Акція Рапідографи Привітання Щоденники

Доступно про прості речі: 10 фактів про папір.

Доступно про прості речі: 10 фактів про папір.

Доступно про прості речі: 10 фактів про папір.

Дуже часто, при виборі канцтоварів та паперу, працівник керується лише ціною запропонованих товарів або рекомендаціями менеджера з продажів. Так, в обов'язки менеджера входить допомогти Вам зробити вибір. Але, якщо Ви станете більше обізнаними щодо характеристик товарів, що замовляєте, то тільки виграєте від того! 

Ми спробуємо в простій формі ознайомити Вас із характеристиками тих товарів, без яких неможливе життя Вашого офісу.

Отже, що треба знати про офісний папір?

1. Останнім часом стандартною щільністю офісного паперу вважається щільність 80 г/м². Так, це «золота середина», але більшість офісної техніки може працювати із папером із діапазоном щільності від 60 до 160 г/м². Таким чином, Ви сміливо можете використовувати той папір, який дозволений документацією офісної техніки.

2. При використанні паперу з меншою щільністю, ніж 80 г/м² збільшується вірогідність пропусків при друці, а при використанні паперу з більшою щільністю – застрягання.

3. Зверніть увагу на зріз стопки паперу. При наявності дефектів, нерівностей та пилу на зрізі папір має великі шанси на застрягання та, навіть, пошкодження офісної техніки.

4. ISO – це показник яскравості паперу. При достатній яскравості паперу збільшується контраст між папером і надрукованим текстом, що дозволяє максимально комфортно цей текст. ISO має складати від 92% до 102%.

5. CIE – це показник білизни паперу. Чим вище клас паперу, тим вища його білизна, що має бути в діапазоні від 142 до 170.

6. Існує три класи паперу - A, B та C. Ці класи виокремили для зручності вибору, виходячи з характеристик паперу та вимог до паперу з боку користувача.

7. Оберіть папір класу С, якщо Вас цікавить папір економ-класу, в Вас невеличкий офіс, друк односторонній та швидкість принтера невелика.

8. Оберіть папір класу B, якщо в Вас середній офіс з великим документообігом, швидкість друку висока, або використовується двосторонній друк.

9. Оберіть папір класу А, якщо Вас цікавить висока якість друку, якщо Ви використовується кольоровий друк, друкуєте важливі документи або документообіг та завантаження техніки надвисокі.

10. Пам’ятайте: економія на розхідних матеріалах, зокрема на папері, зменшує термін використання офісної техніки!

Вдалого вибору! Ми завжди раді відповісти на Ваші запитання за телефонами: +38 (032) 243-42-03, 241-71-20.

Ласкаво просимо до А-Плюс

Запорука злагодженої та успішної праці будь-якого офісу – це вчасне та безперебійне забезпечення канцтоварами та офісним папером.

Канцтовари та папір для Вашого офісу

Торговий дім «А-Плюс» стане надійним постачальником товарів для офісу. Ми пропонуємо оцінити переваги комплексного обслуговування, адже з нами Ви завжди отримаєте компетентну консультацію щодо асортименту, гнучкі ціни та вчасну доставку.

В нашому асортименті весь спектр канцелярських товарів для Вашого офісу: офісні інструменти від лотка до скріпки, письмове приладдя всіх видів, папки для діловодства. Ми завжди раді запропонувати купити офісний папір за доброю ціною та вироби з паперу: блокноти, зошити, записнички. Не залишили без уваги і офісну техніку та офісне обладнання. В нас ви можете замовити дошку для презентацій і аксесуари до неї, знищувачі документів, розхідні матеріали. Господарські товари та побутова хімія також широко представлені на нашому сайті. Ми дбаємо про час своїх клієнтів, тому зібрали все необхідне на своєму сайті та на складі. Тепер не потрібно витрачати час на замовлення товарів для офісу від різних постачальників, або ходити по магазинах у пошуках необхідного, якщо можна зробити замовлення в одному місці! Зробити замовлення можна за лічені хвилини, і отримати його протягом доби. Ми гарантуємо якість товарів, які продаємо. Кожна офісна дрібничка відповідає всім необхідним вимогам.

Як замовити канцтовари з доставкою в офіс?

Наш сайт створено лише для ознайомлення з асортиментом канцелярських товарів, паперу, офісного обладнання та господарських товарів, що компанія пропонує Торговий дім «А-Плюс».

Ціни на папір та ціни на канцтовари Ви зможете взнати в наших менеджерів. Вони дадуть кваліфіковану консультацію щодо асортименту канцтоварів, розкажуть про систему знижок для кожного клієнта. Для гуртовиків ми пропонуємо гуртові ціни на канцтовари.

Ми працюємо для Вас з понеділка по п'ятницю, з 9 до 18 години.

Доставка канцтоварів та паперу в офіс

Доставка по Львову канцтоварів та паперу безкоштовна. Безкоштовна доставка канцтоварів стане чудовим бонусом до низьких цін. Ми доставимо обрані товари в будь-який зручний для Вас час. Як правило, доставка здійснюється потягом доби після замовлення.

канцтовари львів, канцтовари гуртівня львів, канцтовари львів інтернет-магазин, офісний папір а4, купити офісний папір, офісний папір львів, папір а4 оптом, папір а4 гуртом

Новини

Як обрати офісний степлер?

06.12.2016

Сьогодні хочемо дати декілька порад щодо вибору офісного степлера. Всі знають, для чого саме потрібен степлер в офісі: за допомогою цього офісного ..

Читати далі

Вітаємо зі Святом Преображення Господнього!

19.08.2016

Є привід до радості сьогодні: Преображення Господнє! Поставши в сяючих шатах, Господь тим, хто просить, дав надію. І день цей, з давніх тих ..

Читати далі

Ви шукаєте ідеальний інструмент для креслень?

31.03.2016

Сьогодні хочемо розказати про рапідографи фірми Rystor. Ця фірма добре зарекомендувала себе на європейському ринку та на ринку України як провідний ..

Читати далі

Відпочивати треба правильно!

25.03.2016

Черговий робочий тиждень підходить до свого завершення. Торговий дім «А-Плюс» бажає Вам гарно відпочити на вихідних та набратися сил перед новим ро ..

Читати далі

Як цікаво провести час у Львові?

18.03.2016

Черговий робочий тиждень майже завершено, попереду – вихідні. І хоч синоптики не тішать нас гарним прогнозом, ми все одно бажаємо Вам провести їх ц ..

Читати далі

Читати всі новини