Нотатки Госптовари Калькулятори Презентації Рапідографи
Категорії
Новини

Як обрати офісний степлер?

06.12.2016

Сьогодні хочемо дати декілька порад щодо вибору офісного степлера. Всі знають, для чого саме потрібен степлер в офісі: за допомогою цього офісного ..

Читати далі

Вітаємо зі Святом Преображення Господнього!

19.08.2016

Є привід до радості сьогодні: Преображення Господнє! Поставши в сяючих шатах, Господь тим, хто просить, дав надію. І день цей, з давніх тих ..

Читати далі

Читати всі новини

Конверти поштові, кур'єрські та сейф-пакети

Показувати:
Список
Сітка
Відображати:
Сортування
Конверти C4
Артикул Формат Розмір,мм х мм Захисний фон всередині Віконце Тип склеювання DK015 C4 229 x 334 ні ні самоклеючий   ..
Конверти C5
Артикул Формат Розмір,мм х мм Захисний фон всередині Віконце Тип склеювання DK011 C5 162 x 229 ні ні мокроклеючий DK012 ..
Конверти C6
Артикул Формат Розмір,мм х мм Захисний фон всередині Віконце Тип склеювання DK009 C6 114 x 162 ні ні мокроклеючий DK010 ..
Конверти CD
Артикул Формат Розмір,мм х мм Захисний фон всередині Віконце Тип склеювання DL016 CD 124 x 127 ні так самоклеючий   ..
Конверти E65
Артикул Формат Розмір,мм х мм Захисний фон всередині Віконце Тип склеювання DK006 E65 110 x 220 ні ні самоклеючий DK007 ..
Пакет кур'єрський А6, А5, А4, А3+, А3, А2
Пакет кур'єрський А6, А5, А4, А3+, А3, А2 - призначений для захисту та транспортування кур'єрською службою документів, цінних паперів та матеріальних цінностей. Кур'єрські пакети бувають різних розмірів: 125 × 190 мм - А 6,  190 × 240 мм - А 5,  240 × 320 мм - А 4, 300 × 400 м..
Сейф-пакет (СОППКІ) 290 * 400 мм
Сейф-пакет 290 * 400 мм Сейф-пакет Спеціальний Одноразовий Пакет для Передачі Конфіденційної Інформації (СОППКІ) має кілька ступенів захисту від несанкціонованого доступу   Пакет спеціальний одноразовий для передачі конфіденційної інформації (сейф-пакет) призначення: Приз..
Сейф-пакет (СОППКІ) 360 * 460 мм
Сейф-пакет 360 * 460 мм - сейф-пакет Спеціальний Одноразовий Пакет для Передачі Конфіденційної Інформації (СОППКІ) з кількома ступенями захисту від несанкціонованого доступу.   Призначений для зберігання, захисту та транспортування документів, цінних папері..
Сейф-пакет захисний номерний А3, А4, А5
Сейф-пакет захисний А3, А4, А5 - cпеціальний поліетиленовий пакет (чорно-білий поліетилен 70 мкм), який призначений для перевезення і зберігання документів, цінних речей, документів, грошей і інших цінностей. На кожному пакеті завдано свій індивідуальний номер, який не повторюється. ..
Сейф-пакет захисний номерний А3/В3, А4, А5
Сейф-пакет захисний номерний  А3/В3, А4, А5   Спеціальні пакети зі спеціальним захисним клапаном. Після заклеювання такі пакети неможливо відкрити без слідів пошкоджень або прояви на клапані написів, які інформують про розтин.   Захисні номерні сейф-пак..
Сейф-пакет прозорий 130 * 220 мм,190 * 260 мм, 360 * 460 мм
Сейф-пакет прозорий 130 * 220 мм,190 * 260 мм, 360 * 460 мм - пакет спеціальний одноразовий для передачі конфіденційної інформації (сейф-пакет) Призначений для зберігання, захисту та транспортування документів, цінних паперів та матеріальних цінностей, конфіденційної інформації, записан..
Конверти поштові, кур'єрські та сейф-пакети

Поштові конверти: історія винайдення

Конверти для листування, або поштові конверти вперше з’явилися не так вже й давно – в 1820 році. До того часу листи писали на папері, який складали спеціальним чином і запечатували. Англієць Бревер з міста Брайтон, що мав свою паперову фабрику, зробив невеличку партію спеціальних пакетів для листів і безкоштовно роздав своїм клієнтам. Ці пакети почали користуватися небувалим попитом, всі хотіли відправляти свої листі в цих модних конвертах. Спочатку їх виготовляли вручну, але попит виріс настільки, що постало питання автоматизації виробництва. Тому в Лондоні винайшли першу машину, що виготовляла конверти всіх розмірів, від маленьких до великих.

Які конверти використовуються у листуванні?

В сучасному листуванні поштові конверти теж знаходять широке використання. Різноманіття форматів та видів паперу, що використовується при виготовленні конвертів, полегшує вибір конверта для кожного випадку, кожного документа та особистих вподобань та вимог кожної людини.

Ціна на конверти залежить від якості паперу, з якого виготовляються конверти. Найбільш популярними є папір 75, 80, 100 гр/м2. Чим більша щільність паперу, тим, відповідно, вищою є ціна а конверт. Також конверт може мати друк всередині. Це робить неможливим прочитання листа на просвіт. Папір, що використовується при виготовленні поштового конверту, може бути білим, або коричневим.

За способом склеювання конверти поділяються на мокроклейкі та самоклейкі. Останні зручніші у використанні, але й ціна на самоклейкі конверти вища. Кожен конверт має власне призначення. Поштовий конверт може мати розширення, а може і не мати їх.

Також конверт може мати спеціальне віконце, що полегшує масові розсилки. На листі друкується адреса, потім лист складається спеціальним чином так, щоб у віконце було видно всі дані адресатів. Це суттєво може скоротити час на оформлення поштової розсилки.

Друк на поштовому конверті елементів фірмового стилю компанії робить конверт презентабельним, наповненим інформацією, а також виконує функцію іміджевої реклами.

Де купити поштові конверти?

Відповідь на це запитання проста – у поштовому відділенні. Так, там найпростіше купити конверт, але чи доцільно це? Адже потрібно вистояти величезну чергу, а потім привселюдно за незручною стійкою запаковувати свої листи в конверти. Тому краще замовити конверти заздалегідь і оформити листи у власному офісі за зручним столом. Це допоможе уникнути помилок і зробить процес листування приємним. Купити конверти Ви можете, звернувшись до наших менеджерів. Ми пропонуємо замовити конверти форматів Dl, С4, С5, С6, а також конверти для дисків.