Нотатки Госптовари Калькулятори Презентації Рапідографи
Категорії
Новини

Як обрати офісний степлер?

06.12.2016

Сьогодні хочемо дати декілька порад щодо вибору офісного степлера. Всі знають, для чого саме потрібен степлер в офісі: за допомогою цього офісного ..

Читати далі

Вітаємо зі Святом Преображення Господнього!

19.08.2016

Є привід до радості сьогодні: Преображення Господнє! Поставши в сяючих шатах, Господь тим, хто просить, дав надію. І день цей, з давніх тих ..

Читати далі

Читати всі новини

Канцелярські ножі: каталог, види, ціни на ножі

Показувати:
Список
Сітка
Відображати:
Сортування
Ніж канцелярській 18мм Buromax BM.4618
Пластиковий корпус з гумовими вставками. Металева направляюча. Автоматичний фіксатор леза. Індивідуальна блістерна упаковка. Змінні леза: BM.4691 Розмір: 160 х 42 х 20 мм. Ширина леза: 18 мм. ..
Ніж канцелярській 18мм Buromax BM.4648
Пластиковий корпус. Фіксатор леза. Індивідуальна блістерна упаковка. Змінні леза: BM.4691 Розмір: 150 х 30 х 12 мм. Ширина леза: 18 мм. ..
Ніж канцелярський Axent 6602-А
Ніж канцелярський Axent 6602-А Лезо 18мм + 2 запасних леза   ..
Канцелярські ножі: каталог, види, ціни на ножі

Канцелярський ніж: для чого він потрібен?

Канцелярський ніж є незамінним універсальним офісним інструментом . Головне призначення канцелярського ножа – це розрізання паперу. Ніж канцелярський незамінний там, де потребується тонкий та точний розріз паперу або іншого матеріалу. Саме тому, канцелярський ніж може використовуватися не тільки в офісі. Канцелярський ніж є необхідним інструментом на кожному складі, від ріже папір, картон, тонкий пластик, клейку стрічку. Також ножі канцелярські використовують шевці взуття, дизайнери, модельєри, рукодільниці. Складовими частинами сучасного канцелярського ножа є: корпус, який містить висувний механізм із лезом особливої конструкції. Лезо тонке і гостре, зі спеціальними насічками.

Основні характеристики ножів канцелярських

Для того, щоб купити канцелярский ніж, який би повністю відповідав Вашим вимогам, слід ознайомитися із головними відмінностями головних складових частин ножа:

- Корпус канцелярського ножа. Як правило, корпус сучасного ножа виготовляється з пластику. Пластиковий корпус достатньо міцний та небагато важить. Безпека корпусу, механізм подачі леза та його ергономічність корпусу також відіграють важливу роль. Канцелярський ніж не має вислизати з рук, добре лежати в руці. Тому деякі моделі канцелярських ножів мають гумові вставки для кращої фіксації в руці при використанні.

- Лезо канцелярського ножа має бути виготовлено з високоякісної сталі. Від якості сталі залежить міцність леза. Також важлива і якість заточки леза. Як правило, лезо канцелярського ножа тонке і поділено на секції. Якщо кінець ріжучого сегмента затупиться, одну секцію можна легко відломити і надати доступ до наступної гострої частини.

- Механізм фіксації леза має суттєвий вплив на точність і якість зрізу. Також від механізму залежить і безпека при роботі з ножем. Механізм має точно і міцно фіксувати лезо, не дозволяти йому ковзати.

Від чого залежить ціна на канцелярський ніж?

Отже, ціна на канцелярський ніж залежить від матеріалу, з якого виготовлений корпус, від якості направляючої, а також від якості та ширини леза. Ми пропонуємо купити канцелярські ножі із шириною леза 9 або 18 мм, в залежності від Ваших потреб.

Де купити канцелярський ніж?

Купити канцелярський ніж у Львові Ви можете, звернувшись до наших менеджерів. Зробити це можна, зателефонувавши, надіславши електронного листа, або за допомогою skype. Також Ви можете взнати актуальні ціни на канцелярські ножі в наших менеджерів. Торговий дім «А-Плюс» пропонує замовити канцелярські ножі, а також інші канцтовари та офісний папір з доставкою в офіс. Доставка канцтоварів та паперу в офіс є безкоштовною і відбувається у зручний для Вас час. Ми пропонуємо купити якісні канцелярські товари за привабливими цінами у Львові.