Нотатки Госптовари Калькулятори Презентації Рапідографи
Категорії
Новини

Як обрати офісний степлер?

06.12.2016

Сьогодні хочемо дати декілька порад щодо вибору офісного степлера. Всі знають, для чого саме потрібен степлер в офісі: за допомогою цього офісного ..

Читати далі

Вітаємо зі Святом Преображення Господнього!

19.08.2016

Є привід до радості сьогодні: Преображення Господнє! Поставши в сяючих шатах, Господь тим, хто просить, дав надію. І день цей, з давніх тих ..

Читати далі

Читати всі новини

Чинки (стругалки, точилки)

Показувати:
Список
Сітка
Відображати:
Сортування
Чинка 1154-А від Axent
Пластикова точилка з контейнером ..
Чинка 1156-А Axent
Пластикова чинка з контейнером   ..
Чинка металева Economix E40601
Металевий корпус. Матеріал леза: нержавіюча сталь. Сріблястий колір. Одне лезо. ..
Чинка металева Economix E40602
Металевий корпус. Матеріал леза: нержавіюча сталь. Сріблястий колір. Два леза. ..
Чинка пластикова Buromax BM.4716
Тонований контейнер для стружки. Пластиковий корпус з ергономічними заглибленнями для пальців. Лезо з високоякісної інструментальної сталі. Кольори в асортименті. ..
Чинка пластикова Buromax BM.4752
Великий прозорий контейнер для стружки. Пластиковий корпус. Лезо з високоякісної інструментальної сталі. Кольори в асортименті. ..
Чинка пластикова Buromax BM.4754
Пластиковий корпус. Спіральне лезо, що не ламає стержень. Заточується під кутом 18 градусів. Пластиковий контейнер для стружки. Кольори в асортименті. ..
Чинка пластикова Buromax BM.4776
Пластиковий корпус. Пластиковий контейнер для стружки. Два отвори для заточування олівців: стандартний – 7мм, та збільшений – 12мм. Кольори в асортименті. ..
Чинка пластикова Economix E40603
Стругалка пластикова, кольори в асортименті. ..
Чинка пластикова Economix E40604
Стругалка пластикова з контейнером, кольори в асортименті. ..
Чинка пластикова Economix E40623
Матеріал корпусу: пластик. Трикутний корпус із контейнером. Матеріал леза: нержавіюча сталь. Кольори в асортименті Два леза. ..
Чинка механічна Buromax BM.4787
Контейнер з прозорого тонованого пластику для стружки, що знімається. Струбцина для кріплення до столу. Розміри: 90 х 60 х 105 мм. Кольори: червоний, синій, білий. ..
Чинки (стругалки, точилки)

Що таке канцелярська чинка?

Шанувальникам гострих графітових олівців і, як наслідок, чітких, яскравих і тонких ліній, важко обійтися без такого офісного інструменту, як чинка.
Чинку ще називають стругалкою або стругачкою, але це не міняє суті самого предметну. Канцелярська чинка – це доволі простий інструмент, який допомагає при заточуванні графітових олівців.
До винайдення чинки, а винайдена вона була пізніше графітового олівця, останні гострили за допомогою ножа. При такому способі заточування виходило дещо нерівномірним, а чинка вирішила це питання.

Які бувають канцелярські чинки?

Чинки відрізняються між собою за формою, матеріалом, з якого виготовлений її корпус та розміром.
Ручні чинки зручні та прості у використанні. Ви можете покласти її в кишеню, пенал, підставку для канцелярських товарів чи передати співробітнику.
Механічні чинки потребують навиків у використанні. Вони встановлюються на столі за допомогою спеціальної струбцини, тому є більш стаціонарними. Але механічні чинки є незамінними там, де є потреба у частому або багаторазовому заточуванні олівців.
Якщо говорити про матеріал, з якого чинки виготовляються, то це пластик або метал. Пластикові чинки є більш дешевими і зручними у використанні. Вони можуть бути як з контейнером для стружки, так і без нього. Металеві чинки, як правило, контейнеру не мають, але більш довговічні.
Сучасні стругалки мають ергономічну форму, їх зручно тримати в руках, вони не вислизають в процесі заточування олівців. Це досягається за допомогою спеціальних насічок на корпусі, що запобігають ковзанню, або ж за допомогою гумового покриття корпусу.

Де купити якісну чинку у Львові?

Якщо Ви вагаєтесь, де замовити якісну чинку для олівців за привабливою ціною, пропонуємо зробити свій вибір на користь «А-Плюс». Ви можете ознайомитися з асортиментом чинок на нашому сайті, а також завітати до нашої виставкової зали, де зможете потримати, протестувати і обрати саме ту чинку, яка потрібна саме Вам! Приємним бонусом стане безкоштовна доставка канцтоварів до Вас в офіс на наступний день після замовлення. Наші ціни Вас приємно здивують, крім того, для постійних клієнтів існує спеціальна система знижок!