідографи в професіоналів в таких сферах діяльності, як архітектура, дизайн, картографія та інженерна справа.

Знайти гарний рапідограф доволі складно. Зазвичай вони продаються втих магазинах, де й товари для художників, креслярське приладдя, приладдя для малювання. Торговий дім «А-Плюс» пропонує Вам ознайомитися з нашим асортиментом креслярського приладдя та купити рапідографи по низькій ціні у Львові.

З яких частин складається рапідограф?

Так з яких саме деталей складається рапідограф? Рапідограф – це балончик з тушшю та спеціальна трубка з голкою для подачі фарби. Головною перевагою та відмінністю з перовою ручкою, що так само використовується для нанесення ліній тушшю є те, що рапідограф залишає рівномірний слід по всій довжині нанесення.

Історія рапідографа

Прототипом сучасного рапідографа можна рахувати рейсфедер, який колись широко використовувався для виконання креслень. Проте конструкція такого інструменту не давала можливості нанесення чіткого, рівномірного сліду. Інструмент, що був схожий на рейсфедер, але використовував замість пера спеціальну трубку, було винайдено в 20-ті роки і названо інкографом. А вже на його основі, пізніше, в 1953 році було випущено і спеціальний креслярський інструмент – рапідограф. Конструкція того інструменту використовується і в сучасних рапідографах, вона дозволяє проводити рівномірну лінію строго заданої товщини.

Види рапідографів

Перед тим, як купити рапідограф, ми радимо вивчити головні відмінності рапідографів та їх види. Так, рапідографи бувають багаторазові та одноразові. Багаторазові рапідографи мають балончик, що виймається для заправки тушшю. Це – ідеальний варіант для тих, хто багато і часто використовує рапідограф. Одноразові рапідографи не мають можливості заправки балончика, проте відрізняються більш доступною ціною.

Рапідографи відрізняються також за товщиною лінії нанесення. Ми пропонуємо замовити рапідографи з товщиною лінії від 0,18 до 1,4 мм. Ви можете обрати рапідографи будь-якої товщини окремо, або купити набір рапідографів, який містить в собі 4 або 6 креслярських інструментів різної товщини, а також туш для заправки.

Ціна рапідографа

Ціна на рапідограф залежить від його виду. Ми пропонуємо замовити рапідографи від провідного виробника Rystor по низькій ціні. Купити рапідограф в Україні просто! Достатньо всього лише зробити замовлення в будь-який спосіб – по телефону, електронній пошті або скайпу. Наші менеджери із задоволенням дадуть відповідь на всі питання, що Вас цікавлять, допоможуть із оформленням замовлення та доставки у Ваше місто. Нагадуємо, що доставка по Львову кацтоварів є безкоштовною та виконується у максимально короткий термін. Цінова політика нашої фірми достатньо гнучка для того, аби знайти спільну мову із кожним клієнтом. А якщо ви хочете купити рапідографи гуртом – то звернулися за вірною адресою, бо в нас ви знайдете і асортимент, і наявність, і кращі ціні.

 

Что такое рапидограф?

Рапидограф – это чертежный инструмент, он также известен как линер, лайнер, капиллярная ручка, рейсфедер. Используются рапидографы там, где есть необходимость нанести точную и четкую линию, которая бы сохраняла одну толщину на всем участке нанесения. Особым спросом пользуются рапидографы у профессионалов в таких областях, как архитектура, дизайн, картография и инженерное дело.

Найти хороший рапидограф в продаже довольно трудно. Обычно они продаються там же, где и товары для хужодников, чертежные инструменты и принадлежности для рисования. А-Плюс предлагает Вам ознакомиться с нашим ассортиментом чертежных принадлежностей и купить рапидографы по низкой цене.

Из чего состоит рапидограф?

Из каких же деталей состоит рапидограф? Рапидограф – это баллончик с тушью и специальная трубка с иглой для подачи краски. Главным отличием и преимуществом перед перьевой ручкой, которая также используется для нанесения линий тушью, является то, что рапидограф оставляет равномерный след по всей длине нанесения.

История рапидографа

Предшественником современного рапидографа можно считать рейсфедер, который широко использовался для выполнения чертежей. Однако конструкция такого инструмента не давала возможности нанести четкий, равномерный след. Инструмент, схожий на рейсфедер, но использующий вместо пера специальную трубку, названый инкографом, был изобретен в 20-е годы. А уже на его основе, позже, в 1953 году был выпущен и специальный чертежный инструмент – рапидограф. Конструкция этого инструмента используется и в современных рапидографах, она позволяет проводить равномерную линию строго заданной толщины.

Виды рапидографов

Перед тем, как купить рапидограф, мы советуем изучить основные их виды и характеристики. Так, рапидографы бывают многоразовыми и одноразовыми. Многоразовые рапидографы имеют съемный баллончик, в который наливается тушь. Это идеальный вариант, если рапидограф используется часто. Одноразовые рапидографы не имеют возможности заправки баллончика, зато отличаются доступной ценой.

Рапидографы отличаются по толщине наносимой линии. Мы предлагаем заказать рапидографы с толщиной линии от 0,18 до 1,4 мм. Вы можете выбрать рапидографы любой толщины отдельно, или купить набор рапидографов, который включает 4 или 6 инструментов разной толщины, а также тушь для заправки.

Цена рапидографа

Цена на рапидограф зависит от его вида. Мы предлагаем заказать рапидографы ведущего производителя Rystor по низкой цене. Купить рапидограф в Украине просто! Достаточно всего лишь сделать заказ любым способом – по телефону, электронной почте или скайпу. Наши менеджеры с удовольствием ответят на все интересующие Вас вопросы, помогут оформить заказ и доставку в Ваш город. Напоминаем, что доставка по Львову канцтоваров бесплатная и выполняется в максимально короткие сроки. Ценовая политика нашей фирмы достаточна гибкая для того, чтобы найти общий язык с каждым клиентом. А если Вы хотите купить рапидографы оптом – то обратились по адресу, так как у нас вы найдете широкий ассортимент, наличие товарных запасов на складе и лучшие цены.