Нотатки Госптовари Калькулятори Презентації Рапідографи
Категорії
Новини

Як обрати офісний степлер?

06.12.2016

Сьогодні хочемо дати декілька порад щодо вибору офісного степлера. Всі знають, для чого саме потрібен степлер в офісі: за допомогою цього офісного ..

Читати далі

Вітаємо зі Святом Преображення Господнього!

19.08.2016

Є привід до радості сьогодні: Преображення Господнє! Поставши в сяючих шатах, Господь тим, хто просить, дав надію. І день цей, з давніх тих ..

Читати далі

Читати всі новини

Ключниці

Показувати:
Список
Сітка
Відображати:
Сортування
Ідентифікатори для ключів Economix E41637
Брелок для ключів. Розмір: 60 х 22 мм. Пластиковий. На металевому кільці з полем для написів. Кольори асорті. ..
Ідентифікатори для ключів Economix E41645
Брелок для ключів Economix. Розмір: 46 х 26 мм. Пластиковий. На металевому кільці з полем для написів. Кольори асорті. ..
Шафа для ключів Optima O75404
Шафа для ключів металева. Настінна, на замку. Брелоки з полем для написів. Кількість ключів: 64 шт. ..
Шафи для ключів Buromax
Матеріал: сталь 0,8мм. Покриття: порошкове напилення. Замок: кодовий, трирозрядний. Брелоки зі змінним індексом. Настінне кріплення, елементи кріплення в комплекті. Колір: чорний матовий. Артикул Кількість ключів ..
Ключниці

Шафа для ключів

Ми із превеликим задоволенням хочемо розказати Вам про річ, яка може стати незамінною для офісів з великою кількістю кабінетів, складських та підсобних приміщень, що зачиняються на замки.

Так, це - шафка для ключів. Завдяки неї забезпечується безпека та збереження товарно-матеріальних цінностей. Також бокс для ключів вирішує проблему обліку і впорядкування ключів, допомагає регламентувати доступ до них.

Де і як купити бокс для ключів?

Перед тим, як купити шафу для ключів, слід знати, яка кількість ключів має в ній зберігатися. Адже, кількість ключів – головний параметр, від якого залежить розмір самої шафки.

Ціна на бокс для ключів, головним чином, залежить від розміру шафки і виробника. Торговий дім «А-Плюс», окрім якісних канцелярських товарів та паперу з доставкою в офіс, пропонує купити бокси для ключів від виробників, які добре себе зарекомендували себе у виробництві боксів та брелоків для ключів.

З чого складається шафа для ключів?

Зазвичай бокси для ключів виготовляються з високоякісної сталі товщиною 0,8-1мм із порошковим запиленням. Бокси оснащені кодовим трирозрядним замком або закриваються на ключ.

Ключниці мають настінне кріплення. Зазвичай елементи кріплення входять до комплекту, тож монтаж боксу на стіну не завдасть великого клопоту.

Як ми вже писали, шафи для ключів мають різний розмір, і це залежить від кількості ключів, які Ви хочете в ній зберігати. Отже, шафа на 24 ключів буде мати розмір 250 х 180мм, шафа на 36 ключів – 300 х 240 мм, а бокс на 57 ключів буде мати розмір 370 х 280 мм. Товщина боксів однакова – 80 мм в незалежності від кількості ключів всередині. Шафи комплектуються брелоками для ключів.

Брелоки для ключів можуть легко бути персоніфіковані. Зазвичай ідентифікатори для ключів мають паперовий змінний двосторонній індекс для надписів. Індекс надійно захищений спеціальною плівкою від забруднень та пошкоджень. Брелки, як правило, виготовляються з кольорового пластика, тож Ви можете підібрати колір дотримуючись фірмового стилю Вашої фірми.

Ви можете купити брелки для ключів як в комплекті до шафи, так і окремо. Ми пропонуємо купити ідентифікатори для ключів у Львові будь-яких форм та кольорів за привабливою ціною.