Нотатки Госптовари Калькулятори Презентації Рапідографи
Категорії

Щоденник А6 Economix Carin від А-Плюс: каталог, види, ціни

Фактура з дрібними прожилками створює ефект тоненької шкіри. Матеріал - балакрон. Для будь-якого виду тиснення. Обкладинка не змінює колір під час тиснення. Колір блоку білий.

Кольори обкладинок: чорний, зелений, темно-синій, бордо.

Артикул Тип Формат
Е21676 щоденник датований 2017 А6
Е21726 щоденни недатований А6

 

Щоденники датовані А6. Кількість сторінок – 352. Одна сторінка – один робочий день, субота та неділя на одній сторінці. Українська мова, додатково – російська, англійська. Інформаційний блок- 9 сторінок. Телефонна книга. Планінг на кожен місяць. Папір білий. Кольори друку – синій та чорний. Форзац - повноколірні мапи Європи та України. Закладка – шовкова стрічка синього кольору.

Щоденники недатовані А6. Кількість сторінок – 320. Інформаційний блок – 9 сторінок. Телефонна книга. Папір білий, щільність – 70 г/м2. Кольори друку – синій та чорний. Закладка – шовкова стрічка синього кольору.

Новини

Як обрати офісний степлер?

06.12.2016

Сьогодні хочемо дати декілька порад щодо вибору офісного степлера. Всі знають, для чого саме потрібен степлер в офісі: за допомогою цього офісного ..

Читати далі

Вітаємо зі Святом Преображення Господнього!

19.08.2016

Є привід до радості сьогодні: Преображення Господнє! Поставши в сяючих шатах, Господь тим, хто просить, дав надію. І день цей, з давніх тих ..

Читати далі

Ви шукаєте ідеальний інструмент для креслень?

31.03.2016

Сьогодні хочемо розказати про рапідографи фірми Rystor. Ця фірма добре зарекомендувала себе на європейському ринку та на ринку України як провідний ..

Читати далі

Відпочивати треба правильно!

25.03.2016

Черговий робочий тиждень підходить до свого завершення. Торговий дім «А-Плюс» бажає Вам гарно відпочити на вихідних та набратися сил перед новим ро ..

Читати далі

Читати всі новини