Нотатки Госптовари Калькулятори Презентації Рапідографи
Категорії
Новини

Як обрати офісний степлер?

06.12.2016

Сьогодні хочемо дати декілька порад щодо вибору офісного степлера. Всі знають, для чого саме потрібен степлер в офісі: за допомогою цього офісного ..

Читати далі

Вітаємо зі Святом Преображення Господнього!

19.08.2016

Є привід до радості сьогодні: Преображення Господнє! Поставши в сяючих шатах, Господь тим, хто просить, дав надію. І день цей, з давніх тих ..

Читати далі

Читати всі новини

Обладнання для презентацій

Уточнити пошуковий запит

Показувати:
Список
Сітка
Відображати:
Сортування
Обладнання для презентацій

Презентаційне обладнання – важлива складова сучасного офісу, на сьогоднішній день неможливо уявити семінар, презентацію або тренінг без наглядного матеріалу, який стає доступніший, завдяки офісним дошкам. До вибору обладнання для презентацій слід підходити виважено, щоб воно довго служило Вам, додавало презентаціям легкості та барв.

Магнітні сухостиральні дошки

Магнітно-маркерна дошка (сухостиральна дошка) призначена для кріплення матеріалу за допомогою магнітів, а також для надписів за допомогою спеціальних маркерів. Це – вдалий вибір для проведення презентацій, адже Ви можете презентувати інформацію двома способами: інформація в друкованому вигляді може бути прикріплена магнітом до дошки або ж інформація може бути нанесена на дошку за допомогою спеціального маркера для дошок, чорнила яких витираються навіть в сухому стані. Для очищення сухостиральних дошок використовують спеціальний засіб та губку для очищення.

Магнітні дошки відрізняються за покриттям, розміром, матеріалом рами. Ціна на магнітну дошку залежить від цих показників. Купити сухостиральну дошку у Львові можна, зателефонувавши до нас. Асортимент та ціни Вас приємно здивують!

Фліпчарти

Фліпчарт – це дошка на підставці з паперовим блоком. Як правило, поверхня фліпчарта представляє собі ту саму магнітно-маркерну сухостиральну дошку. Дошка кріпиться до підставки на колесиках або триноги та має спеціальний пристрій для кріплення паперового блоку. Перед тим, як купити фліпчарт , слід вивчити їхні відмінності, бо від типу також залежить і ціна на фліпчарт.

Дошки-фліпчарти відрізняються за типом поверхні, типом підставки (класична тринога або пересувна на колесах) та наявністю додаткових опцій (можливість регулювання висоти дошки, наявність полички та додаткових аксесуарів).

Коркові дошки

Коркова дошка призначені для кріплення матеріалу за допомогою кнопок або кнопок-гвіздків і відрізняються, головним чином, за розміром та матеріалом, з якого виготовлена рама. Робоча поверхня таких дошок – це лист натуральної пресованої коркової крихти. Завдяки пористій структурі поверхні стає можливим використання коркової дошки для кріплення інформації за допомогою кнопок. В нас Ви можете не тільки купити коркову дошку, але й підібрати кнопки та булавки для неї на власний смак.

Комбіновані дошки для презентацій

Також існують комбіновані дошки, які мають коркову та магнітну поверхню. Це зручний пристрій, що вдало виконує відразу декілька функцій, комбіновані магнітно-коркові дошки – ідеальний варіант для економії на офісному обладнанні. Вони не тільки заощаджують бюджет фірми, але й збільшують вільний простір приміщення, в якому використовуються.

Купуйте коркову дошку, магнітну або фліпчарт за найкращими цінами у Львові в ТД «А-Плюс». Звертайтесь до наших менеджерів, вони радо нададуть усю необхідну інформацію. Також зверніть увагу на аксесуари і розхідні матеріали, без яких неможлива презентація – папір для фліпчартів, маркери, губки та магніти для дошок. Вони завжди в наявності.