Нотатки Госптовари Калькулятори Презентації Рапідографи
Категорії
Новини

Як обрати офісний степлер?

06.12.2016

Сьогодні хочемо дати декілька порад щодо вибору офісного степлера. Всі знають, для чого саме потрібен степлер в офісі: за допомогою цього офісного ..

Читати далі

Вітаємо зі Святом Преображення Господнього!

19.08.2016

Є привід до радості сьогодні: Преображення Господнє! Поставши в сяючих шатах, Господь тим, хто просить, дав надію. І день цей, з давніх тих ..

Читати далі

Читати всі новини

Лінійки: каталог, види, ціни на лінійки

Показувати:
Список
Сітка
Відображати:
Сортування
Лінійки металеві Buromax
Нержавіюча сталь. Двостороння. Один бік: дві сантиметрові шкали. Другий бік: сантиметрова та дюймова шкала. Чохол з PVC плівки. Артикул Довжина лінійки, см BM.5810-15 15 ..
Лінійки пластикові Buromax
Непрозорий полістирол. Дві шкали: в сантиметрах та міліметрах. Колір чорний. Індивідуальна блістерна упаковка. Артикул Довжина лінійки, см BM.5827-20 20 BM..
Лінійки: каталог, види, ціни на лінійки

Аналог першої лінійки було знайдено при розкопках давнього міста Помпеї. Прототипи сучасних лінійок виглядали, як поліровані дощечки і допомагали античним архітекторам у створенні креслень. В середньовіччя монахи також використовували пристрої для нанесення ліній та колонок на аркушах паперу. Це робилося за допомогою спеціальних свинцевих пластинок. Також в багатьох країнах Європи для цієї ж мети використовували спеціальні залізні прутики.

Пристрій, схожий на сучасну лінійку з’явився у Франції. Вона була винайдена вченими, які створювали нову систему мір. Після здійснення точних вимірів була створена еталонна метрова лінійка з платини. Але новий пристрій, а саме дерев’яна лінійка, була доступна не кожному. Лінійками спочатку користувалися тільки вчені, але пізніше пристрій увійшов у широкі маси, спочатку лінійками почали користуватися студенти, згодом і школярі.

По теперішній час лінійка є незамінним інструментом не тільки для вчених, студентів, школярів. Лінійки використовуються в кожному офісі, адже за допомогою лінійки можна зробити швидкі і точні виміри або провести пряму лінію.

Ви можете купити лінійку будь-якого розміру та з такого матеріалу, який відповідає саме вашим вимогам. Ціна на лінійку залежить від виробника, типу та розміру лінійки. Ми пропонуємо купити пластикові та металеві лінійки відомих виробників довжиною від 15 до 50 см, із сантиметровою та дюймовою шкалою.

Замовити лінійку ви можете, зателефонувавши до наших менеджерів. Вони допоможуть із вибором, оформлять замовлення та доставку в офіс канцтоварів та паперу.