Нотатки Госптовари Калькулятори Презентації Рапідографи
Категорії
Новини

Як обрати офісний степлер?

06.12.2016

Сьогодні хочемо дати декілька порад щодо вибору офісного степлера. Всі знають, для чого саме потрібен степлер в офісі: за допомогою цього офісного ..

Читати далі

Вітаємо зі Святом Преображення Господнього!

19.08.2016

Є привід до радості сьогодні: Преображення Господнє! Поставши в сяючих шатах, Господь тим, хто просить, дав надію. І день цей, з давніх тих ..

Читати далі

Читати всі новини

Етикетки та цінники: каталог, види, ціни на етикетки

Показувати:
Список
Сітка
Відображати:
Сортування
Етикетки самоклейкі Buromax
Для лазерних та струменевих принтерів, копіювальних апаратів. Щільність: 70 г/м2. Упаковка: 100 аркушів А4. Артикул Розмір етикетки, мм Кількість на аркуші, шт. BM.2810 ..
Етикетки самоклейкі Crystal
Для лазерних та струменевих принтерів, копіювальних апаратів. Упаковка: 100 аркушів А4. Розмір етикетки, мм Кількість на аркуші, шт. 210х297 1 210х148,5 ..
Етикетки самоклейкі Uni
Етикетки самоклейкі Uni. Універсальні паперові наліпки з прямокутними краями. Формат А4. Призначені для друку на монохромних лазерних та струменевих прінтерах. Розмір (мм х мм) Кількість на аркуші (шт) 210 х 297 1 ..
Етикетки та цінники: каталог, види, ціни на етикетки

Самоклейкі етикетки

Самоклейкі етикетки – це готові наліпки переважно білого кольору різного розміру та форми. На аркуші паперу А4 їх число може бути від 1 до 65. Такі етикетки виготовляються спеціально для друку за допомогою лазерного або струменевого принтера, а також для копіювальних апаратів. Самоклейкі етикетки використовуються в багатьох сферах, таких як: друк наліпок зі штрих-кодами, інформаційні наліпки на товар, маркувальні наліпки на коробки, цінники. Ціна на самоклейкі етикетки не залежить від їх кількості на аркуші паперу. В пачці 100 аркушів паперу формату А4.

Торговий дім «А-Плюс» пропонує Вам купити самоклейкі етикетки таких відомих виробників, як Uni та Buromax. Ці фірмі добре зарекомендували себе на українському ринку паперових виробів та канцелярського приладдя. Якість етикеток забезпечує безперебійний процес друку, такі етикетки не псують офісної техніки і не скорочують термін її експлуатації. Отже, якщо Вам треба надрукувати коротку інформацію про товар – самоклейкі етикетки – це саме те, що Вам потрібно!

Цінники

Також Ви можете купити цінники в рулонах. Такі наліпки більш традиційні і підійдуть для ручного заповнення, а також для етикет-пістолетів. Ми пропонуємо купити різних кольорів і форм, різною є і їхня кількість в рулоні. Ціна на цінники залежить від їхнього виду, з нею Ви можете ознайомитися в нашому прайс-листі.

Де купити самоклейкі етикетки та цінники?

Ми пропонуємо Вам безкоштовну доставку самоклейких етикеток та цінників разом з Вашим замовленням. Адже, доставка в межах міста дійсно безкоштовна і відбувається протягом 24 годин після замовлення. Окрім швидкої доставки, Торговий дім «А-Плюс» потішить Вас гуртовими цінами та якісними товарами з власного складу у Львові. Всі товари зберігаються у належних умовах, тому Ви можете не хвилюватися щодо їхніх властивостей. Якісний товар за приємною ціною буде доставлено вчасно! Щодо замовлень канцелярських товарів та паперу телефонуйте до наших менеджерів. Замовлення приймаємо по телефону або по електронній пошті.