Нотатки Госптовари Калькулятори Презентації Рапідографи
Категорії
Новини

Як обрати офісний степлер?

06.12.2016

Сьогодні хочемо дати декілька порад щодо вибору офісного степлера. Всі знають, для чого саме потрібен степлер в офісі: за допомогою цього офісного ..

Читати далі

Вітаємо зі Святом Преображення Господнього!

19.08.2016

Є привід до радості сьогодні: Преображення Господнє! Поставши в сяючих шатах, Господь тим, хто просить, дав надію. І день цей, з давніх тих ..

Читати далі

Читати всі новини

Ножиці офісні

Показувати:
Список
Сітка
Відображати:
Сортування
Ножиці Buromax BM.4533
  Особливість гумові вставки Матеріал пластик Серія JOBMAX Розмір/формат 163 мм ..
Ножиці ZiBi KIDS Line "Зіг-Заг" ZB.5020
  Особливість зигзаг Матеріал пластик Серія Kids line Розмір/формат 165 мм ..
Ножиці ZiBi KIDS Line ZB.5000
  Особливість ергономічні ручки Матеріал пластик Серія Kids line Розмір/формат 123 мм ..
Ножиці ZiBi KIDS Line ZB.5001
  Особливість з лінійкою Матеріал пластик Серія Kids line Розмір/формат 132 мм ..
Ножиці офісні 15 см Buromax BM.4522
Ножиці офісні 15 см Buromax BM.4522 - підходять для різання паперу, картону, фотопаперу, тканини і т.п. Плавний та м’який хід різання. Леза виготовлені з нержавіючої сталі. Заокруглені леза гарантують безпеку під час різання. Матеріал ручок: пластик. Форма ручок забезпечу..
Ножиці офісні 16 см Buromax BM.4507
Ножиці офісні 16 см Buromax BM.4507 - підходять для різання паперу, картону, фотопаперу, тканини і т.п. Плавний та м’який механізм різання. Леза виготовлені з нержавіючої сталі. Заокруглені леза гарантують безпеку під час різання. Матеріал ручок: пластик чорного кольору. Ергон..
Ножиці офісні 16 см Buromax BM.4520
Ножиці офісні 16 см Buromax BM.4520 - підходять для різання паперу, картону, фотопаперу, тканини та ін. Плавний та м’який хід різання. Цільнометалевий корпус з пластиковими накладками з гумовими вставками на ручках. Леза виготовлені з нержавіючої сталі. Заокруглені леза гарантують..
Ножиці офісні 16,5 см Buromax BM.4502
Ножиці офісні 16,5 см Buromax BM.4502 - підходять для різання паперу, картону, фотопаперу, тканини і т.п. Леза виготовлені з нержавіючої сталі. Плавний та м’який хід різання. Цільнометалевий корпус з гумовими вставками на ручках. Заокруглені леза гарантують безпеку під час різання..
Ножиці офісні 16,5 см Buromax BM.4525, ножиці 19 см Buromax BM.4526
Ножиці офісні 16,5 см Buromax BM.4525, ножиці 19 см Buromax BM.4526 - підходять для різання паперу, картону, фотопаперу, тканини і т.п. Леза виготовлені з нержавіючої сталі. Плавний та м’який хід різання. Матеріал ручок: пластик синього кольору з гумовими вставками. Ергономічна фо..
Ножиці офісні 16,5см Buromax BM.4531, ножиці 17,8 см Buromax BM.4532
Ножиці офісні 16,5см Buromax BM.4531, ножиці 17,8 см Buromax BM.4532 - підходять для різання паперу, картону, фотопаперу, тканини та ін. Виготовлені із нержавіючої сталі. Мають пластикові ручки з гумовими вставками. Індивідуальна блістерна упаковка. Довжина: 165 мм, 178 мм. ..
Ножиці офісні 17,5 см Buromax BM.4504
Ножиці офісні 17,5 см Buromax BM.4504 - підходять для різання паперу, картону, фотопаперу, тканини і т.п. Леза виготовлені з нержавіючої сталі. Плавний та м’який хід різання. Заокруглені леза гарантують безпеку під час різання. Матеріал ручок: пластик синього кольору з гумовими вс..
Ножиці офісні 17,8 см Buromax BM.4519
Ножиці офісні 17,8 см Buromax BM.4519 - підходять для різання паперу, картону, фотопаперу, тканини і т.п. Леза виготовлені з нержавіючої сталі. Плавний та м’який хід різання. Лінійка на лезах для зручності розрізання. Заокруглені леза гарантують безпеку під час різання. Матері..
Ножиці офісні 17,8 см Buromax BM.4527, ножиці 20,3 см Buromax BM.4528
Ножиці офісні 17,8 см Buromax BM.4527, ножиці 20,3 см Buromax BM.4528 - підходять для різання паперу, картону, фотопаперу, тканини та ін. Леза виготовлені із нержавіючої сталі. Мають пластикові ручки з гумовими вставками. Індивідуальна блістерна упаковка. Довжина: 178 мм, 203 мм. ..
Ножиці офісні 18 см Buromax BM.4512
Ножиці офісні 18 см Buromax BM.4512 - підходять для різання паперу, картону, фотопаперу, тканини та ін. Виготовлені із нержавіючої сталі. Мають пластикові ручки з гумовими вставками. Індивідуальна блістерна упаковка. Довжина: 180 мм. ..
Ножиці офісні 19,7 см Buromax BM.4501
Ножиці офісні 19,7 см Buromax BM.4501 - підходять для різання паперу, картону, фотопаперу, тканини і т.п. Леза виготовлені з нержавіючої сталі. Плавний та м’який хід різання. Цільнометалевий корпус з гумовими вставками на ручках. Заокруглені леза гарантують безпеку під час різання..
Ножиці офісні

Історія винайдення ножиць

Ножиці є інструментом для різання або стриження. Цей інструмент складається з двох з'єднаних навхрест ножів з ручками-кільцями. Історія ножиць налічує вже багато сторіч. Зараз можна знайти безліч різновидів ножиць, адже вони використовуються в багатьох сферах життя, тому пристосовані для виконання окремих функцій. Є, наприклад, ножиці перукарські, ножиці по металу, є хірургічні, є садові, а також канцелярські ножиці, без яких не може обійтись жоден офіс. Найперші ножиці були знайдені археологами на Середньому Заході. Вони були призначені для стрижки овець і мають вік понад 3 тисячі років. Звісно, ці ножиці відрізняються від сучасних ножиць, і більше походять на пінцет з лезами на кінцях. Значно пізніше до ножиць застосували важільний механізм, два леза склали і закріпили гвіздком. Ще пізніше зігнули ручки кільцями. Таких механізм був набагато зручніших у використанні та добре себе зарекомендував. Тепер в роботі з ножицями можна було не докладати значних фізичних зусиль, а самостійно регулювати глибину розрізу.

Де купити канцелярські ножиці у Львові?

Ми пропонуємо купити ножиці для щоденної офісної роботи. Адже, погодьтесь, роботи в ножиць набагато більше, ніж так здається на перших погляд. Але не слід використовувати канцелярські ножиці не за призначенням, наприклад, розрізати тканину. Такі ножиці призначені тільки для розрізання паперу і мають спеціальну середню ступінь заточування і розрізання будь-яких інших матеріалів може їх затупити. Ціна на ножиці залежить від багатьох факторів. По-перше, це фірма-виробник. Ми пропонуємо ножиці таких виробників, як Buromax, Skiper та Soho. Вироби цих фірм добре зарекомендували себе в середньому ціновому сегменті офісних інструментів. По-друге, ціна на офісні ножиці залежить від довжини ножиць та конструкції. Для зручності використання, ножиці можуть бути повністю металеві, з пластиковими ручками, або з гумовими вставками на ручках. Кожен може обрати собі розмір, конструкцію за оптимальну ціну.

Ви можете замовити ножиці, а також оформити доставку канцтоварів та паперу до Вас в офіс. Просимо зв’язатися з нашими менеджерами, вони радо нададуть консультацію і спростять вибір ножиць. Актуальні ціни на ножиці Ви також можете побачити в прайс-листі, що постійно оновлюється. Наші ціни і асортимент Вас приємно здивують.