Нотатки Госптовари Калькулятори Презентації Рапідографи
Категорії
Новини

Як обрати офісний степлер?

06.12.2016

Сьогодні хочемо дати декілька порад щодо вибору офісного степлера. Всі знають, для чого саме потрібен степлер в офісі: за допомогою цього офісного ..

Читати далі

Вітаємо зі Святом Преображення Господнього!

19.08.2016

Є привід до радості сьогодні: Преображення Господнє! Поставши в сяючих шатах, Господь тим, хто просить, дав надію. І день цей, з давніх тих ..

Читати далі

Читати всі новини

Калькулятори

Показувати:
Список
Сітка
Відображати:
Сортування
Калькулятор  Brilliant BS-777BK
Особливість дворівнева пам'ять, алюмінієва вставка на корпусі Тип настільний Колір чорний Розря..
Калькулятор  Brilliant BS-777M
Особливість дворівнева пам'ять Тип настільний Колір чорний Розрядність ..
Калькулятор  Brilliant BS-777RD
Особливість дворівнева пам'ять, алюмінієва вставка на корпусі Тип настільний Колір червоний Роз..
Калькулятор  Brilliant BS-888M
Особливість дворівнева пам'ять Тип настільний Колір чорний Розрядність 12   ..
Калькулятор Brilliant BS-2222
Особливість дворівнева пам'ять Тип настільний Колір чорний Розрядність 12   ..
Калькулятор Brilliant BS-444B
Особливість дворівнева пам'ять Тип настільний Колір чорний Розрядність ..
Калькулятор Brilliant BS-777ВL
Особливість дворівнева пам'ять, алюмінієва вставка на корпусі Тип настільний Колір синій Розряд..
Калькулятор SDC-812NR
Особливість однорівнева пам'ять Тип настільний Колір чорний Розрядність 12   ..
Калькулятор із друком Citizen CX-32N, 226 х 147 х 68 мм
Калькулятор із друком Citizen CX-32N, 226 х 147 х 68 мм Дисплей 12-ти розрядний Кут нахилу дисплея фіксований Матеріал клавіш пластик Функція розрахунку податків Ціна без / із врахуванням ПДВ Розрахунок торгової націнки (клавіша MU)  Функція конвертація валюти Швидка ..
Калькулятор бухгалтерський Citizen CDB1201-BK, CDB1401-BK, CDB1601-BK, 200 x 155 x 31 мм
Калькулятор бухгалтерський Citizen CDB1201-BK, CDB1401-BK, CDB1601-BK, 200 x 155 x 31 мм Дисплей залежно від артикула: 12-ти розрядний, 14-ти розрядний , 16-ти розрядний Кут нахилу дисплея фіксований Матеріал клавіш: пластик Функція пам'яті: дворівнева Розрахуно..
Калькулятор бухгалтерський Citizen SDC-435N, 204 х 158 х 31 мм
Калькулятор бухгалтерський Citizen SDC-435N, 204 x 158 x 31 мм Дисплей 16-ти розрядний Кут нахилу дисплея фіксований Декоративна алюмінієва панель (дисплей) Колір чорний Матеріал клавіш: пластик Функція пам'яті однорівнева Функція розрахунку податків Ціна без / із врах..
Калькулятор бухгалтерський Citizen SDC-444S, 199 x 153 x 31 мм
Особливість дворівнева пам'ять Тип настільний Колір червоний ..
Калькулятор бухгалтерський Citizen SDC-444XR-GN, 204 x 155 x 32 мм
Калькулятор бухгалтерський Citizen SDC-444XR-GN, 204 x 155 x 32 мм Дисплей 12-ти розрядний з акриловим захистом Кут нахилу дисплея фіксований Матеріал клавіш: пластик Функція пам'яті дворівнева Розрахунок торгової націнки (клавіша MU)  Обчислення відсотків  О..
Калькулятор бухгалтерський Citizen SDC-444XR-NV, 204 x 155 x 32 мм
Калькулятор бухгалтерський Citizen SDC-444XR-NV, 204 x 155 x 32 мм Дисплей 12-ти розрядний з акриловим захистом Кут нахилу дисплея фіксований Матеріал клавіш: пластик Функція пам'яті дворівнева Розрахунок торгової націнки (клавіша MU)  Обчислення відсотків  О..
Калькулятор бухгалтерський Citizen SDC-444XR-WH, 204 x 155 x 32 мм
Калькулятор бухгалтерський Citizen SDC-444XR-WH, 204 x 155 x 32 мм Дисплей 12-ти розрядний з акриловим захистом Кут нахилу дисплея фіксований Матеріал клавіш: пластик Функція пам'яті дворівнева Розрахунок торгової націнки (клавіша MU)  Обчислення відсотків  О..
Калькулятори

Калькулятор: історія виникнення

Навіть школяр знає, що собою являє калькулятор. Сьогодні це електронний пристрій, що здійснює математичні операції. Раніше функції калькулятора виконували інші прилади, адже потреба в точних розрахунках існувала і в прадавні часи. Отже, для математичних обчислень в минулому використовувалися абак, пізніше – рахівниця, математичні таблиці. Сучасні калькулятори – це вдосконалена форма перших пристроїв для обрахунків, що пройшла крізь віки і набула свого сучасного змісту і форми.

Цікаво знати, що перший калькулятор був представлений компанією IBM в 1954 році. Перших інженерний калькулятор з’явився в 1972 році завдяки компанії Hewlett-Packard. Сьогодні калькулятори існують як окремий пристрій, так і програми, що вбудовані в комп’ютери, телефони та годинники.

Види калькуляторів

Якщо Ви хочете купити калькулятор, користуватися ним довгий час без нарікань, слід точно визначитися із тим, який саме калькулятор Вам потрібен для роботи, адже існує декілька видів калькуляторів, і кожен вид представлений безліччю моделей.

Ціни на калькулятори також залежать від типу калькулятора та функцій, що він виконує.

Загалом калькулятори можна поділити на такі види: кишенькові, настільні та калькулятори з друком. Кишенькові калькулятори - це калькулятори невеличкого розміру, що можна без проблем взяти із собою. Настільні калькулятори мають дещо більших розмір, вони використовуються на робочому місці. Калькулятори з друкомще більші за настільні і відрізняються тим, що дають можливість друкувати підрахунки, висновки та графіки на стрічку. В залежності від функцій, що виконуються, калькулятори можна розділити на:

Прості калькулятори

Такі калькулятори виконують прості арифметичні дії, такі як додавання, віднімання, множення та ділення. Також прості калькулятори можуть виконувати одну або декілька нескладних додаткових функцій: вирахування кореню квадратного, вирахування відсотків.

Бухгалтерські калькулятори

Калькулятори цього виду призначені для використання касирами та бухгалтерами. Частіше за все такі калькулятори бувають настільними, мають більших дисплей та більші кнопки для більш зручного використання, адже вони використовуються постійно. Бухгалтерські калькулятори, як правило, мають функції заокруглення, конвертації валют, вирахування податків та інші.

Інженерні калькулятори

Інженерні калькулятори використовуються для більш складних інженерних та наукових підрахунків. Такі калькулятори дають можливість проводити операції з дужками, логарифмічними та тригонометричними функціями. Часто так буває, що інженерний калькулятор підтримує сотні функцій, тому він оснащений великою кількістю кнопок.

Фінансові калькулятори

Такі калькулятори використовуються банківськими працівниками та фінансистами та є підвидом інженерних калькуляторів із специфічними для фінансово-банківського сектору функціями.

Ми пропонуємо купити калькулятор у Львові за найкращою ціною. Торговий дім «А-Плюс» дбає про своїх клієнтів, тому ми пропонуємо замовити калькулятор з доставкою в офіс. Доставка канцтоварів та паперу в офіс відбувається протягом 24 годин з моменту розміщення замовлення.

rкупити калькулятори львів, купити калькулятори у Львові