Нотатки Госптовари Калькулятори Презентації Рапідографи
Категорії
Новини

Як обрати офісний степлер?

06.12.2016

Сьогодні хочемо дати декілька порад щодо вибору офісного степлера. Всі знають, для чого саме потрібен степлер в офісі: за допомогою цього офісного ..

Читати далі

Вітаємо зі Святом Преображення Господнього!

19.08.2016

Є привід до радості сьогодні: Преображення Господнє! Поставши в сяючих шатах, Господь тим, хто просить, дав надію. І день цей, з давніх тих ..

Читати далі

Читати всі новини

Перманентні маркери: каталог, види, ціни на маркери

Показувати:
Список
Сітка
Відображати:
Сортування
Маркер Delta Permanent D2601
Товщина лінії 2 мм. Кольори: чорний ..
Маркер перманентний Buromax BM.8700
Маркер для письма на будь-яких поверхнях, в тому числі на поверхні компакт-дисків. Водостійкі чорнила. Конусоподібний наконечник. Ширина лінії 2-4мм. Колір: чорний, синій, зелений, червоний.  ..
Маркер перманентний Schneider MAXX 130
Пише на всіх видах поверхонь. Конічний пишучий вузол. Підвищений об'єм резервуару для чорнил. Товщина лінії 1-3 мм. Зроблено в Німеччині. Кольори: чорний, червоний, синій, зелений, коричневий, фіолетовий. ..
Маркер перманентний Schneider MAXX 133
Пише на всіх видах поверхонь. Клиновидний пишучий вузол. Підвищений об'єм резервуару для чорнил. Товщина лінії 1-5 мм. Зроблено в Німеччині. Кольори: чорний, червоний, синій, зелений. ..
Маркер перманентний Schneider MAXX 160
Пише на всіх видах поверхонь. Конічний пишучий вузол. Чорнило світло та водостійке. Товщина лінії 1-3 мм. Зроблено в Німеччині. Кольори: чорний, червоний, синій, зелений. ..
Маркер перманентний Schneider MAXX 163
Пише на всіх видах поверхонь. Клиновидний пишучий вузол. Чорнило світло та водостійке. Товщина лінії 1-5 мм. Зроблено в Німеччині. Кольори: чорний, червоний, синій. ..
Маркер для CD дисків Economix E11604
Для нанесення стійких написів на CD та DVD поверхні. Не пошкоджує поверхню диску. Товщина лінії 0,7 мм. Кольори: чорний, синій. ..
Маркер для CD дисків Optima O16108
Для написів на CD та DVD поверхнях.Не пошкоджує поверхню. Чорнила швидко сохнуть, не розмазуються. Товщина лінії 0,4 мм. Кольори: чорний, синій, червоний, зелений. ..
Перманентні маркери: каталог, види, ціни на маркери