Акція Рапідографи Привітання Щоденники

Знищувачі документів на захисті інформації!

Знищувачі документів на захисті інформації!

Знищувачі документів на захисті інформації!

Раді повідомити, що наш асортимент офісного обладнання поповнився знищувачами документів. Адже останнім часом все більше фірм хочуть свідомо захистити конфіденційну інформацію. Погодьтесь, офісні кошики для паперу – це досить зручно та звично, але саме вони можуть стати головним інструментом для промислового шпіонажу, адже інформація, що міститься на папері знаходиться у вільному доступі.

Чому все більше фірм обираються знищувачі документів?

Інформація – це головна цінність на даний час. Тому керівництво фірми мусить слідкувати за тим, щоб конфіденційна інформація лишалася в стінах фірми. Знищувачі документів (або їх ще називають шредерами та знищувачами паперу) чудово справляються з цим завданням. Ліквідувавши непотрібний документ, Ви будете спокійні за збереження інформації – вона не потрапить у чужі руки.

Як обрати знищувач паперу?

До вибору знищувача документів слід підходити виважено і з усвідомленням того, який саме знищувач потрібен Вашому офісу. Наприклад, від самого початку має бути відомо, як часто буде використовуватися шредер та приблизна кількість персоналу, що буде його використовувати. Це важливо, адже, якщо ви обирали знищувач паперу, керуючись тільки його ціною, скоріше за все, Ви обрали пристрій для персонального використання одною особою. Тоді не слід дивуватися і нарікати на виробника та постачальника, якщо використовуватися він буде часто всім персоналом фірми і швидко вийде з ладу.

Класифікація знищувачів паперу.

В залежності від навантаження на знищувач документів, розрізняють такі типи шредерів:

  • Персональні знищувачі паперу, як правило, використовуються однією особою.
  • Знищувачі паперу для малого офісу призначені для використання невеличкою групою осіб – до трьох працівників.
  • Знищувачі паперу для середнього офісу використовуються більшою кількістю осіб – до п’яти.
  • Професійні знищувачі паперу призначені для максимального навантаження. Вони, як правило, використовуються у великих офісах.

В залежності від ступеню секретності, якого дотримується Ваша фірма, знищувачі паперу діляться за рівнями секретності.

  • DIN1 - це базовий рівень секретності, знищувач документів, як правило, ріже папір на смужки шириною близько 7мм.
  • DIN2 – повсякденний рівень секретності, що досягається різанням паперу на більш вузькі смужки до 6мм.
  • DIN3 – це високий рівень секретності при різанні паперу на фрагменти приблизно 4 х 40мм.
  • DIN4 – найвищій рівень секретності, шредер подрібнює папір на фрагменти 2 х 10мм.

Як купити знищувач паперу?

Торговий дім «А-Плюс» пропонує Вам купити знищувач документів за найкращою ціною. Ми пропонуємо купити шредер з будь-яким ступенем захисту інформації, що буде розрахований на потреби саме Вашого офісу і ту кількість персоналу, яка буде його використовувати. В нашому каталозі Ви побачити популярні моделі знищувачів, які найбільш відповідають співвідношенню ціна-якість. Ми здійснимо безкоштовну доставку в Ваш офіс протягом доби.

Ласкаво просимо до А-Плюс

Запорука злагодженої та успішної праці будь-якого офісу – це вчасне та безперебійне забезпечення канцтоварами та офісним папером.

Канцтовари та папір для Вашого офісу

Торговий дім «А-Плюс» стане надійним постачальником товарів для офісу. Ми пропонуємо оцінити переваги комплексного обслуговування, адже з нами Ви завжди отримаєте компетентну консультацію щодо асортименту, гнучкі ціни та вчасну доставку.

В нашому асортименті весь спектр канцелярських товарів для Вашого офісу: офісні інструменти від лотка до скріпки, письмове приладдя всіх видів, папки для діловодства. Ми завжди раді запропонувати купити офісний папір за доброю ціною та вироби з паперу: блокноти, зошити, записнички. Не залишили без уваги і офісну техніку та офісне обладнання. В нас ви можете замовити дошку для презентацій і аксесуари до неї, знищувачі документів, розхідні матеріали. Господарські товари та побутова хімія також широко представлені на нашому сайті. Ми дбаємо про час своїх клієнтів, тому зібрали все необхідне на своєму сайті та на складі. Тепер не потрібно витрачати час на замовлення товарів для офісу від різних постачальників, або ходити по магазинах у пошуках необхідного, якщо можна зробити замовлення в одному місці! Зробити замовлення можна за лічені хвилини, і отримати його протягом доби. Ми гарантуємо якість товарів, які продаємо. Кожна офісна дрібничка відповідає всім необхідним вимогам.

Як замовити канцтовари з доставкою в офіс?

Наш сайт створено лише для ознайомлення з асортиментом канцелярських товарів, паперу, офісного обладнання та господарських товарів, що компанія пропонує Торговий дім «А-Плюс».

Ціни на папір та ціни на канцтовари Ви зможете взнати в наших менеджерів. Вони дадуть кваліфіковану консультацію щодо асортименту канцтоварів, розкажуть про систему знижок для кожного клієнта. Для гуртовиків ми пропонуємо гуртові ціни на канцтовари.

Ми працюємо для Вас з понеділка по п'ятницю, з 9 до 18 години.

Доставка канцтоварів та паперу в офіс

Доставка по Львову канцтоварів та паперу безкоштовна. Безкоштовна доставка канцтоварів стане чудовим бонусом до низьких цін. Ми доставимо обрані товари в будь-який зручний для Вас час. Як правило, доставка здійснюється потягом доби після замовлення.

канцтовари львів, канцтовари гуртівня львів, канцтовари львів інтернет-магазин, офісний папір а4, купити офісний папір, офісний папір львів, папір а4 оптом, папір а4 гуртом

Новини

Як обрати офісний степлер?

06.12.2016

Сьогодні хочемо дати декілька порад щодо вибору офісного степлера. Всі знають, для чого саме потрібен степлер в офісі: за допомогою цього офісного ..

Читати далі

Вітаємо зі Святом Преображення Господнього!

19.08.2016

Є привід до радості сьогодні: Преображення Господнє! Поставши в сяючих шатах, Господь тим, хто просить, дав надію. І день цей, з давніх тих ..

Читати далі

Ви шукаєте ідеальний інструмент для креслень?

31.03.2016

Сьогодні хочемо розказати про рапідографи фірми Rystor. Ця фірма добре зарекомендувала себе на європейському ринку та на ринку України як провідний ..

Читати далі

Відпочивати треба правильно!

25.03.2016

Черговий робочий тиждень підходить до свого завершення. Торговий дім «А-Плюс» бажає Вам гарно відпочити на вихідних та набратися сил перед новим ро ..

Читати далі

Як цікаво провести час у Львові?

18.03.2016

Черговий робочий тиждень майже завершено, попереду – вихідні. І хоч синоптики не тішать нас гарним прогнозом, ми все одно бажаємо Вам провести їх ц ..

Читати далі

Читати всі новини