банер1 банер3 банер2 Привітання Рапідографи

Відпочивати треба правильно!

Відпочивати треба правильно!

Відпочивати треба правильно!

Черговий робочий тиждень підходить до свого завершення. Торговий дім «А-Плюс» бажає Вам гарно відпочити на вихідних та набратися сил перед новим робочим тижнем!

А чи знали Ви, що треба вміти правильно відпочивати для того, щоб акумулювати енергію і не відчувати себе виснаженим після вихідних? Ми пропонуємо ознайомитися з основними правилами відпочинку, що рекомендують психологи для того, щоб понеділок не був «важким» днем. Спробуйте провести лише одні вихідні за цими правилами і Ви наповнитесь силами і вдячністю до себе за спробу і результат.

Дайте собі право на відпочинок

Нажаль, більшість людей вважають, що не мають права на відпочинок. Рахують відпочинок ганебним, особливо в очах інших людей. Тому змусити таких людей відпочити – завдання з нелегких. В них завжди знайдеться мільйон недороблених справ, які не є терміновими і робляться без задоволення, але робляться. Люди, які не відпочивають, схильні не тільки до емоційного вигоряння, але й до більш важких наслідків для стану психічного, та й загального здоров’я.

Так, надати собі право на відпочинок важко, бо ми оглядаємося на суспільство і хочемо виглядати в очах оточуючих невтомними бджілками-трудівницями. Але ми мусимо зробити це заради себе, заради близьких людей, заради справи, до якої повернемось в понеділок.

Відпочинок мусить бути активним

Для тих, хто напряму асоціює відпочинок із ліжком і станом повної нерухомості, відкриємо таємницю – ви не відпочиваєте. Відпочинок – це праця, праця з оновлення життєвих сил та енергії. Сидячі або лежачи перед телевізором цілий день Ви сили не поповните. Хоча, кожен з нас колись був в ситуації, коли після кількагодинного дуже пасивного відпочинку відчував себе, навпаки, розбитим та роздратованим.

Пам’ятайте, що для повноцінного відпочинку треба чергувати фізичну активність з пасивністю. Якщо Ви не займаєтесь спортом, йдіть на прогулянку. Свіже повітря, повільні кроки та правильне дихання донесуть кисень, якого так бракує в офісних буднях до кожної клітиночки Вашого тіла. Ви відчуєте себе повним сил, енергії та готовим до нових звершень!

Не допускайте повного виснаження

Пам’ятайте золоте правило – невеличка втома знімається легше, ніж повне виснаження. Щоб уникнути виснаження, слід прислухатися до себе і відчувати ту грань, за якою вже прийде той стан, в якому Ви вже не зможете ані якісно виконувати свою роботу, ані нормально спілкуватися з людьми. Слід вміти сказати собі «стоп» і зупинитися до тої грані. Змінити вид діяльності, вийти на двір, попити води, тощо. Дозвольте собі п’ятихвилинний релакс і Ви побачите, наскільки легко Ви повернетесь до буденних справ.

Відпочивати краще часто і коротко ніж рідко і довго

Доведено, що для більшості людей протягом робочого дня оптимальною є перерва кожен час на 10 хвилин. А чотири відпустки по тижню на рік краще допоможуть зберегти енергію, ніж однин відпочинок довжиною в місяць. Але трудові стандарти є дещо іншими, тож, мусимо пристосовуватися.

Відпочинок – це переключення між видами діяльності

Протягом дня ми виконуємо різну роботу та даємо навантаження для тіла, розуму чи душі. Слідкуйте за тим, щоб переключатися з одного виду діяльності на інший протягом дня і результат не змусить себе чекати. По можливості організуйте свій робочий день, переключайтесь!

Наприклад, коли від сидіння за комп’ютером протягом кількох годин вже затерпають ноги та темніє перед очима, згадайте, чи немає в Вас справ у іншому відділі, або поза офісом? Згадали? Сміливо переключайтесь, виконуйте іншу роботу, а через 10 хвилин ноги розімнуться, очі знов побачать і мозок налаштується на роботу за комп’ютером.

Ласкаво просимо до А-Плюс

Запорука злагодженої та успішної праці будь-якого офісу – це вчасне та безперебійне забезпечення канцтоварами та офісним папером.

Канцтовари та папір для Вашого офісу

Торговий дім «А-Плюс» стане надійним постачальником товарів для офісу. Ми пропонуємо оцінити переваги комплексного обслуговування, адже з нами Ви завжди отримаєте компетентну консультацію щодо асортименту, гнучкі ціни та вчасну доставку.

В нашому асортименті весь спектр канцелярських товарів для Вашого офісу: офісні інструменти від лотка до скріпки, письмове приладдя всіх видів, папки для діловодства. Ми завжди раді запропонувати купити офісний папір за доброю ціною та вироби з паперу: блокноти, зошити, записнички. Не залишили без уваги і офісну техніку та офісне обладнання. В нас ви можете замовити дошку для презентацій і аксесуари до неї, знищувачі документів, розхідні матеріали. Господарські товари та побутова хімія також широко представлені на нашому сайті. Ми дбаємо про час своїх клієнтів, тому зібрали все необхідне на своєму сайті та на складі. Тепер не потрібно витрачати час на замовлення товарів для офісу від різних постачальників, або ходити по магазинах у пошуках необхідного, якщо можна зробити замовлення в одному місці! Зробити замовлення можна за лічені хвилини, і отримати його протягом доби. Ми гарантуємо якість товарів, які продаємо. Кожна офісна дрібничка відповідає всім необхідним вимогам.

Як замовити канцтовари з доставкою в офіс?

Наш сайт створено лише для ознайомлення з асортиментом канцелярських товарів, паперу, офісного обладнання та господарських товарів, що компанія пропонує Торговий дім «А-Плюс».

Ціни на папір та ціни на канцтовари Ви зможете взнати в наших менеджерів. Вони дадуть кваліфіковану консультацію щодо асортименту канцтоварів, розкажуть про систему знижок для кожного клієнта. Для гуртовиків ми пропонуємо гуртові ціни на канцтовари.

Ми працюємо для Вас з понеділка по п'ятницю, з 9 до 18 години.

Доставка канцтоварів та паперу в офіс

Доставка по Львову канцтоварів та паперу безкоштовна. Безкоштовна доставка канцтоварів стане чудовим бонусом до низьких цін. Ми доставимо обрані товари в будь-який зручний для Вас час. Як правило, доставка здійснюється потягом доби після замовлення.

канцтовари львів, канцтовари гуртівня львів, канцтовари львів інтернет-магазин, офісний папір а4, купити офісний папір, офісний папір львів, папір а4 оптом, папір а4 гуртом

Новини

Як обрати офісний степлер?

06.12.2016

Сьогодні хочемо дати декілька порад щодо вибору офісного степлера. Всі знають, для чого саме потрібен степлер в офісі: за допомогою цього офісного ..

Читати далі

Вітаємо зі Святом Преображення Господнього!

19.08.2016

Є привід до радості сьогодні: Преображення Господнє! Поставши в сяючих шатах, Господь тим, хто просить, дав надію. І день цей, з давніх тих ..

Читати далі

Ви шукаєте ідеальний інструмент для креслень?

31.03.2016

Сьогодні хочемо розказати про рапідографи фірми Rystor. Ця фірма добре зарекомендувала себе на європейському ринку та на ринку України як провідний ..

Читати далі

Відпочивати треба правильно!

25.03.2016

Черговий робочий тиждень підходить до свого завершення. Торговий дім «А-Плюс» бажає Вам гарно відпочити на вихідних та набратися сил перед новим ро ..

Читати далі

Як цікаво провести час у Львові?

18.03.2016

Черговий робочий тиждень майже завершено, попереду – вихідні. І хоч синоптики не тішать нас гарним прогнозом, ми все одно бажаємо Вам провести їх ц ..

Читати далі

Читати всі новини