Нотатки Госптовари Калькулятори Презентації Рапідографи
Категорії
Новини

Як обрати офісний степлер?

06.12.2016

Сьогодні хочемо дати декілька порад щодо вибору офісного степлера. Всі знають, для чого саме потрібен степлер в офісі: за допомогою цього офісного ..

Читати далі

Вітаємо зі Святом Преображення Господнього!

19.08.2016

Є привід до радості сьогодні: Преображення Господнє! Поставши в сяючих шатах, Господь тим, хто просить, дав надію. І день цей, з давніх тих ..

Читати далі

Читати всі новини

Ножиці офісні: каталог, види, ціни на ножиці

Показувати:
Список
Сітка
Відображати:
Сортування
Ножиці 15 см Buromax BM.4522
Ножиці офісні. Підходять для різання паперу, картону, фотопаперу, тканини і т.п. Плавний та м’який хід різання. Леза виготовлені з нержавіючої сталі. Заокруглені леза гарантують безпеку під час різання. Матеріал ручок: пластик сірого кольору. Форма ручок забезпечує комфорт..
Ножиці 15 см Optima О44418
Пластикові рукоятки з ергономічними гумовими вставками. Сталеві леза. Товщина металу – 2мм. Дзеркальна поліровка лез. Кріплення лез - сталевий гвинт. У картонній упаковці з підвісом.   ..
Ножиці 16 см Buromax BM.4507
Ножиці офісні. Підходять для різання паперу, картону, фотопаперу, тканини і т.п. Плавний та м’який механізм різання. Леза виготовлені з нержавіючої сталі. Заокруглені леза гарантують безпеку під час різання. Матеріал ручок: пластик чорного кольору. Ергономічна форма ручок ..
Ножиці 16 см Buromax BM.4520
Ножиці офісні. Підходять для різання паперу, картону, фотопаперу, тканини та ін. Плавний та м’який хід різання. Цільнометалевий корпус з пластиковими накладками з гумовими вставками на ручках. Леза виготовлені з нержавіючої сталі. Заокруглені леза гарантують безпеку під час рі..
Ножиці 17 см Buromax BM.4504
Ножиці офісні. Підходять для різання паперу, картону, фотопаперу, тканини і т.п. Леза виготовлені з нержавіючої сталі. Плавний та м’який хід різання. Заокруглені леза гарантують безпеку під час різання. Матеріал ручок: пластик синього кольору з гумовими вставками. Ергономі..
Ножиці 18 см Buromax BM.4513
Нержавіюча сталь. Пластикові ручки з гумовими вставками. Індивідуальна блістерна упаковка. Довжина: 180 мм. ..
Ножиці 18 см Buromax BM.4519
Ножиці офісні. Підходять для різання паперу, картону, фотопаперу, тканини і т.п. Леза виготовлені з нержавіючої сталі. Плавний та м’який хід різання. Лінійка на лезах для зручності розрізання. Заокруглені леза гарантують безпеку під час різання. Матеріал ручок: пластик чор..
Ножиці 18 см Economix Е40413
Ножиці офісні. Дзеркальна поліровка лез. Пластикові рукоятки. ..
Ножиці 20 см Buromax BM.4501
Ножиці офісні. Підходять для різання паперу, картону, фотопаперу, тканини і т.п. Леза виготовлені з нержавіючої сталі. Плавний та м’який хід різання. Цільнометалевий корпус з гумовими вставками на ручках. Лінійка на лезах для зручності розрізання. Заокруглені леза гарантую..
Ножиці 20 см Economix Е40424
Ножиці офісні суцільнометалеві. Ергономічні гумові вставки на ручках. Леза поліровані під сатин. У картонній упаковці з підвісом. ..
Ножиці 21 см Buromax BM.4503
Ножиці офісні. Підходять для різання паперу, картону, фотопаперу, тканини і т.п. Леза виготовлені з нержавіючої сталі. Плавний та м’який хід різання. Заокруглені леза гарантують безпеку під час різання. Матеріал ручок: пластик синього кольору з гумовими вставками. Ергономі..
Ножиці 21 см Buromax BM.4512
Нержавіюча сталь. Пластикові ручки з гумовими вставками. Індивідуальна блістерна упаковка. Довжина: 210 мм.   ..
Ножиці 21 см Buromax BM.4521
Ножиці офісні. Підходять для різання паперу, картону, фотопаперу, тканини та ін. Плавний та м’який хід різання. Цільнометалевий корпус з пластиковими накладками з гумовими вставками на ручках. Леза виготовлені з нержавіючої сталі. Заокруглені леза гарантують безпеку під час рі..
Ножиці офісні: каталог, види, ціни на ножиці

Історія винайдення ножиць

Ножиці є інструментом для різання або стриження. Цей інструмент складається з двох з'єднаних навхрест ножів з ручками-кільцями. Історія ножиць налічує вже багато сторіч. Зараз можна знайти безліч різновидів ножиць, адже вони використовуються в багатьох сферах життя, тому пристосовані для виконання окремих функцій. Є, наприклад, ножиці перукарські, ножиці по металу, є хірургічні, є садові, а також канцелярські ножиці, без яких не може обійтись жоден офіс. Найперші ножиці були знайдені археологами на Середньому Заході. Вони були призначені для стрижки овець і мають вік понад 3 тисячі років. Звісно, ці ножиці відрізняються від сучасних ножиць, і більше походять на пінцет з лезами на кінцях. Значно пізніше до ножиць застосували важільний механізм, два леза склали і закріпили гвіздком. Ще пізніше зігнули ручки кільцями. Таких механізм був набагато зручніших у використанні та добре себе зарекомендував. Тепер в роботі з ножицями можна було не докладати значних фізичних зусиль, а самостійно регулювати глибину розрізу.

Де купити канцелярські ножиці у Львові?

Ми пропонуємо купити ножиці для щоденної офісної роботи. Адже, погодьтесь, роботи в ножиць набагато більше, ніж так здається на перших погляд. Але не слід використовувати канцелярські ножиці не за призначенням, наприклад, розрізати тканину. Такі ножиці призначені тільки для розрізання паперу і мають спеціальну середню ступінь заточування і розрізання будь-яких інших матеріалів може їх затупити. Ціна на ножиці залежить від багатьох факторів. По-перше, це фірма-виробник. Ми пропонуємо ножиці таких виробників, як Buromax, Skiper та Soho. Вироби цих фірм добре зарекомендували себе в середньому ціновому сегменті офісних інструментів. По-друге, ціна на офісні ножиці залежить від довжини ножиць та конструкції. Для зручності використання, ножиці можуть бути повністю металеві, з пластиковими ручками, або з гумовими вставками на ручках. Кожен може обрати собі розмір, конструкцію за оптимальну ціну.

Ви можете замовити ножиці, а також оформити доставку канцтоварів та паперу до Вас в офіс. Просимо зв’язатися з нашими менеджерами, вони радо нададуть консультацію і спростять вибір ножиць. Актуальні ціни на ножиці Ви також можете побачити в прайс-листі, що постійно оновлюється. Наші ціни і асортимент Вас приємно здивують.