Нотатки Госптовари Калькулятори Презентації Рапідографи
Категорії
Новини

Як обрати офісний степлер?

06.12.2016

Сьогодні хочемо дати декілька порад щодо вибору офісного степлера. Всі знають, для чого саме потрібен степлер в офісі: за допомогою цього офісного ..

Читати далі

Вітаємо зі Святом Преображення Господнього!

19.08.2016

Є привід до радості сьогодні: Преображення Господнє! Поставши в сяючих шатах, Господь тим, хто просить, дав надію. І день цей, з давніх тих ..

Читати далі

Читати всі новини

Текстові маркери: каталог, види, ціни на маркери

Показувати:
Список
Сітка
Відображати:
Сортування
Маркер текстовий Amos Dry
Сухий маркер на основі гліцерину. Яскраві флуорисцентні кольори. Для різних типів чорнил. Слід від маркеру не передається по факсу та при копіюванні. Завдяки гліцерину, що входить до складу маркера, забезпечується гладке письмо. Маркер не втрачає своїх властивостей при відсутності..
Маркер текстовий Bic Brite Liner XL
Скошений кінчик, слід 1,7 - 5,1 мм. Яскраві кольори чорнил. Чорнила адаптовані для паперу, факсів, фотокопій. Ергономічний корпус овальної форми з комфортним грипом. Ковпачок з кліпом. Колір: жовтий, зелений, рожевий. ..
Маркер текстовий Buromax BM.8900
Текст-маркер флуоресцентний. Для виділення тексту на різних типах паперу. Чорнила на водній основі, не токсичні. Слід від маркера не проявляється при ксерокопіюванні. Клиновидний наконечник. Ширина лінії 2-4мм. Гумові вставки на корпусі. Кольори: синій, зелений, жовтий..
Маркер текстовий Buromax BM.8901
Текст-маркер флуоресцентний. Для виділення тексту на різних типах паперу. Чорнила на водній основі, не токсичні. Слід від маркера не проявляється при ксерокопіюванні. Клиновидний наконечник. Ширина лінії 2-4мм. Кольори: синій, зелений, жовтий, рожевий, помаранчевий. ..
Маркер текстовий Delta D2502
Чорнила на водяній основі. Нетоксичні. Товщина лінії 2-4 мм. Для різних типів чорнил. Слід від маркеру не передається по факсу та при копіюванні. Колір маркера відповідає кольору корпуса. Кольори: жовтий,зелений,оранджевий,розовий. ..
Маркер текстовий Delta D2502
Чорнила на водяній основі. Нетоксичні. Товщина лінії 2-4 мм. Для різних типів чорнил. Слід від маркеру не передається по факсу та при копіюванні. Колір маркера відповідає кольору корпуса. Кольори: жовтий,зелений,оранджевий,розовий.   ..
Маркер текстовий Schneider Job 150
Класичний дизайн. Клиноподібний пишучий вузол. Товщина лінії - 1-4,5 мм. Підходить для всіх видів паперу. Насичені флюорисцентні кольори. Максимальний розмір та наповнення резервуару для чорнил. Зроблено в Німеччині. Кольори: червоний, синій, зелений, жовтий, оранжевий, ро..
Набір маркерів текстових Schneider Job 150, 4 кольори
4 маркери в наборі. Класичний дизайн. Клиноподібний пишучий вузол. Товщина лінії - 1-4,5 мм. Підходить для всіх видів паперу. Насичені флюорисцентні кольори. Максимальний розмір та наповнення резервуару для чорнил. Зроблено в Німеччині. Кольори: синій, зелений, жовтий,..
Набір маркерів текстових Schneider Job 150, 6 кольорів
6 маркерів в наборі. Класичний дизайн. Клиноподібний пишучий вузол. Товщина лінії - 1-4,5 мм. Підходить для всіх видів паперу. Насичені флюорисцентні кольори. Максимальний розмір та наповнення резервуару для чорнил. Зроблено в Німеччині. Кольори: червоний, синій, зелен..
Текстові маркери: каталог, види, ціни на маркери