банер1 банер3 банер2 Привітання Рапідографи

Ви шукаєте ідеальний інструмент для креслень?

Ви шукаєте ідеальний інструмент для креслень?

Ви шукаєте ідеальний інструмент для креслень?

Сьогодні хочемо розказати про рапідографи фірми Rystor. Ця фірма добре зарекомендувала себе на європейському ринку та на ринку України як провідний виробник письмового приладдя та приладдя для креслення.

 

Рапідограф – це інструмент для каліграфії та точних креслярських робіт. Рапідограф, на відміну від гелевої ручки, дає рівномірний слід по всій довжині нанесення. Пишуть вони ідеально, швидко набирають чорнила, не течуть та не капають. В нашому асортименті Ви зайдете багаторазові та одноразові рапідографи.

Багаторазові рапідографи Rystor Super Professional

Ці рапідографи ідеально виконують креслення як на звичайному, так і на креслярському папері. Товщина лінії нанесення таких рапідографів може бути від 0,18мм до 1,4мм. Ви можете купити рапідографи Rystor Super Professional як окремо, так і в наборі із креслярською тушшю та тримачами. Рапідографи Super Professional не потребують видалення чорнил після завершення креслень.

Багаторазові рапідографи Rystor Technic

Такі рапідографи також виконують будь-які креслення на любому папері. Товщина лінії нанесення від 0,25 до 0,70мм. Для заправки рапідографів Rystor Technic може використовуватися туш Rystor. Купити туш для рапідографів можна окремо, або в наборі. Якщо Ви не плануєте використовувати рапідограф тривалий час, то туш з нього потрібно буде зливати, щоб не допустити її засихання та забруднення наконечника.

Одноразові рапідографи Rystor Technic

Одноразові рапідографи ще називають лінерами. Туш в них не висихає, але після її закінчення, рапідограф не підлягає повторній заправці. Суттєвою перевагою є ціна одноразового рапідографа перед багаторазовим. Ми пропонуємо купити лінери Rystor товщиною від 0,05 до 0,8мм. Приємною несподіванкою буде й те, що ці лінери поставляються не тільки в чорному кольорі, а ще й в червоному, синьому, зеленому, помаранчевому, жовтому та коричневому!

Ласкаво просимо до А-Плюс

Запорука злагодженої та успішної праці будь-якого офісу – це вчасне та безперебійне забезпечення канцтоварами та офісним папером.

Канцтовари та папір для Вашого офісу

Торговий дім «А-Плюс» стане надійним постачальником товарів для офісу. Ми пропонуємо оцінити переваги комплексного обслуговування, адже з нами Ви завжди отримаєте компетентну консультацію щодо асортименту, гнучкі ціни та вчасну доставку.

В нашому асортименті весь спектр канцелярських товарів для Вашого офісу: офісні інструменти від лотка до скріпки, письмове приладдя всіх видів, папки для діловодства. Ми завжди раді запропонувати купити офісний папір за доброю ціною та вироби з паперу: блокноти, зошити, записнички. Не залишили без уваги і офісну техніку та офісне обладнання. В нас ви можете замовити дошку для презентацій і аксесуари до неї, знищувачі документів, розхідні матеріали. Господарські товари та побутова хімія також широко представлені на нашому сайті. Ми дбаємо про час своїх клієнтів, тому зібрали все необхідне на своєму сайті та на складі. Тепер не потрібно витрачати час на замовлення товарів для офісу від різних постачальників, або ходити по магазинах у пошуках необхідного, якщо можна зробити замовлення в одному місці! Зробити замовлення можна за лічені хвилини, і отримати його протягом доби. Ми гарантуємо якість товарів, які продаємо. Кожна офісна дрібничка відповідає всім необхідним вимогам.

Як замовити канцтовари з доставкою в офіс?

Наш сайт створено лише для ознайомлення з асортиментом канцелярських товарів, паперу, офісного обладнання та господарських товарів, що компанія пропонує Торговий дім «А-Плюс».

Ціни на папір та ціни на канцтовари Ви зможете взнати в наших менеджерів. Вони дадуть кваліфіковану консультацію щодо асортименту канцтоварів, розкажуть про систему знижок для кожного клієнта. Для гуртовиків ми пропонуємо гуртові ціни на канцтовари.

Ми працюємо для Вас з понеділка по п'ятницю, з 9 до 18 години.

Доставка канцтоварів та паперу в офіс

Доставка по Львову канцтоварів та паперу безкоштовна. Безкоштовна доставка канцтоварів стане чудовим бонусом до низьких цін. Ми доставимо обрані товари в будь-який зручний для Вас час. Як правило, доставка здійснюється потягом доби після замовлення.

канцтовари львів, канцтовари гуртівня львів, канцтовари львів інтернет-магазин, офісний папір а4, купити офісний папір, офісний папір львів, папір а4 оптом, папір а4 гуртом

Новини

Як обрати офісний степлер?

06.12.2016

Сьогодні хочемо дати декілька порад щодо вибору офісного степлера. Всі знають, для чого саме потрібен степлер в офісі: за допомогою цього офісного ..

Читати далі

Вітаємо зі Святом Преображення Господнього!

19.08.2016

Є привід до радості сьогодні: Преображення Господнє! Поставши в сяючих шатах, Господь тим, хто просить, дав надію. І день цей, з давніх тих ..

Читати далі

Ви шукаєте ідеальний інструмент для креслень?

31.03.2016

Сьогодні хочемо розказати про рапідографи фірми Rystor. Ця фірма добре зарекомендувала себе на європейському ринку та на ринку України як провідний ..

Читати далі

Відпочивати треба правильно!

25.03.2016

Черговий робочий тиждень підходить до свого завершення. Торговий дім «А-Плюс» бажає Вам гарно відпочити на вихідних та набратися сил перед новим ро ..

Читати далі

Як цікаво провести час у Львові?

18.03.2016

Черговий робочий тиждень майже завершено, попереду – вихідні. І хоч синоптики не тішать нас гарним прогнозом, ми все одно бажаємо Вам провести їх ц ..

Читати далі

Читати всі новини