Нотатки Госптовари Калькулятори Презентації Рапідографи
Категорії
Новини

Як обрати офісний степлер?

06.12.2016

Сьогодні хочемо дати декілька порад щодо вибору офісного степлера. Всі знають, для чого саме потрібен степлер в офісі: за допомогою цього офісного ..

Читати далі

Вітаємо зі Святом Преображення Господнього!

19.08.2016

Є привід до радості сьогодні: Преображення Господнє! Поставши в сяючих шатах, Господь тим, хто просить, дав надію. І день цей, з давніх тих ..

Читати далі

Читати всі новини

Лотки для документів

Показувати:
Список
Сітка
Відображати:
Сортування
Лоток вертикальний Buromax BM.6260
Металева сітка. Розмір: 335х245х80мм. Кольори: сріблястий, чорний. ..
Лоток вертикальний Economix E31901
Вертикальний, пластиковий. Кольори: чорний, синій, сірий. ..
Лоток вертикальний Economix E31902-01
Вертикальний, пластиковий. На 4 відділення, збірний. Колір чорний. ..
Лоток вертикальний Economix E31903-01
Вертикальний, пластиковий. На 3 відділення, збірний. Колір чорний. ..
Лоток вертикальний Economix E31906-01
Вертикальний, пластиковий. На 1 відділення, збірний. Колір чорний. ..
Лоток горизонтальний / вертикальний Economix Е82348 (димчастий), Е82350 (чорний), 310х250х135 мм
Лоток горизонтальний / вертикальний Economix Е82348 (димчастий), Е82350 (чорний) - лоток для зберігання і сортування документів, для організації робочого місця - компактного зберігання аркушів формату А4. Виготовлений із пластику. Розмір 310х250х135 мм ( довжина-310 мм, ширина-2..
Лоток горизонтальний Buromax BM.6250
Двохярусний лоток. Металева сітка. Розмір: 295х350х210мм. Кольори: сріблястий, чорний. ..
Лоток горизонтальний Buromax BM.6252
Трьохярусний лоток. Металева сітка. Розмір: 350х295х270мм. Кольори: сріблястий, чорний. ..
Лоток горизонтальний Economix E31802
Горизонтальний, пластиковий. Кольори: прозорий, чорний, синій, димчастий. ..
Лоток горизонтальний Economix E31803
Горизонтальний, пластиковий. Кольори: прозорий, чорний, димчастий. ..
Лоток горизонтальний Optima O36308-01
Металевий, горизонтальний подвійний. Колір чорний. ..
Лоток горизонтальний Optima O36314-10
Металевий, горизонтальний подвійний. Колір сірий. ..
Лоток горизонтальний Optima O36315-01
Металевий, горизонтальний потрійний. Колір чорний. ..
Лоток настінний Economix
Пластиковий.  Артикул Колір Е80701 димчастий Е80703 чорний   ..
Лотки для документів

Лоток для документів є важливою складовою частиною будь-якого офісу. Лотки потрібні для сортування важливих документів, а також для зберігання залишків паперу для друку. Торговий дім «А-Плюс» пропонує Вам великий вибір різноманітних лотків для документації.

Як обрати лоток для документів?

Для того, щоб купити лоток для паперів, радимо ознайомитися з головними характеристиками різних моделей, що пропонують виробники.

Вертикальні лотки

Вертикальні лотки для паперів слід замовити для того, щоб розташувати на полицях буклети, журнали, іншу друковану продукцію. Вертикальні лотки можуть бути збірними або мати зручну для Вас кількість відділень від 1 до 6.

Горизонтальні лотки

Горизонтальні лотки для паперів – це найбільш популярний різновид офісних лотків. Як правило, їх використовують на столах для зберігання поточних документів. Деякі пластикові горизонтальні лотки мають спеціальну конструкцію, що дозволяє з’єднувати їх між собою. Це відбувається за допомогою спеціальних пазів. Це рішення дозволяє суттєво зекономити місце на робочому столі.

Настінні лотки

Настінні лотки не потребують місця на робочій поверхні, тому що кріпляться безпосередньо до стіни. Всі лотки для документів, що представлені на нашому сайті, добре підходять для формату паперу А4.

Ціна на лоток для документів залежить від багатьох факторів, в тому числі, від кількості ярусів, висоти та ширини лотка, його місткості. Значну роль відіграють і матеріали, що використовуються для виготовлення лотка. Як правило, лотки виготовляються з таких матеріалів, як: полістирол, метал, картон. Пластик є найбільш популярним, від легко очищується, не вступає в реакцію з водою.

Пластикові лотки

Пластикові лотки гарно дивляться на робочому столі, а використання кольорових лотків зробить цікавий кольоровий акцент в приміщенні. Крім того, цей матеріал є недорогим.

Металеві лотки

Металеві лотки завойовують все більшу популярність. Ціна металевих лотків несуттєво відрізняється від пластикових, а експлуатаційні якості набагато кращі. Металеві лотки стійкі до тріщин та подряпин.

Ціна на лотки для паперів також залежить від репутації виробника, адже Ви маєте бути впевнені, що лотки виготовлені з матеріалу доброї якості, не мають браку, тріщин, подряпин, гострих країв, а їх конструкція має бути зручною. В нас Ви можете замовити лотки для документів з якісного пластику або металу від кращих виробників за низькими цінами. Ми раді запропонувати Вам горизонтальні лотки, вертикальні лотки, а також настінні лотки різного дизайну і різної конструкції з одним або декількома відділеннями. Купити офісні лотки у Львові Ви можете, звернувшись до наших менеджерів. Вони нададуть кваліфіковану консультацію і допоможуть зробити оптимальний вибір. Доставка канцтоварів в офіс відбувається безкоштовно, по домовленості у зручний для Вас час.