Нотатки Госптовари Калькулятори Презентації Рапідографи
Категорії
Новини

Як обрати офісний степлер?

06.12.2016

Сьогодні хочемо дати декілька порад щодо вибору офісного степлера. Всі знають, для чого саме потрібен степлер в офісі: за допомогою цього офісного ..

Читати далі

Вітаємо зі Святом Преображення Господнього!

19.08.2016

Є привід до радості сьогодні: Преображення Господнє! Поставши в сяючих шатах, Господь тим, хто просить, дав надію. І день цей, з давніх тих ..

Читати далі

Читати всі новини

Факсовий папір: каталог, види, ціна на папір для факсів

Показувати:
Список
Сітка
Відображати:
Сортування
Папір факсовий Uni
Довжина 25 м. Термочутливий папір для факсових апаратів. Виготовляється з високоякісної фінської сировини. Відмінною властивістю є висока ступінь білизни, а також насиченість та яскравість фарби при нагріванні паперу. Це дає можливість зберігати факсові документи багато років без вицв..
Факсовий папір: каталог, види, ціна на папір для факсів

Факсовий папір, або папір для факсу, факспапір – це розхідний матеріал, що використовується майже в кожному офісі, установі, організації. Здавалося б, за останні десятиріччя з’явилося вже стільки пристроїв і способів передачі інформації, що факси, а разом із ними і факсовий папір, вже мали відійти в історію. Але ні, факсами користуються по цей час, і факсовий папір завжди користується попитом. В нашій країні особливо це актуально для бюджетних установ та організацій, де не вистачає коштів на оновлення офісної техніки, і замість новіших сканерів використовують старі добрі факсові апарати.

Перед тим, як купити факсовий папір, необхідно визначити, наскільки підприємство береже свою техніку. Адже неякісний папір для факсів може пошкодити техніку, з часом вивести її з ладу. Навпроти, якісний папір для факсів подовжить термін служби факсового апарату.

Торговий дім «А-Плюс» пропонує придбати факсовий папір відомих, надійних виробників – Skiper та Uni. Факспапір від цих виробників гарно зарекомендував себе у використанні. Якісний папір робить документи, що передаються за допомогою факсу читабельними та акуратними. Також важливою характеристикою у виборі паперу для факсу є його світлостійкість.

Ціна на факсовий папір залежить від довжини намотки. Ми пропонуємо купити факсовий папір з такою довжиною намотки, як: 19, 21, 25 метрів. Стандартний рулон такого паперу має ширину 210 мм і діаметр втулки 12 мм.

Купити папір для факсу у Львові – просто! Просто зателефонуйте до нас та замовте папір з доставкою. Актуальну ціну на факспапір Ви зможете побачити в нашому прайс-листі. Доставка факсового паперу в офіс відбудеться у зручний для Вас день та час.