Нотатки Госптовари Калькулятори Презентації Рапідографи
Категорії
Новини

Як обрати офісний степлер?

06.12.2016

Сьогодні хочемо дати декілька порад щодо вибору офісного степлера. Всі знають, для чого саме потрібен степлер в офісі: за допомогою цього офісного ..

Читати далі

Вітаємо зі Святом Преображення Господнього!

19.08.2016

Є привід до радості сьогодні: Преображення Господнє! Поставши в сяючих шатах, Господь тим, хто просить, дав надію. І день цей, з давніх тих ..

Читати далі

Читати всі новини

Настільні набори: каталог, види, ціни на канцелярські набори

Показувати:
Список
Сітка
Відображати:
Сортування
Набір офісний O-Life S-895A
До набору входить 9 предметів: ножиці 17 см, лінійка 15 см, зшивач №10, скоби №10, ніж канцелярський 9 мм, гумка, скріпки, олівець механічний, ручка автоматична. ..
Настільні набори: каталог, види, ціни на канцелярські набори

Настільні офісні набори створені для того, щоб впорядкувати дрібні офісні інструменти та письмове приладдя на робочому місті. Готовий укомплектований набір економить час. Завдяки готовому рішенню працівник або особа, що безпосередньо займається замовленням канцтоварів робить тільки один вибір замість того, щоб підбирати кожну дрібничку окремо. Крім того, набір офісний служить цікавим предметом інтер’єру, що створює неповторний стиль на робочому столі.

Ціна офісного набору

Ціна на офісний набір залежить від виробника, виконання та наповнення. Кожен виробник намагається створити таку лінійку канцелярських наборів, що задовольнить будь-якого споживача, тому використовує різні матеріали для підставки і різні варіації наповнення. Ми, в свою чергу, допоможемо обрати саме той офісний набір, який підходить Вам за ціновим критерієм, якщо Ви відштовхуєтесь саме від нього.

Наповнення офісного набору

Підставка для офісного набору виготовляється з поліпропілену або з полістиролу, інколи із додаванням акрилу для більш блискучої поверхні. Підставка може нахилятися або обертатися для зручності використання і доступу до приладдя. В ідеалі, підставка для набору має займати небагато місця на столі, її відділення – бути максимально зручними та місткими, щоб приладдя вкладалося та виймалося з підставки без додаткових зусиль.

Наповнення офісного набору може бути різним. Стандартно, канцелярський набір може містити: кулькові ручки (одну або декілька), графітові олівці (один або декілька), ножиці, степлер, скоби до степлера, лінійку, канцелярський ніж, скріпки, кнопки канцелярські, папір для нотаток, гумку до стирання, клейку стрічку та стругачку до олівця. Кольорове виконання офісного набору може бути різним. Традиційно офісні набори виконуються в чорному, сірому, димчастому кольорах. Для більш сучасного для сміливого оформлення робочого міста, Ви можете обрати й кольорові яскраві набори, які ми раді Вам запропонувати.

Чому слід обрати готовий настільний набір?

Перед тим, як купити офісний набір, слід врахувати, яким вимогам має відповідати підставка для приладдя, а також, які інструменти має він вміщувати, щоб впорядкувати Ваш робочий простір, зробити його зручним і лаконічним для Вашої зручності. Звісно, ви можете замовити окремо підставки та куби для офісного приладдя, папір для нотаток, письмове приладдя та офісні інструменти. Але, якщо Вам треба все й одразу, чому б не купити канцелярський набір?

Як замовити офісний набір у Львові?

Замовити настільний набір у Львові – просто! Оберіть необхідну форму і наповнення і зверніться до наших менеджерів. Вони нададуть кваліфіковану консультацію, дадуть пораду, щодо доцільності вибору тої чи іншої моделі. Доставка канцтоварів в офіс відбувається безкоштовно, по домовленості у зручний для Вас час. Ми пропонуємо якісні канцтовари у м. Львів, бездоганну якість обслуговування, та низькі ціни на канцтовари та папір.