Нотатки Госптовари Калькулятори Презентації Рапідографи
Категорії
Новини

Як обрати офісний степлер?

06.12.2016

Сьогодні хочемо дати декілька порад щодо вибору офісного степлера. Всі знають, для чого саме потрібен степлер в офісі: за допомогою цього офісного ..

Читати далі

Вітаємо зі Святом Преображення Господнього!

19.08.2016

Є привід до радості сьогодні: Преображення Господнє! Поставши в сяючих шатах, Господь тим, хто просить, дав надію. І день цей, з давніх тих ..

Читати далі

Читати всі новини

Папір для офісу форматний: каталог, види, ціни

Показувати:
Список
Сітка
Відображати:
Сортування
Офісний папір Lazer Copy, A3, A4, A5
Офісний папір Lazer Copy, A3, A4, A5 Офісний папір 80 г/м2. Для чорно-білого друку. Виготовлений із застосуванням системи видалення пилу при порізці. Дозволяє отримати чіткі та якісні видруки в роботі з основними видами офісної техніки. Рекомендований для щоденного використан..
Папір офісний Copy Rex, А4
Клас: С. Формат: А4. Щільність: 80 г/м2. Кількість аркушів в пачці: 500 шт. Білизна:  CIE 146. Яскравість: 103,5%.  Упаковка: 5 пачок в коробці. Виробник: Mondi, Словаччина. Папір Copy Rex — офісний папір, який можна використовувати для повсякденного друк..
Папір офісний Crystal Pro, А4
Клас: С. Формат: А4. Щільність: 80 г/м2. Кількість аркушів в пачці: 500 шт. Білизна:  CIE 150. Виробник: UPM, Фінляндія. Папір Crystal PRO 80 належить до класу С+ офісного паперу. Цей папір ідеально підходить для великого обсягу копіювання та друку. Може використовува..
Папір офісний Crystal Pro, А5
Клас: С. Формат: А5. Щільність: 80 г/м2. Кількість аркушів в пачці: 500 шт. Білизна:  CIE 150. Виробник: UPM, Фінляндія. Папір Crystal PRO 80 належить до класу С+ офісного паперу. Цей папір ідеально підходить для великого обсягу копіювання та друку. Може використовува..
Папір офісний Double A Premium 80г / м2, А4
Папір офісний А3 Double A Premium 80г / м2 500арк, клас А Торгова марка Double A Формат А4 (148х210 мм) Кількість аркушів в упаковці: 500 Щільність 80 г / м2 Колір : білий Тип паперу Офсет Виробництво:  Франція   Папір офісний преміум-класу Він ві..
Папір офісний Double A Premium 80г / м2, А5
Папір офісний А3 Double A Premium 80г / м2 500арк, клас А Торгова марка Double A Формат А5 (148х210 мм) Кількість аркушів в упаковці: 500 Щільність 80 г / м2 Колір : білий Тип паперу Офсет Виробництво:  Франція   Папір офісний преміум-класу Він ві..
Папір офісний HP A3
Клас:С Формат: А3 Щільність: 80 г/м2. Кількість аркушів в пачці: 500 шт. Білизна:  CIE 146. Яскравість: 96 %. Упаковка: 5 пачок в коробці. Виробник: Hewlett-Packard, Польща. Високоякісний офісний папір для друку та ксерокопій. НР Office відрізняється високим с..
Папір офісний HP, А4
Клас: В. Формат: А4. Щільність: 80 г/м2. Кількість аркушів в пачці: 500 шт. Білизна:  CIE 146. Яскравість: 96 %. Упаковка: 5 пачок в коробці. Виробник: Hewlett-Packard, Польща. Високоякісний офісний папір для друку та ксерокопій. НР Office відрізняється високи..
Папір офісний Konica Minolta, A3, A4
Клас: B. Формат: A3, А4. Щільність: 80 г/м2. Кількість аркушів в пачці: 500 шт. Упаковка: 5 пачок в коробці. Виробник: Konica Minolta, Словаччина. Konica Minolta Standard – це папір для офісу. Призначений для копіювально-розмножувальних робіт на принтерах та факсиміль..
Папір офісний Magistr A4
Клас: С. Формат: А4. Щільність: 80 г/м2. Кількість аркушів в пачці: 500 шт. Білизна:  CIE 150. Непрозорість: 92 %. Гладкість: 220 мл/хв. Упаковка: 5 пачок в коробці. Виробник: Stora Enso, Фінляндія.  ..
Папір офісний Maestro, А3
Офісний папір 80 г/м2. Офісний папір для повсякденного використання в роботі. Ідеальний для копіювальних робіт. Білизна 150 CIE. Формат Арк./уп. А4 500 А3 500   ..
Папір офісний Maestro, А4
Офісний папір 80 г/м2. Офісний папір для повсякденного використання в роботі. Ідеальний для копіювальних робіт. Білизна 150 CIE. Формат Арк./уп. А4 500 А3 500   ..
Папір офісний Zoom, формат А3, А4, А5
Клас: С. Щільність: 80 г/м2, 75 г/м2. Кількість аркушів в пачці: 500 шт. Білизна:  CIE 150 (ISO/DIS 11475). Виробник: Stora Enso, Фінляндія. Папір відбілений без використання хлору та не містить деревних смол. Відповідає міжнародним стандартам якості. Система видалення пи..
Папір офісний Compass Economy, А4
Клас: С. Формат: А4. Щільність: 75 г/м2. Кількість аркушів в пачці: 500 шт. Білизна:  CIE 150. Непрозорість: 92 %. Гладкість: 220 мл/хв. Упаковка: 5 пачок в коробці. Виробник: Stora Enso, Фінляндія. Папір Compass Economy – це універсальний папір для викори..
Папір офісний Xerox Performer, A3, A4
Папір офісний Xerox Performer, A3, A4  - Використовується для струменевим принтерів, для лазерних принтерів; Клас: C. Формат: A3, А4. Щільність: 80 г/м2. Білизна:  CIE 146 + - 3% .Яскравість: 94%;   Поверхня: без покриття. Товщина, мм: 0.104 мм; Кі..
Папір для офісу форматний: каталог, види, ціни

Не дивлячись на розвиток сучасних технологій, використання офісного паперу не зменшується з часом, а тільки зростає. І це не дивно, адже, по статистиці, в середньому офісний працівник біля половини робочого часу витрачає саме на роботу з папером та надрукованими документами.

Папір для офісу форматний

Перед тим, як прийняти рішення і купити офісний папір, треба вивчити деякі його характеристики, бо кожен його вид має свої відмінності, тому відрізняється і ціна на папір. Останнім часом стандартною щільністю офісного паперу вважається щільність 80 г/м². Так, це «золота середина», але більшість офісної техніки може працювати із папером із діапазоном щільності від 60 до 160 г/м². Таким чином, Ви сміливо можете використовувати той папір, який дозволений документацією офісної техніки.

Формат офісного паперу

Класичним параметром паперу є його формат. Що стосується саме офісного паперу, то використовуються два формати: папір А4 (розмір 210 × 297 мм) та папір А3 (розмір 297 × 420 мм).

Щільність офісного паперу

Другою важливою характеристикою є щільність паперу. Щільність офісного паперу зазвичай визначається у відношенні грам на квадратний метр і коливається від 65 до 280 г/м2. Стандартна щільність офісного паперу - 80 г/м2, такий папір підходить для будь-якої офісної техніки і останнім часом склалася тенденція використовувати саме його в офісній роботі. Але Ви можете використовувати у друці папір тої щільності, яка відповідає технічним характеристикам обладнання для друку або копіювання. Пам’ятайте, що папір меншої щільності за 80 г/м² має схильність до пропусків при друці, а папір більшої щільності – до застрягання.

Клас паперу для друку

Є інші характеристики, такі як геометрія листа, обрізка краю, вологість, ступінь білизни, але для зручності вибору весь папір поділили на три класи:

Офісний папір класу A має відмінні технічні характеристики і призначений для друку найвищої якості, для найважливіших документів. Може використовуватися для двостороннього, в тому числі, і кольорового друку. Позитивно впливає на працездатність і швидкість офісної техніки.

Офісний папір класу B– це універсальний папір по відношенню ціни до якості, його технічні характеристики нижче, ніж в паперу класу А, проте він може використовуватися всією офісною технікою, окрім тої, що вимагає спеціального виду паперу.

Офісний папір класу C – папір із нижчими технічними параметрами економ-класу. Якщо Ви використовуєте односторонній друк, штат офісу невеличкий, а швидкість друку маленька, Ви цілком можете використовувати його у повсякденному друці.

Де купити офісний папір у Львові?

Спираючись на цю класифікацію, Ви можете зробити оптимальний вибір і замовити папір з доставкою в офіс. Доставка паперу та канцтоварів у межах міста відбувається за наш рахунок, тобто абсолютно безкоштовно для замовника протягом доби після підтвердження замовлення.

Ціна на папір офісний

Ціна на папір ксеро напряму залежить від зовнішніх факторів, а саме – від курсів валют на сьогоднішній день. Тому ми не розміщуємо цін на сайті і просимо взнавати їх в менеджерів. Вони із задоволенням дадуть відповіді на всі питання, що Вас цікавлять. Нагадуємо, що ціни на папір та канцтовари залежать ще від індивідуальних умов роботи, адже з нашою гнучкою політикою цін шукаємо шляхи до найвигіднішої та найдовшої співпраці з кожним з наших партнерів. Торговий дім «А-Плюс» пропонує купити папір для друку найкращої якості за найнижчими цінами у Львові.

купити папір, купити папір а4, купити папір а4 львів, папір а4 оптом, папір а4 оптом львів, папір а4 ціна, папір для друку, папір для принтера