Нотатки Госптовари Калькулятори Презентації Рапідографи
Категорії
Новини

Як обрати офісний степлер?

06.12.2016

Сьогодні хочемо дати декілька порад щодо вибору офісного степлера. Всі знають, для чого саме потрібен степлер в офісі: за допомогою цього офісного ..

Читати далі

Вітаємо зі Святом Преображення Господнього!

19.08.2016

Є привід до радості сьогодні: Преображення Господнє! Поставши в сяючих шатах, Господь тим, хто просить, дав надію. І день цей, з давніх тих ..

Читати далі

Читати всі новини

Діркопробивачі

Показувати:
Список
Сітка
Відображати:
Сортування
Діркопробивач Axent 3710 10 арк.
Пробивна потужність: до 10 аркушів паперу 80 г/м2. Корпус з ABS пластика 2-х кольорів. Висувна лінійка з форматною шкалою. Пластикова підошва-контейнер для збору відходів висічки, що знімається. Діаметр отвору 6 мм, відстань між отворами 80 мм. Кольори: сіро-чорний, сіро-..
Діркопробивач Axent 3716 16 арк.
Пробивна потужність: до 16 аркушів паперу 80 г/м2. Корпус з ABS пластика 2-х кольорів. Висувна лінійка з форматною шкалою. Пластикова підошва-контейнер для збору відходів висічки, що знімається. Діаметр отвору 6 мм, відстань між отворами 80 мм. Кольори: сіро-чорний, сіро-..
Діркопробивач Axent 3725 25 арк.
Пробивна потужність: до 25 аркушів паперу 80 г/м2. Корпус з ABS пластика 2-х кольорів. Висувна лінійка з форматною шкалою. Пластикова підошва-контейнер для збору відходів висічки, що знімається. Діаметр отвору 6 мм, відстань між отворами 80 мм. Кольори: сіро-чорний, сіро-..
Діркопробивач Buromax BM.4036, 10 арк.
Пробивна потужність: до 10 аркушів паперу 80 г/м2. Металевий корпус. Висувна лінійка з форматною шкалою. Пластикова підошва-контейнер для збору відходів висічки, що знімається. Фіксатор важільного механізму забезпечує зручне транспортування та зберігання. Діаметр отвору 5,5 мм..
Діркопробивач Buromax BM.4037, 20 арк.
Пробивна потужність: до 20 аркушів паперу 80 г/м2. Металевий корпус. Висувна лінійка з форматною шкалою. Пластикова підошва-контейнер для збору відходів висічки, що знімається. Фіксатор важільного механізму забезпечує зручне транспортування та зберігання. Діаметр отвору 5,5 мм..
Діркопробивач Buromax BM.4038, 30 арк.
Пробивна потужність: до 30 аркушів паперу 80 г/м2. Металевий корпус. Висувна лінійка з форматною шкалою. Пластикова підошва-контейнер для збору відходів висічки, що знімається. Фіксатор важільного механізму забезпечує зручне транспортування та зберігання. Діаметр отвору 5,5 мм..
Діркопробивач Eagle 701, 30 арк.
Дирокол Eagle 701. Повністю металевий корпус. Пробиває 30 аркушів. Фіксатор ричажного механізма. Металева лінійка, металевий контейнер для відходів. Діаметр отвору 6мм, відстань 80мм. Ширина корпусу 108 мм. Кольори: чорний, синій, сірий, зелений. ..
Діркопробивач Eagle 706, 12 арк.
Дирокол Eagle 706. Металевий корпус. Пробиває 12 аркушів. Пластикова лінійка. Діаметр отвору 6мм, відстань 80мм. Ширина корпусу 108,5мм. Кольори: чорний, синій, сірий, зелений. ..
Діркопробивач Eagle 9401, 10 арк.
Дирокол Eagle 9401. Повністю металевий корпус. Пробиває 10 аркушів, 4 отвори. Діаметр отвору 5,5мм. Ширина корпусу 285мм. Кольори: червоний, жовтий, синій, зелений, сірий.   ..
Діркопробивач Eagle 9618, 30 арк.
Дирокол Eagle 9618. Повністю металевий корпус. Пробиває 30 аркушів. Фіксатор ричажного механізма. Металева лінійка. Діаметр отвору 6мм, відстань 80мм. Ширина корпусу 113мм. Кольори: чорний, червоний, синій, сірий, оранжевий. ..
Діркопробивач Letack 3116PR, 10 арк.
Дирокол Letack 3116PR. Пробиває до 10 аркушів. Корпус виготовлений з ударотривкого АБС-пластику. Основа та всі робочі механізми виконані з металу. З'ємний резервуар для сміття. Пластикова нековзаюча підошва не дряпає поверхні стола. Висувна обмежувална лінійка з точною шкалою форм..
Діркопробивач Letack MP-101, 10 арк.
Дирокол Letack MP-101. Пробиває до 10 аркушів. Корпус виготовлений з металу. Основа та всі робочі механізми виконані з металу. З'ємний резервуар для сміття. Пластикова нековзаюча підошва не дряпає поверхні стола. Висувна обмежувална лінійка з точною шкалою форматів паперу. Діа..
Діркопробивач Letack MP-200, 20 арк.
Дирокол Letack MP-200. Пробиває до 20 аркушів. Корпус виготовлений з металу. Основа та всі робочі механізми виконані з металу. З'ємний резервуар для сміття. Пластикова нековзаюча підошва не дряпає поверхні стола. Висувна обмежувална лінійка з точною шкалою форматів паперу. Діа..
Діркопробивач Letack PP-110, 10 арк.
Дирокол Letack PP-110 ERGO. Пробиває до 10 аркушів. Поверхня корпуса з гумовим покриттям. Основа та всі робочі механізми виконані з металу. Ергономічна конструкція підошви дозволяє швидко видалити залишки паперу з корпусу а також запобігти її деформуванню. Пластикова нековзаюча пі..
Діркопробивачі

Діркопробивач (або ж його частіше називають дироколом) – це спеціальний пристрій, що пробиває отвори в папері для підшивки його в папку з кільцями, швидкозшивач, реєстратор та інше приладдя для діловодства.

В асортименті дироколів, що пропонуються на ринку, заплутатися не складно. А от обрати той, що буде довго і вірно служити – справжнє мистецтво! Ми спробуємо максимально просто донести до Вас інформацію про асортимент та головні відмінності дироколів і Ви легко зможете купити дирокол по привабливій ціні у Львові.

Чим між собою відрізняються діркопробивачі?

Основна відмінність між офісними діркопробивачами – це пробивна потужність, тобто кількість аркушів паперу, що діркопробивач зможе обробити за один раз. Для нормальної роботи пристрою папір має вільно входити в робочий отвір.

Стандартний діаметр отвору складає 6,5 мм, а крок перфорації – 80 мм. Це – європейський стандарт, який є загальним для папок та швидкозшивачів, де й зберігаються документи. Офісний діркопробивач, як правило, має пробивну потужність до 20 аркушів паперу 80 г/м2. Якщо необхідно зробити отвори в пачці паперу більше, ніж 40 аркушів, слід використовувати більш потужний пристрій.

Дироколи відрізняються між собою за кількістю отворів, що робить дирокол за один раз. Кількість отворів, що може зробити один діркопробивач, вар’юється від 1 до 6. Офісні дироколи, як правило, мають 2 отвори. Деколи в роботі потребуються дироколи, що здатні робити 4 отвори (для документів, що підшиваються в папку на 4 кільця).

З чого виготовляють дироколи?

Діркопробивач для щоденного використання в офісі, як правило, виготовляється з пластику за винятком ножів. Інструмент для інтенсивнішого використання відрізняється від звичайного мінімальним використанням пластику, особливо в важелі. Надійний діркопробивач з підвищеним навантаженням має бути повністю металевим.

Для запобігання ковзанню, в конструкції можуть використовуватися гумові або пластикові вставки. Такі вставки збережуть офісні меблі, адже пластикова або гумова підошва не лишають подряпин на столі.

Також діркопробивач може бути оснащений лінійкою з форматною шкалою для зручності центрування перфорації при використанні. Якщо дирокол оснащений висувною лінійкою, будьте впевнені в тому, що аркуші, в яких в різний час були зроблені отвори, бездоганно рівно ляжуть в загальну стопку.

Як купити дирокол у м. Львів?

Торговий дім «А-Плюс» пропонує Вам купити діркопробивач, що відповідає вимогам Вашого офісу. Ми залюбки зробимо доставку в офіс обраного товару, адже доставка канцтоварів та паперу безкоштовна та відбувається у найкоротший термін після підтвердження замовлення. Наші ціни на дироколи вас приємно здивують! Будь ласка, звертайтесь до наших менеджерів, вони допоможуть із вибором, швидко оформлять замовлення та доставку. Ми бажаємо Вам приємного вибору і нагадуємо, що кінцеві ціни залежать від умов співпраці і є індивідуальними для кожного нашого клієнта!

купить дырокол Львов, купить дырокол, цены на дыроколы, офисный дырокол, дырокол, дірокол, купити дірокол, ціна на дірокол, купити дірокол львів