Нотатки Госптовари Калькулятори Презентації Рапідографи
Категорії
Новини

Як обрати офісний степлер?

06.12.2016

Сьогодні хочемо дати декілька порад щодо вибору офісного степлера. Всі знають, для чого саме потрібен степлер в офісі: за допомогою цього офісного ..

Читати далі

Вітаємо зі Святом Преображення Господнього!

19.08.2016

Є привід до радості сьогодні: Преображення Господнє! Поставши в сяючих шатах, Господь тим, хто просить, дав надію. І день цей, з давніх тих ..

Читати далі

Читати всі новини

Текстові маркери

Показувати:
Список
Сітка
Відображати:
Сортування
Маркер текстовий Pastel Buromax BM.8905
Текст-маркери Pastel Buromax BM.8905 - використовуються для виділення тексту на різних типах паперу,  ідеально підходять для навчання, роботи або хобі.  Гумовий грип чорного кольору для забезпечення комфортного писання. Чорнила на водній основі . Клиноподібний пишучий вузол ..
Маркер текстовий круглий Buromax BM.8906
Текст-маркер круглий Buromax BM.8906 - чудово підходить для виділення основного тексту, при роботі з великим об'ємом інформації. Має великий круглий корпус.. Зносостійкий пишучий вузол з гладким пористим клиноподібним наконечником забезпечує насичену та чітку лінію товщиною від 1 до 4,6 м..
Маркер текстовий круглий тонкий Buromax BM.8907
Текст-маркер круглий тонкий Buromax BM.8907 - чудово підходить для виділення основного тексту, при роботі з великим об'ємом інформації. Має тонкий круглий корпус.. Зносостійкий пишучий вузол з гладким пористим клиноподібним наконечником забезпечує насичену та чітку лінію товщиною від 1 до..
Маркер текстовий флуоресцентний Buromax BM.8900
Текст-маркер флуоресцентний Buromax BM.8900 - використовується для виділення тексту на різних типах паперу. Чорнило на водній основі, не токсичне, добре лягає на папір, не розмазується і не вигорає.. Слід від маркера не проявляється при ксерокопіюванні. Має клиноподібний пишучий ..
Маркер текстовий флуоресцентний Buromax BM.8901
Текст-маркер флуоресцентний Buromax BM.8901 - використовується для виділення тексту на різних типах паперу. Чорнила на водній основі, не токсичні. Слід від маркера не проявляється при ксерокопіюванні. Клиноподібний наконечник. Ширина лінії 2-4мм. Кольори: синій, зелений, ..
Маркер текстовий флуоресцентний Jobmax Buromax BM.8902
Текст-маркер флуоресцентний Jobmax Buromax BM.8902 - чудово підходить для виділення основного тексту, при роботі з великим об'ємом інформації. Високоякісне чорнило підходять для письма на будь-якому типі паперу, в тому числі і на факсовому. Чорнило на водній основі не токсичне, відмінно л..
Маркер текстовий флуоресцентний Jobmax Buromax BM.8903
Текст-маркер флуоресцентний Jobmax Buromax BM.8903 - чудово підходить для виділення основного тексту, при роботі з великим об'ємом інформації. Має круглий корпус середньої товщини. Зносостійкий пишучий вузол з гладким пористим клиноподібним наконечником забезпечує насичену та чітку лінію ..
Маркер текстовий флуоресцентний Neon Buromax BM.8904
Текст-маркер флуоресцентний Neon Buromax BM.8904 - чудово підходить для виділення основного тексту, при роботі з великим об'ємом інформації. Зносостійкий пишучий вузол з гладким пористим клиноподібним наконечником забезпечує насичену та чітку лінію товщиною від 2 до 4 мм, залежно від нахилу м..
Маркер текстовий флуоресцентний DONAU "D-Text" 7358001PL
Маркер текстовий флуоресцентний DONAU "D-Text" 7358001PL - використовується для виділення тексту на різних типах паперу. Чорнило на водній основі, не токсичне, добре лягає на папір, не розмазується і не вигорає.. Слід від маркера не проявляється при ксерокопіюванні. Має клиноподібний ..
Набір маркерів текстових флуоресцентних DONAU "D-Text" 7358904PL-99, 7358906PL-99
Набір маркерів текстових флуоресцентних DONAU "D-Text" 7358904PL-99, 7358906PL-99 - використовується для виділення тексту на різних типах паперу. Чорнило на водній основі, не токсичне, добре лягає на папір, не розмазується і не вигорає.. Слід від маркера не проявляється при ксерокопіюванн..
Маркер текстовий Axent Highligher 2531-А
Маркер текстовий Axent Highligher 2531-А - використовується для виділення тексту на всіх видах паперу. Чорнило на водній основі, не токсичне. Слід маркера не передається по факсу та при копіюванні. Має клиноподібний пишучий вузол. Ширина лінії: 1-5 мм. Кольори: жовтий, зелений..
Маркер текстовий Delta by Axent Highlighter D2501
Маркер текстовий Delta by Axent Highlighter D2501 - використовується для виділення тексту на всіх видах паперу. Чорнило на водній основі, не токсичне. Слід маркера не передається по факсу та при копіюванні Має клиноподібний пишучий вузол. Ширина лінії 1-5 мм. Кольори: жовтий, ..
Маркер текстовий Delta by Axent Highlighter D2503
Маркер текстовий Delta by Axent Highlighter D2501 - використовується для виділення тексту на всіх видах паперу. Чорнило на водній основі, не токсичне. Слід маркера не передається по факсу та при копіюванні Має клиноподібний пишучий вузол. Ширина лінії 2-4 мм. Кольори: жовтий, ..
Маркер текстовий Economix E11007
Маркер текстовий Economix E11007 (1,5-4 мм) - призначений для виділення тексту Форма пишучого вузла клиноподібна. Товщина лінії письма: 1,5-4 мм. Матеріал корпусу поліпропілен Зручний та практичний текстовиділювач, клиноподібний пишучий вузол дозволяє як підкреслю..
Маркер текстовий Optima О15809
Маркер текстовий Optima О15809 (2-4 мм) - призначений для виділення тексту. Матеріал корпусу поліпропілен. Класичний дизайн корпусу. Яскраві насичені кольори відразу привертають увагу до виділеного уривку. Форма пишучого вузла клиноподібна, що дозволя..
Текстові маркери