Нотатки Госптовари Калькулятори Презентації Рапідографи
Категорії
Новини

Як обрати офісний степлер?

06.12.2016

Сьогодні хочемо дати декілька порад щодо вибору офісного степлера. Всі знають, для чого саме потрібен степлер в офісі: за допомогою цього офісного ..

Читати далі

Вітаємо зі Святом Преображення Господнього!

19.08.2016

Є привід до радості сьогодні: Преображення Господнє! Поставши в сяючих шатах, Господь тим, хто просить, дав надію. І день цей, з давніх тих ..

Читати далі

Читати всі новини

Гелеві ручки

Показувати:
Список
Сітка
Відображати:
Сортування
Ручка гелева AG1007-A
Гелева ручка  Autographe Прорезинений корпус. Пишучий вузол 0.5 мм  Стержень AGR1016-A,AGR1024-A. Довжина стержня 131 мм. Кольори:синій,чорний ..
Ручка гелева Axent AG1006-A
Гелева ручка  Forum Прорезинений корпус. Металевий наконечник. Пишучий вузол 0.5 мм  Стержень AGR1016-A,AGR1024-A. Довжина стержня 131 мм. Кольори:синій,чорний,червоний.     ..
Ручка гелева Buromax BM.8331
  Серія RUBBER TOUCH Тип Не автоматична Вид ручки Гелева Товщина лінії, мм 0.5 ..
Ручка гелева Buromax BM.8336
  Особливість Ручка-стрижень Довжина стрижня, мм 115 Вид ручки Гелева Товщина лінії, мм ..
Ручка гелева Buromax BM.8340
  Серія - Тип Не автоматична Вид ручки Гелева Товщина лінії, мм 0.5 ..
Ручка гелева Buromax BM.8343
Гелева ручка Correspondent. Пластиковий корпус. Гумовий грип. Змінний стержень: ВМ.8380 Колі р чорнил: синій, чорний. Товщина лінії письма: 0,7мм. ..
Ручка гелева Buromax BM.8344
Гелева ручка Credo. Пластиковий корпус. Металізовані елементи. Гумовий грип. Змінний стержень: ВМ.8380 Колі р чорнил: синій, чорний. Товщина лінії письма: 0,7мм. ..
Ручка гелева Buromax BM.8348
Гелева ручка Egoist. Пластиковий корпус. Гумовий грип. Змінний стержень: ВМ.8380 Колі р чорнил: синій, чорний. Товщина лінії письма: 0,7мм. ..
Ручка гелева Buromax BM.8349
  Серія - Тип Не автоматична Вид ручки Гелева Товщина лінії, мм 0.7 ..
Ручка гелева Delta DG2022
Гелева ручка  DG2022 Прорезинений корпус. Металевий наконечник. Пишучий вузол 0.5 мм  Стержень DGR 2021 Довжина стержня 129 мм. Кольори:синій,чорний.   ..
Ручка гелева Dong-A Zone
Система подачі чорнил "twin ball". Голчастий пишучий вузол. Еластичний гумовий грип в колір чорнил. Змінний стержень "Zone". Штрихкод на кожній ручці. Ширина письма: 0,5 мм. Колір чорнил: синій, чорний, фіолетовий. ..
Ручка гелева Economix Piramid E11913
Ергономічна трикутна форма. Металізований кінчик. Лінійка на корпусі. Товщина лінії 0,5 мм. Стержень Е12002. Колір чорнил: чорний, синій, червоний, зелений, фіолетовий. ..
Ручка гелева Optima Financial O15637
Елегантна та стильна. Гумовий грип робить письмо надзручним і легким. Товщина лінії 0,5 мм. Стержень 130 мм - O15701 ..
Ручка гелева Optima Soft O15612
Корпус матовий пластиковий. Металізований кінчик. Ергономічна вставка для пальців. Товщина лінії 0,5 мм. Стержень 130 мм - O15701. Чорнило: чорне, синє, фіолетове. ..
Ручка гелева Optima Tornado O15606
Стильний матований корпус. Ергономічна вставка для пальців. Товщина лінії 0,5 мм. Стержень 130 мм - O15701. Чорнило: чорне, синє. ..
Гелеві ручки

Гелеві ручки – історія використання

Ручка – найважливіший інструмент офісного працівника, школяра або студента, що використовуються кожного дня. Існує багато видів ручок, одним з яких є гелеві ручки. Перші гелеві ручки були винайдені відносно недавно - в 1984 році японською компанією, Sakura Color Products Corp.

В чому відмінність та головна перевага гелевих ручок? Гелева ручка пише набагато легше та плавніше за кулькову за рахунок того, що вона заправлена гелем замість в’язкого чорнила. Гель більш рідкий і краще змащує кульку стержня, чим забезпечується тонка і безперервна лінія. Завдяки меншій в’язкості чорнила краще проникають в папір, що дозволяє залишати красивий плавний слід, схожий з слідом від перової ручки. Гелеві ручки, на відміну від кулькових, можна використовувати в холодну погоду, гель не замерзає і подається рівномірно. До недоліків гелевих ручок можна віднести менший об’єм чорний і більш швидкий їх розхід у порівнянні із кульковими.

Ціна на гелеві ручки

Ціна на гелеву ручку залежить від її виробника, конструкції та інших характеристик, таких, наприклад, як довжина письма. Перед тим, як купити гелеву ручку у Львові, слід обрати для себе саму ту модель з пропозиції, яка відповідає вимогам саме Вашого офісу. Ми пропонуємо купити гелеві ручки таких виробників, як: Dong-A, Economix, Optima, Skiper, Schneider, Buromax.

Особливості конструкції та види гелевих ручок

Головні елементи гелевої ручки – це стержень, корпус та наконечник. Корпус ручки може бути пластиковий прозорий або непрозорий. Конструкція також може відрізнятися. Гелева ручка може бути одноразовою або багаторазовою зі змінним стержнем. Ви можете купити гелеві ручки на власний смак – автоматичні та неавтоматичні з ковпачком. Ковпачок ручки виконує важливу функцію – він запобігає висиханню чорнил і подовжує термін використання ручки. Пишуча кулька, як правило, має розмір 0,5 або 0,7 мм в діаметрі. На багатьох моделях є гумовий грип – спеціальна вставка, що забезпечує більш зручних і міцний захват ручки. Ковпачок ручки виконує важливу функцію – він запобігає висиханню чорнил і подовжує термін використання ручки. Стандартними кольорами гелевих ручок є: синій, чорний, зелений, червоний, фіолетовий. Також існує безліч відтінків гелевих ручок, яскравих неонових, з блискітками, що дозволяє використовувати їх не тільки для роботи, але й для творчості, малювання, декорування.

Де купити гелеву ручку?

Замовити гелеві ручки у Львові Ви можете в наших менеджерів за допомогою телефону, електронної пошти або скайпу. Доставка канцтоварів та паперу в Ваш офіс відбувається протягом 24 годин після оформлення замовлення. Для постійних клієнтів доставка в межах міста безкоштовна та діє гнучка система знижок. Торговий дім «А-Плюс» пропонує купити гелеві ручки доброї якості по доступних цінах.