Нотатки Госптовари Калькулятори Презентації Рапідографи
Категорії
Новини

Як обрати офісний степлер?

06.12.2016

Сьогодні хочемо дати декілька порад щодо вибору офісного степлера. Всі знають, для чого саме потрібен степлер в офісі: за допомогою цього офісного ..

Читати далі

Вітаємо зі Святом Преображення Господнього!

19.08.2016

Є привід до радості сьогодні: Преображення Господнє! Поставши в сяючих шатах, Господь тим, хто просить, дав надію. І день цей, з давніх тих ..

Читати далі

Читати всі новини

Канцелярські ножі

Показувати:
Список
Сітка
Відображати:
Сортування
Ніж канцелярський 18мм Buromax BM.4616
Ніж універсальний 18мм Buromax BM.4616 - використовуються для різання картону і інших щільних матеріалів. Пластиковий корпус з гумовими вставками стійкий до механічних ушкоджень, запобігає ковзанню і зручно розташовується у руці. Лезо виготовлено з високоякісної сталі і має надійний механ..
Ніж канцелярський 18мм Buromax BM.4618
Ніж універсальний 18мм Buromax BM.4618 Пластиковий корпус з гумовими вставками стійкий до механічних ушкоджень, запобігає ковзанню і зручно розташовується у руці. Має спеціальний отвір для можливості повісити ніж. Металева направляюча. Автоматичний фіксатор леза. Розмір: 160 х..
Ніж канцелярський 18мм Buromax BM.4648
Ніж канцелярський 18мм Buromax BM.4648 -  для різання картону та інших щільних матеріалів. Пластиковий корпус стійкий до механічних ушкоджень, а гумові вставки на корпусі запобігають ковзанню, ніж зручно розташовується в руці. Лезо, шириною 18мм, виготовлене з високоякісної сталі і м..
Ніж канцелярський 18мм Jobmax Buromax BM.4646
Ніж канцелярський 18мм Jobmax Buromax BM.4646 - офісний інструмент для різання картону і інших щільних матеріалів. Корпус виготовлений із кольорового пластику. Розмір: 150 х 30 х 12 мм. Ширина леза: 18 мм. Індивідуальна блістерна упаковка. Для даного ножа використовуються..
Ніж канцелярський 9мм Buromax BM.4601
Ніж універсальний 9мм Buromax BM.4601 Пластиковий корпус з гумовими вставками стійкий до механічних ушкоджень, запобігає ковзанню, ніж зручно розташовується у руці. Має спеціальний отвір для можливості повісити ніж. Металева направляюча. Автоматичний фіксатор леза. Розмір: 135..
Ніж канцелярський 9мм Jobmax Buromax BM.4631
Ніж канцелярський 9мм Jobmax Buromax BM.4631 - офісний інструмент для різання картону і інших щільних матеріалів. Корпус виготовлений із кольорового пластику. Розмір: 130 х 15 х 6 мм. Ширина леза: 9 мм. Індивідуальна блістерна упаковка. Для даного ножа використовуються зм..
Ніж канцелярський металевий 18мм Buromax BM.4620
Ніж канцелярський металевий 18мм Buromax BM.4620 Металевий корпус стійкий до механічних ушкоджень. Має рельєфні заглиблення з гумовою вставкою, що запобігає ковзанню, і  ніж зручно розташовується у руці. Має спеціальний отвір для можливості повісити ніж. Є металева направляюч..
Ніж канцелярський універсальний 18мм Jobmax Buromax BM.4617
Ніж універсальний 18мм Jobmax Buromax BM.4617 - офісний інструмент для різання картону і інших щільних матеріалів. Пластиковий корпус стійкий до механічних ушкоджень. Лезо виготовлене зі сталі з надійним механізмом фіксації, що забезпечує нерухомість леза під час роботи Наявність мета..
Ніж канцелярський універсальний 9мм Jobmax Buromax BM.4602
Ніж універсальний 9мм Jobmax Buromax BM.4602 - офісний інструмент для різання картону і інших щільних матеріалів. Пластиковий корпус стійкий до механічних ушкоджень. Лезо виготовлене зі сталі з надійним механізмом фіксації, що забезпечує нерухомість леза під час роботи Наявність метал..
Ніж канцелярський Axent 6401-A, лезо 9 мм, асортимент кольорів
Ніж канцелярський Axent 6401-A має сталеве багатосекційне лезо 9 мм. Ергономічний корпус з міцного пластику, механізм ступінчастої подачі леза. Фіксатор леза. Упаковка: дисплей - асорті. 4 кольори (салатовий, фіолетовий, помаранчевий, рожевий). ..
Ніж канцелярський Axent 6402-A, лезо 18 мм, асортимент кольорів
Канцелярський ніж Axent 6402-A,зі сталевим багатосекційним лезом 18 мм. Ергономічний корпус з міцного пластику, механізм ступінчастої подачі леза. Фіксатор леза. Упаковка: дисплей - асорті. 4 кольори (салатовий, фіолетовий, помаранчевий, рожевий) ..
Ніж канцелярський Axent 6501-А, лезо 9 мм
Канцелярський ніж Axent 6501-А зі сталевим багатосекційним лезом 9 мм. Корпус з міцного пластика, механізм ступінчастої подачі леза.Є фіксатор леза. Блістерна упаковка.       ..
Ніж канцелярський Axent 6502-А, лезо 18 мм
Ніж канцелярський Axent 6502-A має сталеве багатосекційні лезо 18 мм. Корпус з міцного пластику, механізм ступінчастої подачі леза. Фіксатор леза, отвір в рукоятці для шнурка. Блістерна упаковка. ..
Ніж канцелярський Axent 6601-А, лезо 9 мм + 2 запасних леза
Ніж канцелярський Axent 6601-А зі сталевим багатосекційним лезом 9мм (В комплекті: 2 запасних леза). Корпус виготовлений із міцного пластика, В ножі - механізм ступінчастої подачі леза, металеві напрямні. Автоматичний фіксатор леза. ..
Ніж канцелярський Axent 6602-А, лезо 18 мм + 2 запасних леза
Ніж канцелярський Axent 6602-А зі сталевим багатосекційним лезом 18 мм (додається 2 запасних леза). Корпус виготовлений із міцного пластика. Металеві напрямні. Автоматичний фіксатор леза. Отвір в рукоятці для шнурка.   ..
Канцелярські ножі

Канцелярський ніж: для чого він потрібен?

Канцелярський ніж є незамінним універсальним офісним інструментом . Головне призначення канцелярського ножа – це розрізання паперу. Ніж канцелярський незамінний там, де потребується тонкий та точний розріз паперу або іншого матеріалу. Саме тому, канцелярський ніж може використовуватися не тільки в офісі. Канцелярський ніж є необхідним інструментом на кожному складі, від ріже папір, картон, тонкий пластик, клейку стрічку. Також ножі канцелярські використовують шевці взуття, дизайнери, модельєри, рукодільниці. Складовими частинами сучасного канцелярського ножа є: корпус, який містить висувний механізм із лезом особливої конструкції. Лезо тонке і гостре, зі спеціальними насічками.

Основні характеристики ножів канцелярських

Для того, щоб купити канцелярский ніж, який би повністю відповідав Вашим вимогам, слід ознайомитися із головними відмінностями головних складових частин ножа:

- Корпус канцелярського ножа. Як правило, корпус сучасного ножа виготовляється з пластику. Пластиковий корпус достатньо міцний та небагато важить. Безпека корпусу, механізм подачі леза та його ергономічність корпусу також відіграють важливу роль. Канцелярський ніж не має вислизати з рук, добре лежати в руці. Тому деякі моделі канцелярських ножів мають гумові вставки для кращої фіксації в руці при використанні.

- Лезо канцелярського ножа має бути виготовлено з високоякісної сталі. Від якості сталі залежить міцність леза. Також важлива і якість заточки леза. Як правило, лезо канцелярського ножа тонке і поділено на секції. Якщо кінець ріжучого сегмента затупиться, одну секцію можна легко відломити і надати доступ до наступної гострої частини.

- Механізм фіксації леза має суттєвий вплив на точність і якість зрізу. Також від механізму залежить і безпека при роботі з ножем. Механізм має точно і міцно фіксувати лезо, не дозволяти йому ковзати.

Від чого залежить ціна на канцелярський ніж?

Отже, ціна на канцелярський ніж залежить від матеріалу, з якого виготовлений корпус, від якості направляючої, а також від якості та ширини леза. Ми пропонуємо купити канцелярські ножі із шириною леза 9 або 18 мм, в залежності від Ваших потреб.

Де купити канцелярський ніж?

Купити канцелярський ніж у Львові Ви можете, звернувшись до наших менеджерів. Зробити це можна, зателефонувавши, надіславши електронного листа, або за допомогою skype. Також Ви можете взнати актуальні ціни на канцелярські ножі в наших менеджерів. Торговий дім «А-Плюс» пропонує замовити канцелярські ножі, а також інші канцтовари та офісний папір з доставкою в офіс. Доставка канцтоварів та паперу в офіс є безкоштовною і відбувається у зручний для Вас час. Ми пропонуємо купити якісні канцелярські товари за привабливими цінами у Львові.