Нотатки Госптовари Калькулятори Презентації Рапідографи
Категорії
Новини

Як обрати офісний степлер?

06.12.2016

Сьогодні хочемо дати декілька порад щодо вибору офісного степлера. Всі знають, для чого саме потрібен степлер в офісі: за допомогою цього офісного ..

Читати далі

Вітаємо зі Святом Преображення Господнього!

19.08.2016

Є привід до радості сьогодні: Преображення Господнє! Поставши в сяючих шатах, Господь тим, хто просить, дав надію. І день цей, з давніх тих ..

Читати далі

Читати всі новини

Зволожувачі для пальців: каталог, види, ціни

Показувати:
Список
Сітка
Відображати:
Сортування
Зволожувач для пальців гелевий Buromax BM.5540, 20 мл
Зволожувач для пальців Buromax BM.5540, з гліцериновим гелем, 20 мл -  полегшує роботу з різними видами паперу та фольги. Використовується для зволоження пальців в процесі сортування документів та при підрахунку грошових банкнот, бюлетенів та інших документів. Його зроблен..
Зволожувач-подушечка для зволоження пальців Economix E41504 з поролоновою основою
Зволожувач-подушечка для зволоження пальців Economix E41504 з поролоновою основою -  полегшує роботу з різними видами паперу та фольги. Використовується для зволоження пальців в процесі сортування документів та при підрахунку грошових банкнот, бюлетенів та інших документів. ..
Зволожувач для пальців гелевий Donau 7637001, 20 мл
Зволожувач для пальців гелевий Donau 7637001, 20 мл -  полегшує роботу з різними видами паперу та фольги. Використовується для зволоження пальців в процесі сортування документів та при підрахунку грошових банкнот, бюлетенів та інших документів. Його зроблено на основі косм..
Зволожувач для пальців Axent 7230-А з гліцериновим гелем, 30 мл
Зволожувач для пальців з гліцериновим гелем Axent 7230-А полегшує роботу з грошима і паперами. Використовується для зволоження пальців в процесі сортування документів та  при підрахунку грошових банкнот, бюлетенів та інших документів. Його зроблено на основі косметичного гліцер..
Зволожувач для пальців гелевий білий 20г Optima O41510, на основі гліцерину, 20 г
Зволожувач для пальців гелевий білий 20г Optima O41510, на основі гліцерину, 20 г -  полегшує роботу з різними видами паперу та фольги. Використовується для зволоження пальців в процесі сортування документів та при підрахунку грошових банкнот, бюлетенів та інших документів. ..
Зволожувач для пальців гелевий рожевий 20г Optima O41511, на основі гліцерину, 20 г
Зволожувач для пальців гелевий рожевий 20г Optima O41511, на основі гліцерину, 20 г -  полегшує роботу з різними видами паперу та фольги. Використовується для зволоження пальців в процесі сортування документів та при підрахунку грошових банкнот, бюлетенів та інших документів. ..
Зволожувач для пальців BIC "Fingertip"
Зволожувач для пальців BIC "Fingertip". На гелевій основі. Без різкого запаху. Не залишає слідів на папері. 20 мл. ..
Зволожувач для пальців Kores K32616, на гліцеринової основі, 15 мл
Зволожувач для пальців Kores K32616, на гліцеринової основі, 15 мл -  полегшує роботу з різними видами паперу та фольги. Використовується для зволоження пальців в процесі сортування документів та при підрахунку грошових банкнот, бюлетенів та інших документів.   ..
Губка канцелярська SK435046 для зволоження пальців
Губка канцелярська SK435046 для зволоження пальців -  полегшує роботу з різними видами паперу та фольги. Використовується для зволоження пальців в процесі сортування документів та при підрахунку грошових банкнот, бюлетенів та інших документів. Корпус виготовлений..
Зволожувачі для пальців: каталог, види, ціни