Нотатки Госптовари Калькулятори Презентації Рапідографи
Категорії
Новини

Як обрати офісний степлер?

06.12.2016

Сьогодні хочемо дати декілька порад щодо вибору офісного степлера. Всі знають, для чого саме потрібен степлер в офісі: за допомогою цього офісного ..

Читати далі

Вітаємо зі Святом Преображення Господнього!

19.08.2016

Є привід до радості сьогодні: Преображення Господнє! Поставши в сяючих шатах, Господь тим, хто просить, дав надію. І день цей, з давніх тих ..

Читати далі

Читати всі новини

Принтери та БФП (багатофункціональні пристрої)

Показувати:
Список
Сітка
Відображати:
Сортування
БФП Kyocera ECOSYS M2640idw
Багатофункціональний пристрій (БФП) Kyocera ECOSYS M2640idw - це  4 в 1: принтер, мережевий сканер, копір, факс. Розширення 1200 x 1200 dpi, дуплекс, wi-fi, 4.3 "сенсорна панель, реверсивний автоподатчик на 50 аркушів.                  &n..
Принтер Kyocera ECOSYS P2040dn
Принтер Kyocera ECOSYS P2040dn - це модель, яка чудово підходить для середнього офісу або для дому. Компактність і відмінна ціна робить його доступним і корисним для дому, а технічні характеристики, що відповідають високим вимогам, роблять його незамінним для бізнесу.  Настільний монохро..
Принтер Kyocera ECOSYS P2040dw
Принтер Kyocera ECOSYS P2040dw - це продуктивний, зручний і ефективний лазерний принтер ECOSYS P2040dw, що стане надійним помічником в офісі при роботі з документами.  Це швидкий принтер з Wi-Fi і дуплексом. Настільний монохромний пристрій з лазерною технологією друку. Тип друку: чорно-б..
Принтер Kyocera ECOSYS P2235dn
Принтер Kyocera ECOSYS P2235dn - це модель, яка чудово підходить для середнього офісу. Настільний пристрій з лазерною технологією друку. Тип друку: чорно-білий. Є прямий друк і автоматичний двосторонній друк (дуплекс)                     ..
Принтер Kyocera ECOSYS P2235dw
Принтер Kyocera ECOSYS P2235dw - ефективний монохромний принтер з функцією Wi-Fi прекрано підходить для сучасного офісу.                      Компактний, тихий і надійний. Настільний пристрій з лазерною технологією друку. Тип друку: чорно-біл..
Принтер Kyocera ECOSYS P3145dn + тонер-картридж Kyocera ТК-3160 в подарунок
Принтер Kyocera ECOSYS P3145dn -   швидкісний, надійний, легкий в експлуатації і найкомпактніший у своєму класі., призначений  для середнього офісу. Технічні характеристики, що відповідають високим вимогам, роблять його незамінним для бізнесу. Настільний  пристрій з лазерн..
Принтер Kyocera ECOSYS P3150dn
Принтер Kyocera ECOSYS P3150dn -  потужний, високопродуктивний, швидкий  і компактний монохромний принтер, призначений  для середнього офісу. Технічні характеристики, що відповідають високим вимогам, роблять його незамінним для бізнесу.  Настільний  пристрій з лазерно..
Принтери  та  БФП (багатофункціональні пристрої)
    ДЕЩО ПРО ПРИНТЕРИ
 
     Принтери - це пристрої, які використовують для друку текстової та графічної інформації на папері. Виробники пропонують пристрої з різноманітними характеристиками. 
Є три типи принтерів: струменевий, лазерний та матричний. 
     Струменеві - недорогі, призначені для чорно-білого і кольорового друку. Цей тип принтера підходить користувачу, якщо йому не потрібно друкувати постійно і у великих кількостях, оптимальний для тих, хто займається фотодруком. Струменеві пристрої відмінно передають кольори та гарантують плавні переходи тонів. Вони також підходять для друку тексту, графіків і схем. В процесі експлуатації цього типу принтера після закінчення чорнила необхідно повністю замінити картридж. Проте можна встановити додатково систему безперервної подачі чорнила.
     Лазерні принтери відрізняються збільшеним ресурсом картриджа. А ще серед переваг цього типу принтерів є те, що у картриджі можна просто замінити чорнило після його закінчення, замість того щоб купувати новий модуль.
     Деякі виробники пропонують матричні пристрої, але це застарілий тип, що підходить тільки для чорно-білого друку.
 
     За відтінками, які друкують, принтери є монохромні і кольорові. 
Монохромні пристрої призначені тільки для чорно-білого друку. Це чудовий варіант для офісів, де виникає потреба щодня роздруковувати тексти, таблиці, графіки і т.д..
Кольорові моделі дозволять роздруковувати фотографії. Вони прекрасно підходять для друку буклетів або діаграм, в яких важливо враховувати кольори елементів.

 

    ІСТОРІЯ ВИНИКНЕННЯ БФП
 
Першим розробником БФП стала японська фірма Okidata. Їй вдалося об'єднати в одному корпусі принтер, сканер, копір і факс. Тобто у них вийшов багатофункціональний принтер три в одному, за допомогою якого можна сканувати і друкувати тексти і фото, а також відправляти документи на ксерокс. Абревіатура БФП розшифровується так: «багатофункціональний пристрій», російською мовою - МФУ-"многофункциональное устройство". Проте, хоча пристрій БФП 3 в 1 було створено фірмою Okidata, його ідея належить Garther Group, яка спеціалізувалася на проведенні досліджень і аналізів в області ІТ. Співробітникам Garther Group вдалося провести розрахунок витрат, пов'язаних з обслуговуванням оргтехніки в різних фірмах, за підсумками якого вони прийшли до висновку, що ці витрати можна істотно скоротити шляхом зменшення кількості пристроїв.
 
    НЕОБХІДНІСТЬ БФП
 
Основне призначення БФП полягає в економії робочого місця і часу. Без такого приладу, співробітнику для відправки одного фото або текстового документа по факсу, спочатку довелося б відсканувати зображення, після чого роздрукувати його, скориставшись принтером, і тільки потім відправити.  Крім того, цей апарат має ще одну важливу перевагу: його прийнятна вартість. Один такий пристрій коштує набагато дешевше, ніж сканер, факс, принтер і копіювальний апарат, придбані окремо. Багато сучасних моделей таких апаратів, особливо тих, що мають велику продуктивність, дозволяють здійснювати контроль над ресурсом картриджа, блоку закріплення і фоторецептора. Користувач може своєчасно подбати про заміну одного з цих елементів, побачивши на дисплеї пристрою відповідне повідомлення.
 
    ВІДМІННІСТЬ БФП ВІД ПРИНТЕРА
 
Принцип роботи БФП у порівнянні з принципом роботи лазерного чи струменевого, чи матричного принтера полягає в розкритті, скануванні, копіюванні і відправці документів по факсу. Крім того, на відміну від принтера, багатофункціональний пристрій здатний працювати навіть в тому випадку, якщо персональний комп'ютер, до якого він під'єднаний, знаходиться у вимкненому стані. Звичайно, є принтери два в одному, які здатні і друкувати, і сканувати. Але навіть в цьому випадку їх функціональність трохи нижче, ніж у БФП. Такий пристрій може роздрукувати фото чи текст і відсканувати його, але не більше того. А ось багатофункціональний апарат дозволяє зробити необхідну кількість копій того чи іншого фото / тексту.
 
    ДОДАТКОВІ ЗРУЧНОСТІ ПРИНТЕРІВ І БФП 
 
Багато сучасних моделей принтерів і БФП оснащуються додатковими зручностями, серед яких: дуплекс і автоподача. Під оняттям  "дуплекс" (подвійний) мається на увазі можливість організувати друк на обох сторонах аркуша - це дуже зручно при роздрукуванні багатосторінкових документів у вигляді книжки. Тобто в цьому випадку для того, щоб перевернути аркуш паперу, не потрібно втручання з боку користувача, тому що вся процедура подвійного друку виконується в автоматичному режимі. Для цієї мети принтер чи багатофункціональний апарат забезпечується спеціальним автоподатчиком. Таким чином, функції автоподачі і дуплексу значним чином здатні полегшити роздрукування, а також сканування та копіювання великої кількості фото і тексту. Це дуже важливо в сучасних офісах.