Нотатки Госптовари Калькулятори Презентації Рапідографи
Категорії
Новини

Як обрати офісний степлер?

06.12.2016

Сьогодні хочемо дати декілька порад щодо вибору офісного степлера. Всі знають, для чого саме потрібен степлер в офісі: за допомогою цього офісного ..

Читати далі

Вітаємо зі Святом Преображення Господнього!

19.08.2016

Є привід до радості сьогодні: Преображення Господнє! Поставши в сяючих шатах, Господь тим, хто просить, дав надію. І день цей, з давніх тих ..

Читати далі

Читати всі новини

Печатки та штампи

Показувати:
Список
Сітка
Відображати:
Сортування
Датер міні літери, цифри, 3мм, Shiny S-300
Міні-датер пластиковий, цифровий. Висота шрифту – 3мм. Корпус оснастки чорного кольору. Укомплектований штемпельною подушкою S-300-7 синього кольору. ..
Датер міні літери, цифри, 4мм, Shiny S-400
Міні-датер пластиковий, український шрифт. Висота шрифту – 4мм. Корпус оснастки чорного кольору. Укомплектований штемпельною подушкою S-400-7 синього кольору.  ..
Датери міні GRM
Міні-датер GRM. Міцний пластиковий корпус. Використовується для відбитку дати/терміну на документах. Зміна дати відбувається вручну за допомогою стрічкового механізму. Змінна штемпельна подушка синього кольору. Артикул Формат місяця Висота шр..
Нумератор міні, 6-розрядний, 3мм, Shiny S-309
Міні-нумератор пластиковий, 6 розрядів. Висота знаків – 3мм. Корпус оснастки чорного кольору. Укомплектований штемпельною подушкою S-300-7 синього кольору.  ..
Оснастка для круглої печатки D 40мм, Trodat 46040
Максимальний розмір кліше 40мм. Внутрішній діаметр 22 мм. Колір змінної подушки - синій, червоний. Колір корпуса: червоний, сірий, синій, блакитний. ..
Оснастка для круглої печатки D 40мм, Trodat 4940
Максимальний розмір кліше 40мм. Закривається футляром. Колір змінної подушки - синій, червоний. Колір корпуса: синій, чорний. ..
Оснастка для круглої печатки D 42мм, Shiny R-542
Оснастка діаметром 42мм з автоматичним зафарбовуванням кліше. Кольори корпусів оснасток в асортименті. Укомплектована штемпельною подушкою R-542-7 синього кольору.  ..
Оснастка для круглої печатки D 45мм, Trodat 46045
Максимальний розмір кліше 45 мм. Колір змінної подушки - синій. Колір корпуса: синій, чорний. ..
Оснастка для круглої печатки D 45мм, Trodat 5215
Оснастка для печатки металева. Автоматична остастка дозволяє зробити чіткий відбиток на документі з рівномірною насиченістю та кольоровим тоном. Доцільно використовувати для основних печаток, а також для печаток із захистом (підвищеної складності) або таких, що містять великий об'єм інфор..
Оснастка для круглої печатки D 52мм, Shiny R-552
Оснастка діаметром 52мм з автоматичним зафарбовуванням кліше. Кольори корпусів оснасток в асортименті. Укомплектована штемпельною подушкою R-552-7 синього кольору.  ..
Оснастка для штампів Shiny S-852, вишиванка
Пластикова оснастка для штампа, розмір 14 х 38мм. Матеріал: пластик. Корпуси оснастки: синій, червоний, білий. Укомплектована штемпельною подушкою S-852-7 синього кольору.  ..
Оснастка для штампів Shiny S-852, карбон
Пластикова оснастка для штампа, розмір 14 х 38мм. Матеріал: пластик. Корпуси оснастки: синій, червоний, білий, синій, світло-зелений. Наявність змінної пластикової панелі, яку можна використовувати для підкреслення індивідуального фірмового стилю. Укомплектована штемпельною подушк..
Оснастка для штампів Shiny S-852, картинки
Пластикова оснастка для штампа, розмір 14 х 38мм. Матеріал: пластик. Оформлення: «картинки» у варіантах: маки, гори, повітряні кулі, земля, море. Наявність змінної пластикової панелі, яку можна використовувати для підкреслення індивідуального фірмового стилю. Витягання подушки від..
Оснастка для штампів Trodat 4912
Оснастка для печаток та штампів пластикова. Максимальний розмір кліше: 47 х 18 мм. Змінна штемпельна подушка в комплекті, колір змінної подушки - синій. Колір корпуса: синій, червоний. ..
Оснастка для штампів Trodat 4913
Оснастка для печаток та штампів пластикова. Максимальний розмір кліше: 58 х 22 мм. Змінна штемпельна подушка в комплекті, колір змінної подушки - синій. Колір корпуса: синій, червоний. ..
Печатки та штампи

Деякі речі є незамінними в роботі фірми. Печатки та штампи використовуються в офісі, магазині, в будь-якій установі. Ми пропонуємо купити штемпельне приладдя для будь-яких цілей від відомих виробників, продукція яких в Україні перевірена часом. Штемпельне приладдя налічує десятки найменувань, для того, щоб обрати саме те, що відповідатиме Вашим цілям, пропонуємо ознайомитися з основними видами.

Оснастки для печаток

Оснастка для круглої печатки використовується для головної юридичної печатки організації, яка ставиться на зовнішніх документах. В сучасному діловому світі популярними стали автоматичні оснастки для круглих печаток. Це, по суті, покращена версія ручної печатки, але користуватися автоматичною оснасткою значно зручніше. По-перше, вона не забруднює руки через відсутність прямого контакту рук з чорнилами. По-друге, Ви потребуєте менше речей. Якщо раніше для відбитку була потрібна не тільки сама основа-печатка, але й подушечка, змочена чорнилом, то тепер за весь процес відповідає тільки один пристрій.

Як працює автоматична оснастка для печатки?

Автоматична оснастка для печатки складається з бази та поворотного механізму з кліше. У вихідному положенні кліше притиснуте до чорнильної подушки. При натисканні на верхню частину конструкції, завдяки спеціальному механізму, кліше перевертається та опускається, залишаючи відбиток на папері. Після цього кліше повертається у вихідне положення. Ми пропонуємо купити оснастки для круглих печаток у Львові для печаток з діаметром кліше від 40 та 50мм, пластикові та металеві, різних кольорів від виробників, що добре зарекомендували себе у виробництві печаток та штампів.

Оснастки для штампів

Штампи, як правило, використовуються у внутрішньому обороті документів. Автоматична оснастка для штампів має такий самий механізм, як і в автоматичної оснастки для круглої печатки. Існують стандартні штампи, в яких вже міститься інформація. Прикладом таких штампів є «оплачено», «для перепусток», «відвантажено», «погоджено» і т.п. Також інформацію, яку буде містити штамп, Ви можете створити власноруч.

Самонабірні штампи

Штампи самонабірні – це ідеальний варіант для тих, хто хоче зекономити на виготовленні кліше, адже створити штамп самостійно за допомогою каси літер та цифр – дуже просто! Також купити самонабірний штамп ми пропонуємо тим, хто планує змінювати інформацію на штампі і не хоче витрачати зайві кошти на купівлю другої оснастки.

Датери та нумератори

Такі речі, як датери та нумератори використовуються для відбитку дати або терміну на документах. За допомогою стрічкового механізму Ви можете самостійно змінювати інформацію. Ми пропонуємо купити датер, нумератор у Львові, що ідеально виконуватиме свої функції. Адже вони розрізняються за висотою шрифту та кількістю розрядів. Ви з легкістю зможете обрати саме той, що підходить для Вашої роботи.

В нашому каталозі Ви знайдете також всі необхідні аксесуари для штемпельного приладдя: змінні штемпельні подушки, штемпельну фарбу різних кольорів, футляри для круглих печаток. Замовляйте штемпельне приладдя з доставкою офіс від ТД «А-Плюс». Ми гарантуємо своєчасну доставку та прийнятні ціни на печатки та штампи.