Нотатки Госптовари Калькулятори Презентації Рапідографи
Категорії
Новини

Як обрати офісний степлер?

06.12.2016

Сьогодні хочемо дати декілька порад щодо вибору офісного степлера. Всі знають, для чого саме потрібен степлер в офісі: за допомогою цього офісного ..

Читати далі

Вітаємо зі Святом Преображення Господнього!

19.08.2016

Є привід до радості сьогодні: Преображення Господнє! Поставши в сяючих шатах, Господь тим, хто просить, дав надію. І день цей, з давніх тих ..

Читати далі

Читати всі новини

Калькулятори

Показувати:
Список
Сітка
Відображати:
Сортування
Калькулятор настільний Brilliant BS-0222
Настільний калькулятор. Розмір: 140 x 176 x 45 мм. 12-ти розрядний дисплей. Дворівнева пам’ять. Кнопка операції «підвищення ціни». Кнопка знаку числа. Кнопка видалення останньої цифри Кнопка «00». Режим заокруглення. Переключення кількості знаків після коми. Рі..
Калькулятор настільний Brilliant BS-812
Настільний калькулятор. Розмір: 140 x 176 x 46 мм. 12-ти розрядний дисплей. Дворівнева пам’ять. Кнопка операції «підвищення ціни». Кнопка видалення останньої цифри Автоматичне вимкнення батареї. Сонячна та літієва батареї. ..
Калькулятор настільний Citizen Correct D-312
Настільний калькулятор. Розмір: 205 х 155 х 28 мм. Однорядковий дисплей. 12-ти розрядний. Фіксований дисплей під кутом. Елемент живлення та сонячна батарея. Автоматичне вимкнення. Дворівнева пам’ять. Розрахунок торгової націнки. Кнопка %. Квадратний корінь Змін..
Калькулятор настільний Citizen Correct D-314
Настільний калькулятор. Розмір: 205 х 155 х 28 мм. Однорядковий дисплей. 14-ти розрядний. Фіксований дисплей під кутом. Елемент живлення та сонячна батарея. Автоматичне вимкнення. Дворівнева пам’ять. Розрахунок торгової націнки. Кнопка %. Квадратний корінь. Змі..
Калькулятор настільний Citizen Correct D-316
Настільний калькулятор. Розмір: 205 х 155 х 28 мм. Однорядковий дисплей. 16-ти розрядний. Фіксований дисплей під кутом. Елемент живлення та сонячна батарея. Автоматичне вимкнення. Дворівнева пам’ять. Розрахунок торгової націнки. Кнопка %. Квадратний корінь Змін..
Калькулятор настільний Citizen SDC-888
Настільний калькулятор. Розмір: 203 х 158 х 31 мм. Однорядковий дисплей,12-ти розрядний. Фіксований дисплей під кутом. Елемент живлення та сонячна батарея. Автоматичне вимкнення. Кнопка %. Кнопка «00». Подвійна пам'ять. Квадратний корінь. Розрахунок торгової на..
Калькулятор кишеньковий Brilliant BS-100
Кишеньковий калькулятор. Розмір: 58 x 88 x 10 мм. 8-ми розрядний дисплей. Однорівнева пам’ять. Рідкокристалічний дисплей. Гумові кнопки. Футляр PVC. Захист від залипання кнопок. Автоматичне вимкнення живлення. Літієва батарея. ..
Калькулятор кишеньковий Brilliant BS-200
Кишеньковий калькулятор. Розмір: 62 x 98 x 10 мм. 8-ми розрядний дисплей. Однорівнева пам’ять. Кнопка знаку числа. Рідкокристалічний дисплей. Гумові кнопки. Футляр PVC. Захист від залипання кнопок. Автоматичне вимкнення живлення. Літієва батарея. ..
Калькулятори

Калькулятор: історія виникнення

Навіть школяр знає, що собою являє калькулятор. Сьогодні це електронний пристрій, що здійснює математичні операції. Раніше функції калькулятора виконували інші прилади, адже потреба в точних розрахунках існувала і в прадавні часи. Отже, для математичних обчислень в минулому використовувалися абак, пізніше – рахівниця, математичні таблиці. Сучасні калькулятори – це вдосконалена форма перших пристроїв для обрахунків, що пройшла крізь віки і набула свого сучасного змісту і форми.

Цікаво знати, що перший калькулятор був представлений компанією IBM в 1954 році. Перших інженерний калькулятор з’явився в 1972 році завдяки компанії Hewlett-Packard. Сьогодні калькулятори існують як окремий пристрій, так і програми, що вбудовані в комп’ютери, телефони та годинники.

Види калькуляторів

Якщо Ви хочете купити калькулятор, користуватися ним довгий час без нарікань, слід точно визначитися із тим, який саме калькулятор Вам потрібен для роботи, адже існує декілька видів калькуляторів, і кожен вид представлений безліччю моделей.

Ціни на калькулятори також залежать від типу калькулятора та функцій, що він виконує.

Загалом калькулятори можна поділити на такі види: кишенькові, настільні та калькулятори з друком. Кишенькові калькулятори - це калькулятори невеличкого розміру, що можна без проблем взяти із собою. Настільні калькулятори мають дещо більших розмір, вони використовуються на робочому місці. Калькулятори з друкомще більші за настільні і відрізняються тим, що дають можливість друкувати підрахунки, висновки та графіки на стрічку. В залежності від функцій, що виконуються, калькулятори можна розділити на:

Прості калькулятори

Такі калькулятори виконують прості арифметичні дії, такі як додавання, віднімання, множення та ділення. Також прості калькулятори можуть виконувати одну або декілька нескладних додаткових функцій: вирахування кореню квадратного, вирахування відсотків.

Бухгалтерські калькулятори

Калькулятори цього виду призначені для використання касирами та бухгалтерами. Частіше за все такі калькулятори бувають настільними, мають більших дисплей та більші кнопки для більш зручного використання, адже вони використовуються постійно. Бухгалтерські калькулятори, як правило, мають функції заокруглення, конвертації валют, вирахування податків та інші.

Інженерні калькулятори

Інженерні калькулятори використовуються для більш складних інженерних та наукових підрахунків. Такі калькулятори дають можливість проводити операції з дужками, логарифмічними та тригонометричними функціями. Часто так буває, що інженерний калькулятор підтримує сотні функцій, тому він оснащений великою кількістю кнопок.

Фінансові калькулятори

Такі калькулятори використовуються банківськими працівниками та фінансистами та є підвидом інженерних калькуляторів із специфічними для фінансово-банківського сектору функціями.

Ми пропонуємо купити калькулятор у Львові за найкращою ціною. Торговий дім «А-Плюс» дбає про своїх клієнтів, тому ми пропонуємо замовити калькулятор з доставкою в офіс. Доставка канцтоварів та паперу в офіс відбувається протягом 24 годин з моменту розміщення замовлення.

rкупити калькулятори львів, купити калькулятори у Львові