Нотатки Госптовари Калькулятори Презентації Рапідографи
Категорії
Новини

Як обрати офісний степлер?

06.12.2016

Сьогодні хочемо дати декілька порад щодо вибору офісного степлера. Всі знають, для чого саме потрібен степлер в офісі: за допомогою цього офісного ..

Читати далі

Вітаємо зі Святом Преображення Господнього!

19.08.2016

Є привід до радості сьогодні: Преображення Господнє! Поставши в сяючих шатах, Господь тим, хто просить, дав надію. І день цей, з давніх тих ..

Читати далі

Читати всі новини

Настільні набори з наповненням

Показувати:
Список
Сітка
Відображати:
Сортування
Набір настільний 13 предметів (360⁰) Buromax BM.6304-01, чорний
Набір настільний 13 предметів (360⁰) Buromax BM.6304-01, чорний - зручний, функціональний та стильний набір з наповненням, допоможе зробити будь-яке робоче місце максимально комфортним. Пластикова підставка зроблена з якісного пластику, має ємності  для канцелярських дрібниць. ..
Набір настільний 13 предметів (360⁰) Jobmax Buromax BM.6300-01, чорний
Набір настільний 13 предметів (360⁰) Jobmax Buromax BM.6300-01, чорний - зручний, функціональний та стильний набір з наповненням, допоможе зробити будь-яке робоче місце максимально комфортним. Пластикова підставка зроблена з якісного пластику, має ємності  для канцелярських дрібниц..
Набір настільний 14 предметів Buromax BM.6306-01, чорний
Набір настільний 14 предметів Buromax BM.6306-01, чорний - зручний, функціональний та стильний набір з наповненням, допоможе зробити будь-яке робоче місце максимально комфортним. Пластикова підставка зроблена з якісного чорного пластику, має вбудовані місткості для канцелярських дрібниц..
Набір настільний 7 предметів Buromax BM.6314-01, чорний з принтом
Набір настільний 7 предметів Buromax BM.6314-01, чорний з принтом - зручний, функціональний та стильний набір з наповненням, допоможе зробити будь-яке робоче місце максимально комфортним. Пластикова підставка зроблена з якісного пластику з принтом "Карти світу" Забезпечить порядок..
Набір настільний 16 предметів (360⁰) Jobmax Buromax BM.6302-01, чорний
Набір настільний 16 предметів (360⁰) Jobmax Buromax BM.6302-01, чорний - зручний, функціональний та стильний набір з наповненням, допоможе зробити будь-яке робоче місце максимально комфортним. Пластикова підставка зроблена з якісного пластику, має ємності  для канцелярських дрібниц..
Набір настільний Axent Cascade 2105-A, 9 предметів, в карт. коробці, (синій, червоний, зелений)
Набір настільний Axent Cascade 2105-A, 9 предметів, в карт. коробці, синій, червоний, зелений Настільний набір включає в себе 9 предметів: ножиці, лінійку, степлер, а також ніж канцелярський, скоби, ластик, скріпки, ручку, механічний олівець. Колір підставки - синій, червоний, зелени..
Набір настільний Axent Cube 2106-A, 9 предметів, в карт. коробці, (синій, червоний, зелений)
Набір настільний Axent Cube 2106-A, 9 предметів, в карт. коробці, синій, червоний, зелений Настільний набір включає в себе 9 предметів: ножиці, лінійку, степлер, а також ніж канцелярський, скоби, ластик, скріпки, ручку, механічний олівець. Колір підставки - синій, червоний, зелений. К..
Набір настільний Axent Duoton 2104-A в блістерній упаковці, (білий, синій, червоний)
Набір настільний Axent Duoton 2104-A в блістерній упаковці, білий, синій, червоний. До набору входить 9 предметів ножиці, лінійка, степлер, ніж канцелярський, скоби, ластик, скріпки, ручка,  механічний олівець. Колір підставки: білий, синій, червоний. Блістерна упаковка ..
Набір настільний Axent Welle 2102-A, 9 предметів (чорний, блакитний, салатовий)
Набір настільний Axent Welle 2102-A, 9 предметів, чорний, блакитний, салатовий Настільний набір включає в себе 9 предметів: ножиці, лінійку, степлер, а також ніж канцелярський, скоби, ластик, скріпки, ручку, механічний олівець. Колір: чорний, блакитний, салатовий. Блістерна упаковка. ..
Набір настільний Delta by Axent стандарт D3002, чорний
Настільний набір включає в себе 14 предметів: ножиці, лінійку, степлер, а також ніж канцелярський, скоби,точилку, ластик, скріпки, 2 ручки, 2 олівці., кнопки-гвоздики, папір для нотаток Колір : чорний, Картонна упаковка ..
Набір настільний Delta by Axent міні D3001, чорний
Настільний набір включає в себе 12 предметів: ножиці, лінійку, степлер, а також ніж канцелярський, скоби,точилку, ластик, скріпки, 2 ручки, 2 олівці. Колір : чорний, Картонна упаковка ..
Набір настільний (360 °) на 9 предметів Optima O31720
Набір настільний канцелярський (360 °) на 9 предметів Optima O31720 - виділяється оригінальним hi-tech дизайном і кольорами. Складається з підставки та 9 предметів канцелярського приладдя.  Підставка виготовлена з високоякісного пластику, товщина стінок корпусу від 2..
Набір настільний (360 °) на 9 предметів Optima O31723
Набір настільний канцелярський (360 °) на 9 предметів Optima O31723 - виділяється оригінальним hi-tech дизайном і кольорами. Такий набір гідно займе місце на вашому робочому столі і допоможе раціонально використовувати простір. Складається з підставки та 9 предметів канце..
Набір настільний (360 °) на 9 предметів Optima O31724
Набір настільний канцелярський (360 °) на 9 предметів Optima O31724 - виділяється оригінальним hi-tech дизайном і кольорами. Такий набір гідно займе місце на вашому робочому столі і допоможе раціонально використовувати простір. Складається з підставки та 9 предметів канце..
Набір настільний канцелярський на 9 предметів Optima O31721
Набір настільний канцелярський на 9 предметів Optima O31721 - виділяється оригінальним hi-tech дизайном і кольорами. Складається з підставки та 9 предметів канцелярського приладдя.  Підставка виготовлена з високоякісного пластику, товщина стінок корпусу від 2 до..
Настільні набори з наповненням

Настільні офісні набори створені для того, щоб впорядкувати дрібні офісні інструменти та письмове приладдя на робочому місті. Готовий укомплектований набір економить час. Завдяки готовому рішенню працівник або особа, що безпосередньо займається замовленням канцтоварів робить тільки один вибір замість того, щоб підбирати кожну дрібничку окремо. Крім того, набір офісний служить цікавим предметом інтер’єру, що створює неповторний стиль на робочому столі.

Ціна офісного набору

Ціна на офісний набір залежить від виробника, виконання та наповнення. Кожен виробник намагається створити таку лінійку канцелярських наборів, що задовольнить будь-якого споживача, тому використовує різні матеріали для підставки і різні варіації наповнення. Ми, в свою чергу, допоможемо обрати саме той офісний набір, який підходить Вам за ціновим критерієм, якщо Ви відштовхуєтесь саме від нього.

Наповнення офісного набору

Підставка для офісного набору виготовляється з поліпропілену або з полістиролу, інколи із додаванням акрилу для більш блискучої поверхні. Підставка може нахилятися або обертатися для зручності використання і доступу до приладдя. В ідеалі, підставка для набору має займати небагато місця на столі, її відділення – бути максимально зручними та місткими, щоб приладдя вкладалося та виймалося з підставки без додаткових зусиль.

Наповнення офісного набору може бути різним. Стандартно, канцелярський набір може містити: кулькові ручки (одну або декілька), графітові олівці (один або декілька), ножиці, степлер, скоби до степлера, лінійку, канцелярський ніж, скріпки, кнопки канцелярські, папір для нотаток, гумку до стирання, клейку стрічку та стругачку до олівця. Кольорове виконання офісного набору може бути різним. Традиційно офісні набори виконуються в чорному, сірому, димчастому кольорах. Для більш сучасного для сміливого оформлення робочого міста, Ви можете обрати й кольорові яскраві набори, які ми раді Вам запропонувати.

Чому слід обрати готовий настільний набір?

Перед тим, як купити офісний набір, слід врахувати, яким вимогам має відповідати підставка для приладдя, а також, які інструменти має він вміщувати, щоб впорядкувати Ваш робочий простір, зробити його зручним і лаконічним для Вашої зручності. Звісно, ви можете замовити окремо підставки та куби для офісного приладдя, папір для нотаток, письмове приладдя та офісні інструменти. Але, якщо Вам треба все й одразу, чому б не купити канцелярський набір?

Як замовити офісний набір у Львові?

Замовити настільний набір у Львові – просто! Оберіть необхідну форму і наповнення і зверніться до наших менеджерів. Вони нададуть кваліфіковану консультацію, дадуть пораду, щодо доцільності вибору тої чи іншої моделі. Доставка канцтоварів в офіс відбувається безкоштовно, по домовленості у зручний для Вас час. Ми пропонуємо якісні канцтовари у м. Львів, бездоганну якість обслуговування, та низькі ціни на канцтовари та папір.