Акція Рапідографи Привітання Щоденники

Печатки та штампи для Вашого офісу

Печатки та штампи для Вашого офісу

Печатки та штампи для Вашого офісу

ТМ "Shiny" зарекомендувала себе як надійний виробник штемпельного приладдя, що пропонує широкий асортимент та доступні ціни. На нашому сайті Ви зможете знайти найнеобхідніші речі: оснастки для круглих печаток та штампів, штампи самонабірні, датери та нумератори, штемпельну фарбу та змінні подушки.

Оснастки для круглих печаток

Оснастка для круглої печатки використовується для головної юридичної печатки організації, яка ставиться на зовнішніх документах. В сучасному діловому світі популярними стали автоматичні оснастки для круглих печаток. Це, по суті, покращена версія ручної печатки, але користуватися автоматичною оснасткою значно зручніше. Ми пропонуємо купити оснастки для круглих печаток діаметром 42мм та діаметром 52мм. Кольори корпусів в асортименті.

Оснастки для штампів

Штампи, як правило, використовуються у внутрішньому обороті документів. Автоматична оснастка для штампів має такий самий механізм, як і в автоматичної оснастки для круглої печатки. Існують стандартні штампи, в яких вже міститься інформація. Прикладом таких штампів є «оплачено», «для перепусток», «відвантажено», «погоджено» і т.п. Також інформацію, яку буде містити штамп, Ви можете створити власноруч. ТМ «Shiny» представляє душе широкий асортимент корпусів штампів, що відповідає вимогам сучасного дизайну. Ми пропонуємо обрати між такими серіями, як: стильний карбон, патріотична вишиванка та яскраві картинки.

Самонабірні штампи

Штампи самонабірні – це ідеальний варіант для тих, хто хоче зекономити на виготовленні кліше, адже створити штамп самостійно за допомогою каси літер та цифр – дуже просто! Також купити самонабірний штамп ми пропонуємо тим, хто планує змінювати інформацію на штампі і не хоче витрачати зайві кошти на купівлю другої оснастки. В нашому асортименті такі популярні моделі самонабірних штампів, як штампи на 4 рядки та штампи на 6 рядків.

Датери та нумератори

Такі речі, як датери та нумератори використовуються для відбитку дати або терміну на документах. За допомогою стрічкового механізму Ви можете самостійно змінювати інформацію. Ми пропонуємо купити міні-датер з висотою шрифту 3мм та з висотою шрифту 4мм. Якщо Ви обираєте міні-нумератор, то 6-розрядна модель нумератора від Shiny – це те, що, можливо,відповість Вашим вимогам.

Штемпельна фарба

Фарба штемпельна виготовляється на водній основі. Ми пропонуємо різноманіття кольорів штемпельних фарб від ТМ «Shiny».

Також в нашому каталозі Ви знайдете, такі необхідні аксесуари для штемпельного приладдя, як футляри для круглих печаток та змінні штемпельні подушки.

Ми бажаємо Вам приємного вибору та вдалих покупок. В свою чергу, ми пропонуємо низькі ціни на печатки та штампи, а також доставку канцтоварів та паперу в Ваш офіс протягом 24 годин після замовлення.

Ласкаво просимо до А-Плюс

Запорука злагодженої та успішної праці будь-якого офісу – це вчасне та безперебійне забезпечення канцтоварами та офісним папером.

Канцтовари та папір для Вашого офісу

Торговий дім «А-Плюс» стане надійним постачальником товарів для офісу. Ми пропонуємо оцінити переваги комплексного обслуговування, адже з нами Ви завжди отримаєте компетентну консультацію щодо асортименту, гнучкі ціни та вчасну доставку.

В нашому асортименті весь спектр канцелярських товарів для Вашого офісу: офісні інструменти від лотка до скріпки, письмове приладдя всіх видів, папки для діловодства. Ми завжди раді запропонувати купити офісний папір за доброю ціною та вироби з паперу: блокноти, зошити, записнички. Не залишили без уваги і офісну техніку та офісне обладнання. В нас ви можете замовити дошку для презентацій і аксесуари до неї, знищувачі документів, розхідні матеріали. Господарські товари та побутова хімія також широко представлені на нашому сайті. Ми дбаємо про час своїх клієнтів, тому зібрали все необхідне на своєму сайті та на складі. Тепер не потрібно витрачати час на замовлення товарів для офісу від різних постачальників, або ходити по магазинах у пошуках необхідного, якщо можна зробити замовлення в одному місці! Зробити замовлення можна за лічені хвилини, і отримати його протягом доби. Ми гарантуємо якість товарів, які продаємо. Кожна офісна дрібничка відповідає всім необхідним вимогам.

Як замовити канцтовари з доставкою в офіс?

Наш сайт створено лише для ознайомлення з асортиментом канцелярських товарів, паперу, офісного обладнання та господарських товарів, що компанія пропонує Торговий дім «А-Плюс».

Ціни на папір та ціни на канцтовари Ви зможете взнати в наших менеджерів. Вони дадуть кваліфіковану консультацію щодо асортименту канцтоварів, розкажуть про систему знижок для кожного клієнта. Для гуртовиків ми пропонуємо гуртові ціни на канцтовари.

Ми працюємо для Вас з понеділка по п'ятницю, з 9 до 18 години.

Доставка канцтоварів та паперу в офіс

Доставка по Львову канцтоварів та паперу безкоштовна. Безкоштовна доставка канцтоварів стане чудовим бонусом до низьких цін. Ми доставимо обрані товари в будь-який зручний для Вас час. Як правило, доставка здійснюється потягом доби після замовлення.

канцтовари львів, канцтовари гуртівня львів, канцтовари львів інтернет-магазин, офісний папір а4, купити офісний папір, офісний папір львів, папір а4 оптом, папір а4 гуртом

Новини

Як обрати офісний степлер?

06.12.2016

Сьогодні хочемо дати декілька порад щодо вибору офісного степлера. Всі знають, для чого саме потрібен степлер в офісі: за допомогою цього офісного ..

Читати далі

Вітаємо зі Святом Преображення Господнього!

19.08.2016

Є привід до радості сьогодні: Преображення Господнє! Поставши в сяючих шатах, Господь тим, хто просить, дав надію. І день цей, з давніх тих ..

Читати далі

Ви шукаєте ідеальний інструмент для креслень?

31.03.2016

Сьогодні хочемо розказати про рапідографи фірми Rystor. Ця фірма добре зарекомендувала себе на європейському ринку та на ринку України як провідний ..

Читати далі

Відпочивати треба правильно!

25.03.2016

Черговий робочий тиждень підходить до свого завершення. Торговий дім «А-Плюс» бажає Вам гарно відпочити на вихідних та набратися сил перед новим ро ..

Читати далі

Як цікаво провести час у Львові?

18.03.2016

Черговий робочий тиждень майже завершено, попереду – вихідні. І хоч синоптики не тішать нас гарним прогнозом, ми все одно бажаємо Вам провести їх ц ..

Читати далі

Читати всі новини