Нотатки Госптовари Калькулятори Презентації Рапідографи
Категорії
Новини

Як обрати офісний степлер?

06.12.2016

Сьогодні хочемо дати декілька порад щодо вибору офісного степлера. Всі знають, для чого саме потрібен степлер в офісі: за допомогою цього офісного ..

Читати далі

Вітаємо зі Святом Преображення Господнього!

19.08.2016

Є привід до радості сьогодні: Преображення Господнє! Поставши в сяючих шатах, Господь тим, хто просить, дав надію. І день цей, з давніх тих ..

Читати далі

Читати всі новини

Антистеплери: каталог, види, ціни на дестеплери

Показувати:
Список
Сітка
Відображати:
Сортування
Антистеплер Buromax BM.4490
Для видалення скоб №24/6, 26/6. Ергономічна конструкція. Механізм фіксації зубців. Розмір: 54 х 37 х 45 мм. Кольори: чорний, синій, сірий, червоний. ..
Антистеплер Eagle 1029A
Для видалення скоб №24/6 та №26/6. Пластиковий корпус. Кольори корпусів: чорний, червоний, синій, сірий, жовтий.   ..
Антистеплер Eagle R5124B
Кольори корпусів: чорний, жовтий, сірий, бузковий. ..
Антистеплери: каталог, види, ціни на дестеплери

Якщо ви хочете купити антистеплер – ми раді запропонувати Вам гарний вибір, добрі ціни і доставку в офіс. Адже Торговий дім «А-Плюс» є надійним постачальником канцтоварів і паперу в офіс, що дбає про своїх клієнтів. Ми тримаємо руку на пульсі і постійно оновлюємо асортимент, щоб задовольнити потреби кожного свого клієнта.

Антистеплер ще називають дестеплером. Це пристрій для видалення скоб з паперу. За допомогою антистеплера витягнути скобу можна без шкоди для документа.

Ціна на антистеплер залежить від фірми-виробника. Ми пропонуємо замовити антистеплер таких фірм, як Eagle та Skiper. Ці виробники добре зарекомендували себе на ринку офісних інструментів.